7:5
    Filip HAŠEK
    (Král)

1. FBK CampuS Jablonec n/N A - USK Slávie Ústí nad Labem 7:5
branky: 16. Daniel Měkota, 25. Pavel Sekyra, 34. Marek Kujan, 35. Marek Kujan, 49. Pavel Sekyra, 49. Filip Hašek, 59. Filip Hašek - 9. Kamil Jiránek, 20. Jakub Major, 33. Marek Vojta, 37. Jakub Major, 41. Tomáš Jahoda; rozhodčí: Petr Manda - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 21 - Jan Hrstka 27; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:1
59:59 Komentář trenéra domácích Radka Haška: Zasloužené vítezství, ale výkon v prvních dvouch třetinách neodpovídal kvalitě našeho týmu
59:59 Komentář trenéra hostí Petra Kopty : dnes se odehrál kvalitní zápas, kdy se šance přelévaly ze strany na strany a diváci mohli vidět velice atraktivní utkání na druhou ligu. Zápas rozhodla drobná nekoncetrovanost v puly třetí třetiny a neudržení emocí po neuznaném golu 5 minut před koncem. Děkuji hračům za výkon a gratuluji soupeři.
58:36 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 7:5
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #9 Filip Hašek, asistoval #89 Michal Král (7:5)
58:36 a přesilovku využívá Filip Hašek
57:14 Jablonec hraje přesilovku 5 na 3
56:36 Rozhodčí neuznává gol Ústí vysokou holí a vzplály emoce. Rezultuje z toho nakonec 5 minutový trest a ČK1 pro Jakuba Majora
55:00 5 minut do konce a zdaleka není rozhodnuto
54:02 Jarda Švec proti střele a dorážce úspěšný
53:19 Timeout 1. FBK CampuS Jablonec n/N A
53:05 Po pěkné přihrávce Ondry Kujana vychytává Měkotu Hrstka
51:52 Volný Jahoda svou šanci neproměňuje
48:52 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 6:5
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #9 Filip Hašek, asistoval #45 Tomáš Jelínek (6:5)
48:52 Oslabení se Jablonci daří, další branku přidává Filip Hašek a opět otáčí skore.
48:13 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 5:5
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #27 Daniel Měkota (5:5)
48:13 Výborně sehraný brejk v oslabení zakončuje Dan Měkota
44:54 Ústí se snaží držet balonek, Jablonec reaguje vysunutým pressingem
43:23 Opět se probouzejí diváci a ženou domácí za vyrovnáním
42:56 Po přihrávce Sekyry střílí volný Hašek mimo
41:00 Utkání sleduje 40 diváků
40:08 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 4:5
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #21 Tomáš Jahoda, asistoval #9 Ondřej Klobása (4:5)
40:08 Hosté opět bleskově překlápí na svou stranu
39:59 Střely na bránu 2.třetina 13:7
36:17 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 4:4
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #6 Jakub Major bez asistence (4:4)
34:15 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 4:3
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #32 Marek Kujan, asistoval #89 Michal Král (4:3)
33:43 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 3:3
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #32 Marek Kujan, asistoval #91 Pavel Sekyra (3:3)
32:21 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 2:3
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #11 Marek Vojta, asistoval #9 Ondřej Klobása (2:3)
24:03 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 2:2
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #91 Pavel Sekyra bez asistence (2:2)
19:59 Střely na bránu 1.třetina 7:10
19:51 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 1:2
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #6 Jakub Major, asistoval #20 Václav Bečvář (1:2)
15:20 GÓL 1. FBK CampuS Jablonec n/N A! 1:1
Branku družstva 1. FBK CampuS Jablonec n/N A vstřelil #27 Daniel Měkota, asistoval #91 Pavel Sekyra (1:1)
08:41 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 0:1
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #5 Kamil Jiránek, asistoval #11 Marek Vojta (0:1)
00:00 Dobrý den, omlouváme se za zpoždění zápisu z důvodu technických problémů v hale. Již to běží, tak to doplníme :-)