1:6
    Jiří CHMELÍK
    (Pojman)

Florbalová akademie MB C - BLACK ANGELS B 1:6
branky: 14. Tomáš Valta - 7. Kryštof Pojman, 7. Matyáš Hlinka, 8. Vít Řeháček, 16. Jan Babáček, 21. Kryštof Pojman, 22. Jiří Chmelík; rozhodčí: Martin Humhal - Adam Kunc; vyloučení: 3 + Daniel Jakimczuk TDKU + 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tadeáš Horálek ? - David Budař ?; po třetinách: 0:3, 1:3
21:40 GÓL BLACK ANGELS B! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #66 Jiří Chmelík, asistoval #93 Kryštof Pojman (1:6)
21:37 Vyloučen hráč #31 Tomáš Valta družstva Florbalová akademie MB C na 2 minuty za sekání
21:16 Vyloučen hráč #85 Daniel Jakimczuk družstva Florbalová akademie MB C na 2+2 minuty za hrubost
21:16 Vyloučen hráč #85 Daniel Jakimczuk družstva Florbalová akademie MB C do konce utkání
20:17 GÓL BLACK ANGELS B! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #93 Kryštof Pojman, asistoval #44 Matyáš Hlinka (1:5)
15:54 GÓL BLACK ANGELS B! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #51 Jan Babáček, asistoval #66 Jiří Chmelík (1:4)
15:33 Vyloučen hráč #85 Daniel Jakimczuk družstva Florbalová akademie MB C na 2 minuty za sekání
13:21 GÓL Florbalová akademie MB C! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB C vstřelil #31 Tomáš Valta, asistoval #26 Matyáš Valta (1:3)
07:49 GÓL BLACK ANGELS B! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #89 Vít Řeháček, asistoval #7 Marek Šeda (0:3)
07:25 Vyloučen hráč #3 Aleš Dohnal družstva Florbalová akademie MB C na 2 minuty za sekání
06:54 GÓL BLACK ANGELS B! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #44 Matyáš Hlinka, asistoval #9 Michal Nyklíček (0:2)
06:11 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #93 Kryštof Pojman, asistoval #89 Vít Řeháček (0:1)