3:4
    Jonáš WIEDEMANN
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Neratovice 3:4
branky: 6. Daniel Dohnal, 10. František Sládek, 22. Jonáš Wiedemann - 7. Jindřich Severin, 8. Daniel Rosenheim, 8. Robin Čechlovský, 21. Ondřej Chvátal; rozhodčí: Daniel Bregar - Matyáš Kýr; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Patrik Dvořák -4 - Tobiáš Jistebnický -3; po třetinách: 2:3, 1:1
21:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Jonáš Wiedemann bez asistence (3:4)
20:18 GÓL Florbal Neratovice! 2:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #72 Ondřej Chvátal, asistoval #73 Adam Chábek (2:4)
16:52 Timeout Florbal Neratovice
16:52 Vyloučen hráč #73 Adam Chábek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
09:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 František Sládek, asistoval #27 Jan Štork (2:3)
09:42 SKV využívají přesilovku a snižují na  2:3
09:05 SKV trefují horní tyč branky a skore zatím při jejich přesilovce nemění.
08:05 Vyloučen hráč #24 Matěj Syrůček družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:35 ... ale Neratovice a jejich střelci se probudili a třemi trefami zřejmě ovládájí zápas ;)
07:34 GÓL Florbal Neratovice! 1:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #3 Robin Čechlovský, asistoval #8 Matyáš Pajma (1:3)
07:06 Zrovna jsme chtěli napsat, že sledujeme utkání dvou skvělých gólmanů ...
07:05 GÓL Florbal Neratovice! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #18 Daniel Rosenheim, asistoval #3 Robin Čechlovský (1:2)
06:42 GÓL Florbal Neratovice! 1:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #21 Jindřich Severin, asistoval #72 Ondřej Chvátal (1:1)
05:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Daniel Dohnal, asistoval #59 Max Kot (1:0)