trest do konce utkání
  • 20 19:58

osobní trest

Wizards DDM SO Praha 10 - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:2
branky: 1. William Mathias Kuray, 1. Matěj Kubricht, 5. Jáchym Zeiner, 5. Denis Túry, 12. William Mathias Kuray, 20. Dominik Vodrážka - 9. Jan Bekešský, 11. Matěj Bouška; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 0:2 + Matěj Blohon 4 + TDKU + OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Mikuláš Pernička ? - Anna Marie Lochmanová ?; po třetinách: 5:2, 1:0
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Dámy a pánové je to tam! Wizards postupují. Děkuji všem dívákům, kteří sledovali online přenos a přeji hezký zbytek neděle. A u florbálku někdy zase naviděnou.
23:12 Zeiner selhal v jasné pozici a skóre se zatím v této dlouhé přesilovce měnit nebude.
19:58 Vyloučen hráč #16 Matěj Blohon družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black - osobní trest
19:58 Vyloučen hráč #16 Matěj Blohon družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black do konce utkání
19:58 Vyloučen hráč #16 Matěj Blohon družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2+2 minuty za nesportovní chování
19:58 Vyloučen hráč #16 Matěj Blohon družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování
19:58 A je to tu. Rudá karta byla vytažena z kapsy pana sudího a mladý holobrádek, který si ji zaslouženě vykoledoval musí opustit halu. Zbytek dořeší disciplinární komise.
19:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Dominik Vodrážka, asistoval #17 Šimon Jeřábek (6:2)
19:21 Jeřábek a Vodrážka předvedli standardku jako z partesu.
18:03 Ano ano už jsem si říkal, jak poklidný turnaj to je a že se obejde bez bezvýznamného halekání na pány rozhodčí. To by ale asi nebylo ono. Už to nabírá na otáčkách...
17:46 Druhá polovina je zatím opatrná. Wizards pojali zbytek zápasu profesorsky.
14:45 Vyloučen hráč #60 Josef Řeřicha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
14:45 Řeřicha zacházel s hokejkou jako s kosou, a tak si bude muset udělat výlet na trestnou lavici.
13:01 Jdem na druhou polovinu. Wizards jsou blízko historickému úspěchu.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:00 V brance Boleslavi je další přírůstek. Není to však míček, ale Willy Kurray.
11:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #23 Jan Třasák (5:2)
11:44 Kurray ukázal chladnokrevnost v zakončení.
10:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #8 Matěj Bouška, asistoval #12 Jáchym Franek (4:2)
10:58 Wizards v útlumu inkasují další branku.
09:43 Hráči Mladé Boleslavi strom od Kubrichta očividně nechutnal a tak začal povykovat na sudího. Ten ale jasně ukázal, kdo je na hřisti pánem.
09:42 Kubricht si zahrál na lesníka a jednomu z hráčů Mladé Boleslavi vystavil do cesty strom.
08:54 Teď Pernička skočil po míčku jako bengálský tygr a důležitým zákrokem podržel svůj tým.
08:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Jan Bekešský bez asistence (4:1)
08:34 Boleslav snižuje z ničeho nic.
07:45 Adam Novotný zatím na benchi. Snad si nepřivodil svým pádem při zakončení v prvním zápase nějaké zranění.
06:42 Zeiner ve stylu Roberta Carlose odkopává balonek až do vápna soupeře.
04:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Denis Túry, asistoval #27 Kryštof Jarolím (4:0)
04:52 Tomu bylo dáno shůry, jmenuje se Denis Túry! 4:0 pro Wizards!
04:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #44 Jáchym Zeiner, asistoval #7 Dominik Vodrážka (3:0)
04:07 Tvrďák Zeiner vyklidnil ruce a skóruje!
03:10 Pernička před výhozem poskakoval v brankovišti jako postřelený zajíc. Nakonec však rozehrál úspěšně.
00:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Matěj Kubricht, asistoval #48 Jakub Neuvirth (2:0)
00:24 Kubrichtova plavající dalekonosná šleha končí v brance Boleslavi. Lepší start do utkání si domácí nemohli přát.
00:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #89 Samuel Walter (1:0)
00:18 Tak to byl rychlý start do utkání. Kurray využil toho, že byl na středu soupeřovo poloviny osamocen, jako kaktus v arizonské poušti a skóruje.
00:01 Ještě jednou vás zdravím od pořadatelského stolku. Je před námi vrchol a zlatý hřeb neděle v podobě boje o postup do vyššího koše mezi Wizards a Mladou Boleslaví. Tak se připoutejte k obrazovce a jdem na to!