25
  • 25 24:50
    Sparta

ACEMA Sparta Praha BLUE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:2
branky: 6. Ondřej Syrový, 22. Mikuláš Mužík; rozhodčí: Michal Kolář - Klára Svobodová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Alchimowicz ? - Adam Vlachynský ?; po třetinách: 0:1, 0:1
26:00 Ukončení 2. části
24:50 Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
21:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Mikuláš Mužík, asistoval #59 Ondřej Syrový (0:2)
17:40 Hra se přelévá na obě strany s občasným přerušením drobnými prohřešky proti pravidlům
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:57 Vyloučen hráč #7 Matyáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za sekání
10:06 Chodov v podstatě celou přesilovou hru sehrál na polovině soupeře ale bez branky.
08:06 Vyloučen hráč #82 Lukáš Přerovský družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hra na zemi
05:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #59 Ondřej Syrový, asistoval #19 Petr Šuráň (0:1)
00:30 Gólu Chodova nebyl uznán pro hru vysokou holí.