1

0

4.

DDM Horní Počernice Orka - BUTCHIS 3:2pn
branky: 13. Matouš Langer, 23. Marek Březina, N Matouš Langer - 6. Vojtěch Štěpán, 15. Lukáš Macas; rozhodčí: Ondřej Slabý - Tereza Macounová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Krejčí ? - Filip Hák ?; po třetinách: 1:1, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #20 Lukáš Macas , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #60 Matouš Langer a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #10 Jan Koutenský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #69 Viktor Blaško , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #71 Jan Sýkora , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #23 Viktor Havaš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #7 Michal Moravec , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
24:53 Vyloučen hráč #20 Robin Jakš družstva DDM Horní Počernice Orka na 2 minuty za opakované přestupky
22:47 GÓL DDM Horní Počernice Orka! 2:2
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #24 Marek Březina, asistoval #7 Michal Moravec (2:2)
17:13 Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice Orka neproměnil #69 Viktor Blaško.
14:04 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Lukáš Macas, asistoval #10 Jan Koutenský (1:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:37 GÓL DDM Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matouš Langer, asistoval #7 Michal Moravec (1:1)
07:39 Vyloučen hráč #23 Viktor Havaš družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
05:34 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Vojtěch Štěpán, asistoval #14 Kryštof Staněk (0:1)
00:37 Vyloučen hráč #69 Viktor Blaško družstva DDM Horní Počernice Orka na 2 minuty za opakované přestupky