2

0

3.

ACEMA Sparta Praha BLUE - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:5pn
branky: 5. Matouš Okleštěk, 15. David Přerovský, 23. Matyáš Smetana, 24. David Přerovský, 25. Matouš Okleštěk, N Ondřej Hrdlička - 4. Matěj Bouška, 17. Jáchym Franek, 24. Daniel Kábrt, 24. Jiří Bouška, 26. Jiří Bouška; rozhodčí: Michal Kolář - Klára Svobodová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Matěj Medal ?, Daniel Alchimowicz ? - Ondřej Bouchner ?, Anna Marie Lochmanová ?; po třetinách: 1:1, 4:4
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #2 Ondřej Hrdlička a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #25 Martin Bucek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #93 Ondřej Trneček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #24 Jan Bekešský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #12 Matouš Okleštěk , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
25:25 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
25:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 5:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #12 Jáchym Franek (5:5)
24:13 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #12 Matouš Okleštěk, asistoval #86 Marek Douda (5:4)
23:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #19 Jiří Bouška bez asistence (4:4)
23:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #53 Daniel Kábrt, asistoval #25 Martin Bucek (4:3)
23:06 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #81 David Přerovský, asistoval #7 Matyáš Smetana (4:2)
22:09 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Matyáš Smetana, asistoval #82 Lukáš Přerovský (3:2)
19:08 Vyloučen hráč #19 Jiří Bouška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za blokování florbalky
16:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #12 Jáchym Franek, asistoval #19 Jiří Bouška (2:2)
16:25 Vyloučen hráč #86 Marek Douda družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za bránění ve hře
14:17 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #81 David Přerovský, asistoval #32 Šimon Kubálek (2:1)
13:30 Hra je hodně vyrovnaná a krásně plyne
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Alchimowicz družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Anna Marie Lochmanová družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
04:01 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #12 Matouš Okleštěk, asistoval #7 Matyáš Smetana (1:1)
03:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #8 Matěj Bouška, asistoval #16 Matěj Blohon (0:1)