1:1
    Matěj ULÍK
    (Boček)

FAT PIPE Traverza Chodov - Předvýběr.CZ Florbal MB White 1:1
branky: 9. Tomáš Kysela - 13. Matěj Ulík; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Kryštof Vlasta; vyloučení: 1 + Štěpán Zavadil TT + 4:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Vojta Chromec ? - Ondřej Bouchner ?; po třetinách: 1:0, 0:1
12:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB White! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #5 Matěj Ulík, asistoval #34 MIchal Boček (1:1)
09:00 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Chodov neproměnil #20 Filip Miller.
08:44 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #4 Tomáš Kysela bez asistence (1:0)
08:44 Vyloučen hráč #55 Štěpán Zavadil družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
08:44 Vyloučen hráč #55 Štěpán Zavadil družstva FAT PIPE Traverza Chodov do konce utkání - technický trest
08:35 Vyloučen hráč #28 Petr Vavruška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hra na zemi
05:08 Vyloučen hráč #75 Patrik Vihan družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání