(Balý)
  • 58 57:49
    FLK TJ Slavoj Tachov

TJ Lovochemie Lovosice LFP - FLK TJ Slavoj Tachov 8:6
branky: 1. Tomáš Beran, 11. Jaroslav Ježek, 12. Jaroslav Ježek, 12. Ondřej Hillmich, 23. Martin Perháč, 27. Ondřej Hillmich, 28. Miroslav Zůna, 58. Jakub Malý - 11. Marek Firla, 17. Martin Mička, 24. Marek Firla, 52. Jan Švejda, 53. Jan Švejda, 58. Jan Flor; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Karel Bíbrlík 19 - Jakub Holý 26; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:3
59:59 Komentář trenéra hostí: Strašně dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do utkání a to pravděpodobně rozhodlo. Komentář trenéra domácích: Tak určitě jsou body důležitý. Víš co, není důležitý jaký byl průběh zápasu, ale jaký je konečný výsledek. A ten je pro nás určitě příjemný.
59:49 A je to tu. Host bez golmana ale už se nic nestane.
59:31 Utkání se blíží ke konci a hosté zvyšují aktivitu. Sáhnout ke hře bez brankáře?!
59:00 Poslední minuta utkání.
58:38 Atmosféra začíná hostnout a v hledišti diváci začínají podporovat domácí tým.
58:00 Začínají poslední dvě minuty utkání.
57:49 Timeout FLK TJ Slavoj Tachov
57:49 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 8:6
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #12 Jan Flor, asistoval #17 Vladimír Balý (8:6)
57:49 A je tu snížení hostů. Míček v brankovišti dorazil hostující hráč a je to opět o dvě branky.
57:38 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 8:5
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #10 Jakub Malý, asistoval #69 Ondřej Kavalír (8:5)
57:38 A je tu gól Jakuba Malého. Střela z otočky zapadla k pravé tyči.
57:04 Nyní menší tlak hostů na útočné polovině ale zatím nic nevyústil.
55:00 Posledních 5 minut do konce hrací části. Udrží domácí své dvoubrankové vedení?!
52:42 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 7:5
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #15 Jan Švejda, asistoval #91 Jakub Sibal (7:5)
52:42 A je tu další snížení hostů. Malá teč před domácím brankářem a rázem to je o dva góly a menší drama.
51:30 Protiútok domácích zakončuje Jakub Malý ale trefuje jen hráče před sebou. Dnes tento forward nemá svůj den.
51:06 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 7:4
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #15 Jan Švejda bez asistence (7:4)
51:06 A je tu gól v přesilovce. Hruba chyba domácího beka a snížení hostů.
50:58 A je tu přesilová hra hostů.
50:36 Přečíslení domácích 3 na 2 ale neskončilo gólem, zakončující Vladimír Cikner trefil pouze golmana.
47:29 Končí přesilová hra hostů a na hřišti jsou všichni potřební hráči.
47:14 Naopak protiútok domácích mohl využít Tomáš Beran ale netrefil branku.
47:08 Hosté uzavřeli domácí na své půlce ale zatím z toho není žádné vyústění.
46:27 Hra 4 na 4 končí a začíná přesilová hra hostů.
45:29 A nyní je to oslabení domácího týmu od Patrika Ciknera. Uvidíme hru 4 na 4.
44:28 A máme tu přesilovou hru domácích.
43:38 Protiútok Tachova zakončili hráči pouze střelou nad branku.
43:18 Malé uzavření hostů v obrané třetině od domácích.
41:24 A máme tu malé přerušení, malý problém na hrací ploše.
41:18 Rychlý protiútok domácích zakončoval po přihrávce Tomáše Berana mladý Vladimír Cikner, bez úspěchu.
40:01 A máme hned na začátku třetí třetiny k vidění přesilovku hostů.
40:00 Týmy jsou na svých střídačkách a třetí třetina může začít.
40:00 Druhá třetina skončila. Počet střel na branku - 26 : 15. Vyloučení - 2 : 0. Avšak to nejdůležitější stav je příznivější pro domácí se skóre - 7 : 3. Můžeme se jen těšit na třetí třetinu.
39:53 Rychlá akce a protiútok hostů ale domácí golman chytá.
39:23 A nyní je zbytečně vyloučen hráč domácích Jaroslav Ježek za nesportovní chování.
39:00 Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:59 Rychlý protiútok domácích ale končí pouze střelou vedle.
37:18 Škoda. Nyní byl v úniku sám na brankáře domácí hráč Martin Perháč ale hostující golman chytil.
36:53 Končí přesilová hra hostů.
36:01 Nyní akce hostů končí střelou, domácí brankář ale chytá.
35:13 A nyní máme k vidění přesilovou hru hostů. Domácí ale výborně brání.
32:45 Nyní je hra plná menší nepřesností a faulů.
30:28 Pár nepřesných situacích na obou stranách.
27:38 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 7:3
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #6 Miroslav Zůna, asistoval #15 Jakub Patrák (7:3)
27:38 Nádherná střela od půli hřiště zapadla přímo do horního rohu branky. Miroslav Zůna střílí krásný gól, dokonce svůj první v sezóně.
27:21 Utkání je velmi živé na akce a zakončení.
26:01 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 6:3
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #4 Ondřej Hillmich, asistoval #7 Vladimír Cikner (6:3)
26:01 Krásná standartní situace domácích a krásná střela Martina Hillmicha a zvýšení stavu na 6:3.
25:10 Utkání začíná mít mírný spád a nabírá na obrátkách.
23:45 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 5:3
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #13 Vojtěch Mareš (5:3)
23:45 Protentokrát krásná akce Tachovských, kteří snižují.
22:34 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 5:2
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #80 Martin Perháč, asistoval #10 Jakub Malý (5:2)
22:34 A rychlý kontr domácích končí gólem. Krásná přihrávka Jakuba Malého na Martina Perháče, který prostřelil hostujícího brankáře.
21:56 A máme tu standartní situaci v podání domácích. Krásný obtočení Jakuba Malého, který trefuje pouze tyčku hostující branky.
20:50 A druhou třetinu začínají domácí velice svižně a náporem v útočné třetině
20:00 Oba týmy nastoupeny na hrací ploše a začíná nám část druhá.
20:00 Krásný florbal v podání obou týmů. Úspěšnější jsou ale prozatím domácí. Střely na branku - 14 : 6. Vyloučení - 1 : 1. Stav utkání - 4 : 2.
19:45 Zajímavá příležitost domácích ale bez úspěchu.
19:00 A probíhá poslední minuta první třetiny.
18:25 Hra je velmi rychlá a přelevá se z jedné strany na druhou.
17:41 Rychlý protiútok hostů ale likviduje domácí golman dobrým zákrokem.
16:09 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 4:2
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #19 Martin Mička, asistoval #15 Jan Švejda (4:2)
16:09 A bohužel využitá přesilová hra hostů a snížení stavu na 4:2.
15:10 A vyloučen hráč domácích za blokování hole. Nyní uvidíme dvouminutové oslabení domácích.
13:30 Protiútok v oslabení měli Tachovští ale nedokázali zakončit.
12:45 A nyní tu máme k vidění domácí přesilovou hru. Zatím bez úspěchu.
11:21 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 4:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #4 Ondřej Hillmich, asistoval #61 Tomáš Beran (4:1)
11:21 Krásná minuta v podání gólových šancí a gólu. Domácí jí opět završují gólem a zvyšují na 4:1.
11:05 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 3:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #16 Jaroslav Ježek, asistoval #10 Jakub Malý (3:1)
11:05 Krásná střela z půli hřiště, která zapadla do branky. Domácí opět odskakují na rozdíl dvou branek.
10:43 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 2:1
10:43 A malé snížení hostujícího týmu.
10:15 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 2:0
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #16 Jaroslav Ježek, asistoval #15 Jakub Patrák (2:0)
10:15 Krásná akce domácích končí brankou. Přihrávka ze středu hřiště od Jakuba Patráka na Jaroslava Ježka, který prostřelil hostujícího golmana.
08:55 A další z jedna krásných akcí domácích. Konkrétně Jakub Malý neprostřelil hostujícího golmana.
07:59 Krásná florbalová akce v podáních domácích ale Jakub Patrák nevyužil.
06:39 Pár krásných akcí v podání domácích. Bohužel bez účelu.
05:59 Rychlý protiútok domácích zakončoval mladý Vladimír Cikner, hostujícího golmana ale neprostřelil.
04:00 Utkání začalo ve velkém tempu a nechybí ani tvrdá hra tělem.
03:19 Ouuu, malý úraz. Domácí hráč obdržel střelu do oka ale to bude dobré.
01:44 Oba týmy bojují spíše ve středu hřiště a ani jednomu týmu se nedaří přejít přes obranu.
00:40 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:0
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #61 Tomáš Beran, asistoval #4 Ondřej Hillmich (1:0)
00:40 A domácí začali utkání velice dobře a svojí dobrou formu potvrzuje domácí hráč Tomáš Beran a dává domácím jednogólový náskok a načíná tím gólový účet dnešního odpoledne.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u dnešní online zápasu mezi domácími Lovosicemi a hostujícím Tachovem. Domácí budou chtít jistě potvrdit vzestup formy i v dnešním utkání, naopak Tachov si alespoň trochu vzít sv sebevědomí zpět od debaklu v České Lípě.