2

1

3.

Prague Tigers - FBC Kutná Hora - černí 6:5pn
branky: 9. Lukáš Boch, 11. Tomáš Filipský, 18. Viktor Podešva, 19. Mikuláš Jiroutek, 21. Teodor Švarc, N Štěpán Pospíšil - 2. Jonáš Topol, 7. Jakub Kiml, 14. Jakub Kiml, 19. Daniel Kudláček, 22. Daniel Kudláček; rozhodčí: Filip Herbst - Dominik Náhlík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Mikuláš Filippi ? - ; po třetinách: 2:2, 3:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #28 Štěpán Pospíšil a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #8 Jakub Toman a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #33 Teodor Švarc , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #15 Daniel Kudláček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #81 Vojtěch Višňovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #77 Jakub Kiml , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
23:04 Timeout FBC Kutná Hora - černí
21:26 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 5:5
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #15 Daniel Kudláček, asistoval #8 Jakub Toman (5:5)
20:08 GÓL Prague Tigers! 5:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Teodor Švarc, asistoval #7 Mikuláš Jiroutek (5:4)
18:45 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 4:4
18:22 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #7 Mikuláš Jiroutek, asistoval #50 Viktor Podešva (4:3)
17:34 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #50 Viktor Podešva, asistoval #28 Štěpán Pospíšil (3:3)
17:13 Vyloučen hráč #77 Jakub Kiml družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání
13:23 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #77 Jakub Kiml, asistoval #15 Daniel Kudláček (2:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:44 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #57 Tomáš Filipský, asistoval #50 Viktor Podešva (2:2)
08:33 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #26 Lukáš Boch, asistoval #57 Tomáš Filipský (1:2)
06:18 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #77 Jakub Kiml bez asistence (0:2)
01:44 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #50 Jonáš Topol, asistoval #13 Tobiáš Trendl (0:1)