0

1

3.

FbC Sokol Rokycany - USK Slávie Ústí nad Labem 7:8pn
branky: 17. Vojtěch Vlach, 19. Jan Peterka, 35. Michal Marek, 40. Vojtěch Vlach, 43. Jakub Král, 47. Michal Marek, 54. Jan Topinka - 3. Václav Bečvář, 9. Tomáš Brom, 15. Jakub Major, 20. Jan Topinka, 27. Jakub Major, 39. Jakub Major, 40. Jakub Major, N Petr Kopta; rozhodčí: Karel Kotyza - Ivo Žlábek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Staněk 33 - Pavel Štefec 24; po třetinách: 2:4, 2:3, 3:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Sokol Rokycany hráč #4 Jakub Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva USK Slávie Ústí nad Labem hráč #19 Petr Procházka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Sokol Rokycany hráč #13 Roman Lenner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva USK Slávie Ústí nad Labem hráč #3 Petr Kopta a vstřelil rozhodující gól (7:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Sokol Rokycany hráč #10 Martin Štván , ale gól nevstřelil.
65:00 Komentář trenéra domácích (p.Zelenka) : Nepovedl se nám vůbec vstup do zápasu. Ikasovali sme branky po hrubých chybách. Dobrý výkon našeho týmu ve třetí třetině přinesl zasloužený bod.
65:00 Komentář trenéra hostí (p.Kopta) : V dnešním zápase jsme v začátku hráli to co sme měli, díky tomu sme se dostali do slibného vedení o 4 branky. Bohužel potom přišel výpadek a na domácích bylo vidět, že jim jde o setrvání v 2.lize mužů. Každou naší chybu trestali gólem. Přeji domácím hodně štěstí v boji o záchranu a děkuji rozhodčím za dobrý druholigový výkon.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Rokycany v posledních vteřinách prodloužení při své přesilovce nic nevymyslely. Budou tedy penalty. Poměr střel v prodloužení 3:2 pro Rokycany.
64:34 Faul na Jana Peterku. Rokycany budou hrát přesilovku.
63:58 Vojta Vlach drží míček v útočné třetině soupeře.
63:12 Hezkou střelu rokycanského Kodla vytěsnil brankář Štefec.
62:14 Rokycany hrají trpělivý florbal. Dokonce si vytvořily i několik střeleckých příležitostí.
61:35 Nyní se Rokycany snaží rozehrát míček za svojí brankou.
60:20 Ústí si hned v úvodu vypracovalo nebezpečnou šanci. Zápas naštěstí ještě nekončí.
60:00 V základní hrací době skončilo utkání 7:7. Bude se tak prodlužovat. Rokycany ve třetí třetině doslova vstaly z mrtvých! Vyhráli dokonce i na střely a to v poměru 13:10. Což není takový náskok, ale především vyhrály na branky 3:0.
59:07 Velmi nebezpečná střela Majera od mantinelu naštěstí minula rokycanskou branku.
58:45 Diskuse s rozhodčimi. Rokycany si alespoň odpočinou.
58:08 Ústecký Major netrefuje odkrytou branku Rokycan.
57:16 Timeout FbC Sokol Rokycany
57:16 Škoda. Michal Marek oslabuje svůj tým a dává tak šanci soupeřovi. Bude se hrát přesilová hra. Tým Rokycan si bere oddechový čas.
56:00 Drtivý tlak domácích Rokycan. Své obrovské šance neproměňují Topinka a následně Lenner!
54:45 Tým Slávie Ústí nad Labem doslova šlape vodu. Přijel do Rokycan s poohými dvěma pětkami. Síly evidentně docházejí.
53:43 Timeout USK Slávie Ústí nad Labem
53:43 GÓL FbC Sokol Rokycany! 7:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #44 Jan Topinka, asistoval #4 Jakub Král (7:7)
53:43 Při signalizované výhodě a následně i vyloučení jednoho z hráčů Ústí nad Labem se trefuje a tím pádem i vyrovnává Jan Topinka! Asistoval Jakub Král. Rokycany tak donutily trenéra Ústí vzít si oddechový čas.
52:07 Rokycany ubránily nebezpečný volný úder a tím i přesilovou hru Ústí.
51:47 Propagační střelu ústeckého Procházky chytá snadno Petr Staněk.
50:40 Hra se přiostřuje. Rokycany se snaží i ve čtyřech vsítit branku. Několik vybojovaných standardních situací však není ze slibné vzdálenosti proměněno.
50:07 Rokycany nezvládají hru a přichází faul Mirka Strohschneidera.
49:19 Rokycany v celku snadno ubránily svoje oslabení.
47:19 Trestné střílení družstva USK Slávie Ústí nad Labem neproměnil #6 Jakub Major.
47:19 Fauluje rokycanský Král a je nařízeno trestné střílení.
46:07 Po rychlém přechodu do útoku vsítil branku Michal Marek. S Rokycany to vypadalo už velmi bledě, ale do třetí třetiny nastoupili jako polití živou vodou. Jsou zpět v zápase!
46:06 GÓL FbC Sokol Rokycany! 6:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #72 Michal Marek, asistoval #13 Roman Lenner (6:7)
45:31 Útočník Kamil Gembec se proháčkoval nedůraznou obranou Rokycan. Petr Staněk však skvěle zasáhl a drží tak rokycany stále ještě nad vodou.
42:43 Tak přeci jen sme se dočkali. Střelou ze střední vzádlenosti se prosazuje Jakub Král. Nahrávál Roman Lenner. Vše sehráno po standardní situaci.
42:31 GÓL FbC Sokol Rokycany! 5:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #4 Jakub Král, asistoval #13 Roman Lenner (5:7)
41:42 Rokycany po standardní situaci netrefují branku. Brankář Štefec měl však štěstí.
41:15 Ústí v přečíslení 2 na 1 naštěstí netrefuje rokycanskou branku.
40:00 Poměr střel ve druhé třetině vyzněl mírně pro hostující Ústí. A to sice poměrem 9:11.
40:00 Rokycanští se ve druhé třetině snažily, bohužel jejich výkon sráží do kolen absolutní nedůraz ve své obranné činnosti. Tímto přístupem soupeři zápas značně ulehčují. Uvidíme s čím nastoupí do třetiny poslední.
39:56 Po teči vsítil svoji dnešní druhou branku útočník Vojta Vlach. Snížil tak na 4:7.
39:55 GÓL FbC Sokol Rokycany! 4:7
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #17 Jan Peterka (4:7)
39:21 Opět nedůraz při rychlém breaku Ústí a definitivní konec Rokycan v dnešním zápase. Svůj dnešní 4 gól vsítil Jakub Major.
39:20 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 3:7
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #6 Jakub Major, asistoval #1 Pavel Štefec (3:7)
38:03 Rokycany dnes hrají laxně. Skvěle zabráněná standardní situace se po nedůraze domácí obrany proměnila v noční můru. Rokycany tak inkasují šestý gól, který pravděpodobně rozhoduje dnešní zápas. Svůj hatrick dovršil ústecký útočník Jakub Major.
38:02 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 3:6
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #6 Jakub Major, asistoval #19 Petr Procházka (3:6)
37:41 Petr Staněk předvedl dva důležité zákroky. Doufejme, že se dostal do potřebné pohody.
37:02 Začala ústecká přesilovka, ale Rokycanům se daří bránit. Mají dokonce více ze hry než soupeř.
34:15 Gól z ničeho. Hostující obrana zaspala a rychle rozehraný aut Martinem Štvánem našel Michala Marka. Ten ze střední vzdálenosti se štěstím skóruje. Vykřesal tak jiskřičku naděje pro domácí Rokycany.
34:14 GÓL FbC Sokol Rokycany! 3:5
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #72 Michal Marek, asistoval #10 Martin Štván (3:5)
33:11 Rokycany se snaží, bojují, ale ústecká obrana bez problému vzdoruje.
32:05 Vojta Vlach od mantinelu zkouší golmana Štefce. Ten míček nepouští za svá záda.
30:42 Rokycany ubránily své oslabení v celku bez problému. Ústeckým se přesilovka herně nedařila.
29:46 Ústí se usadilo na půlce Rokycan. Peterka z brejku zachraňuje situaci.
28:02 Rokycanským se nedaří. Michal Marek netrefuje z blízkosti branku.
26:14 V přečíslení dva na jednoho hostující Jakub Major backhandovou žabkou mezi nohy brankáře Petra Staňka zvyšuje na 2:5.
26:13 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 2:5
25:55 Rokycany se usadily v útočné třetině soupeře z čehož rezultovala střela Vojty Vlacha. Brankář Ústí chytá.
25:10 Roman Lenner, hráč domácích, ve své šanci netrefuje branku.
24:01 Rokycany se dostávají pod tlak. Brankář Staněk má ve své svatyni dostatek práce.
22:45 Rokynský Topinka udržel míček na půlce soupeře. Bohužel svojí nahrávkou nikoho nenašel.
20:44 Krásnou střelu Vojty Vlacha bravurně chytá ústecký brankář Pavel Štefec.
20:01 V rokycanské Nutrend aréně začíná druhá třetina. I přes nevýrazný výkon nadále zůstává v brance Rokycan Petr Staněk.
20:00 Konec první třetiny, kdy se Rokycany prosadily až v její druhé části. Nešťastný gól do šatny jejich výkon ale opět srazil. Na střely první třetinu vyhráli hosté 7:16.
19:18 Nahozený balónek před branku si nešťastně do své branky sráží rokycanský Jan Topinka. Ústí tak opět odskakuje o dvě branky
19:17 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 2:4
Vlastní branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #44 Jan Topinka (2:4)
18:34 Rokycanský Roman Lenner odebral míček hostujícímu týmu, nahrál Peterkovi, který střelou nad rameno brankáře Štefce snížil na 2:3.
18:33 GÓL FbC Sokol Rokycany! 2:3
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #17 Jan Peterka, asistoval #13 Roman Lenner (2:3)
18:12 Zbytek přesilové hry dohrán bez vstřelené branky.
16:20 Branku domácích vstřelil po dorážce střely Ondřeje Kodla útočník Vojta Vlach. Rokycany se tak vrací zpět do utkání.
16:19 GÓL FbC Sokol Rokycany! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #9 Ondřej Kodl (1:3)
16:13 A máme tady další faul. Tentokrát u mantinelu rokycanského Krále fauluje ústecký Jakub Major. Rokycanští tak budou hrát dlouho trvající dvojnásobnou přesilovku.
15:36 Při vyložené šanci domácího Jana Peterky fauluje ústecký Tomáš Jahoda.
14:19 Hráč hostí Jakub Major vsítil technickou střelou přes zeď domácích třetí branku v utkání. Brankář Petr Staněk je v brance velmi frustrován.
14:18 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 0:3
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #6 Jakub Major bez asistence (0:3)
12:41 Hra obou celků je velmi nepřesná, na hřišti se proto nehraje Bůh ví jaký zápas.
09:09 Rokycanského brankáře Petra Staňka zachraňuje nastřelená tyčka!
08:37 Hned z protiútoku Ústí skóruje.
08:36 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 0:2
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #21 Tomáš Jahoda (0:2)
08:09 Rokycanští se snaží v útočném pásmu kombinovat, ale bez gólového efektu.
06:36 Po neuvěřitelné chybě rokycanského obránce Kodla naštěstí branka nepadla.
05:20 Slávie Ústí nad Labem se usadila v útočném pásmu domácích Rokycan.
04:45 Slovně napomínán obránce domácích Enžl, po tvrdším zákroku u mantinelu.
03:35 Rokycanská lajna vedená centrem Miroslavem Strohschneiderem vybojovala útočné pásmo.
02:13 Bohužel v brankovišti nedůrazné Rokycany v čase 2:12 inkasují gól z bezprostřední blízkosti své branky.
02:12 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 0:1
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #20 Václav Bečvář, asistoval #6 Jakub Major (0:1)
01:25 druhá ústecká formace domácí Rokycany zatlačila do úzkých
01:09 první šance hostí
00:36 Peterka netrefuje od levého mantinelu Branku
00:00 Vítáme Vás u dnešního onlinového přenosu ze zápasu, kdy jde domácím Rokycanům o záchranu ve 2.lize mužů. Dá se tedy očekávat zajímavý zápas. Pěkné počtení Vám všem přeje webový alchymista Jiří Vlček, který pro dnešní den zastoupil indiána Michala Bareše.