15:8
    Jiří NOVOTNÝ
    (Lacina)

ASK Bystřice n.P. - TJ Sokol Jaroměř 15:8
branky: 4. Ondřej Dvořák, 14. Michal Mazánek, 17. Ondřej Dvořák, 20. Jaromír Chocholáč, 24. Ondřej Dvořák, 26. Ondřej Dvořák, 28. Ondřej Dvořák, 36. Lukáš Novák, 38. Petr Zavadil, 41. Michal Mazánek, 42. Ondřej Dvořák, 44. Miloš Prášil, 45. Lukáš Novák, 50. Petr Paleček, 54. Ondřej Dvořák - 11. Pavel Kotrč, 38. Petr Hašek, 40. Jan Škola, 48. Štěpán Lacina, 49. Pavel Kotrč, 50. Petr Hašek, 53. Vojtěch Schwarz, 59. Jiří Novotný; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jiří Paleček 19 - Lukáš Flégl 6, Karel Hašek 7; po třetinách: 4:1, 5:2, 6:5
58:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 15:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Jiří Novotný, asistoval #12 Jan Lacina (15:8)
53:07 GÓL ASK Bystřice n.P.! 15:7
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Petr Zavadil (15:7)
52:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 14:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Vojtěch Schwarz, asistoval #8 Jiří Novotný (14:7)
49:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 14:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #12 Jan Lacina (14:6)
49:00 GÓL ASK Bystřice n.P.! 14:5
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #22 Petr Paleček, asistoval #69 Pavel Koukal (14:5)
48:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 13:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Pavel Kotrč, asistoval #33 Šimon Kubina (13:5)
47:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 13:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Štěpán Lacina bez asistence (13:4)
44:09 GÓL ASK Bystřice n.P.! 13:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #14 Lukáš Novák, asistoval #18 Tomáš Trentin (13:3)
43:25 GÓL ASK Bystřice n.P.! 12:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Miloš Prášil, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (12:3)
41:34 GÓL ASK Bystřice n.P.! 11:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #11 Miloš Prášil (11:3)
40:13 GÓL ASK Bystřice n.P.! 10:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #51 Michal Mazánek, asistoval #44 Roman Mach (10:3)
40:00 střely na branku ve druhé třetině: domácí 9, hosté 8 celkem po druhé třetině: domácí 17, hosté 16
39:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Jan Škola, asistoval #13 Adam Kubina (9:3)
37:21 GÓL ASK Bystřice n.P.! 9:2
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #15 Petr Zavadil, asistoval #11 Miloš Prášil (9:2)
37:21 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Karel Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř
37:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #8 Jiří Novotný (8:2)
35:48 GÓL ASK Bystřice n.P.! 8:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #14 Lukáš Novák, asistoval #7 Ondřej Dvořák (8:1)
27:48 GÓL ASK Bystřice n.P.! 7:1
25:56 Timeout TJ Sokol Jaroměř
25:56 GÓL ASK Bystřice n.P.! 6:1
23:37 GÓL ASK Bystřice n.P.! 5:1
20:00 střely na branku v první třetině: domácí 8, hosté 6
19:02 GÓL ASK Bystřice n.P.! 4:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #3 Jaromír Chocholáč, asistoval #44 Roman Mach (4:1)
16:23 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #8 Jiří Sláma (3:1)
13:37 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #51 Michal Mazánek, asistoval #3 Jaromír Chocholáč (2:1)
10:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Pavel Kotrč, asistoval #2 Jakub Kubina (1:1)
03:02 GÓL ASK Bystřice n.P.! 1:0