• 60 59:18
    7:2
    ()

FBC Spartak MSEM Přerov - FbC BD STAV Frýdek-Místek 7:2
branky: 12. Dalibor Koutný, 19. Aleš Pospíšil, 39. Michal Ďopan, 53. Michal Ďopan, 54. Jaroslav Spáčil, 56. Petr Gereš, 60. Michal Ďopan - 44. Daniel Žurek, 51. Vojtěch Gřunděl; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Pavel Ceh 14 - Michal Zápalka 24; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:2
59:59 Konečný výsledek je 7:2 a 3. třetinu vyhráli hosté na střely 11:10.
59:42 O zápasu je a již rozhoduto, ještě si ale jde sednout na 2 minuty Žurek za sekání.
59:18 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #7 Michal Ďopan bez asistence (7:2)
59:18 Ďopan prostřeluje Zápalku a slaví hatrick!
57:14 Hra je přerušena a spravují se mantinely - po zákroku hostů byly rozpojeny.
56:08 Přerov se snaží udržet náskok a hraje spíše defensivní hru.
55:12 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #86 Petr Gereš, asistoval #7 Michal Ďopan (6:2)
55:12 Střela ze tří metrů slaví úspěch. Gereš dostal nahrávku od Ďopana a prostřelil Zápalku. Stav utkání 6:2.
53:40 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #77 Jaroslav Spáčil, asistoval #7 Michal Ďopan (5:2)
53:40 A Přerov zvyšuje svůj náskok na 5:2! Ďopan nahrál na volného Spáčila, který trefil přesně.
53:30 Famózní zákrok domácího Ceha.
52:58 Frýdek zakládá útok.
52:12 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #7 Michal Ďopan, asistoval #86 Petr Gereš (4:2)
52:12 Ďopan dostal krásnou nahrávku z rohu a prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Stav utkání je 4:2.
51:27 Frýdek se snaží vyrovnat, ale Ceh předvádí nádherné zákroky.
50:03 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #12 Vojtěch Gřunděl, asistoval #17 Petr Krhut (3:2)
50:03 Po chybě domácího Dohnala snižuje Frýdek na 3:2.
49:57 Hra je přerušena, protože domácí zašlápl míč.
48:52 Spáčil se vydal na útočný výlet, gólem to však neskončilo.
46:42 Domácí obránce teď ztratil míček, ale Ceh střelu skvěle vychytal.
45:20 Frýdek předvádí krásný florbal a Přerov přehrává.
44:20 Frýdek uzavřel Přerov ve svém obraném pásmu.
43:16 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 3:1
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #8 Daniel Žurek, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (3:1)
43:16 Gřundel nahrával z rohu a Žurek výtečně prostřelil Ceha.
42:48 Pěkný obranný zákrok Spáčila.
41:47 Nekl střílel na Zápalku, ale obránce ji zblokoval.
40:46 Po začátku 3. třetiny má Přerov navrch.
39:59 Střely ve druhé třetině : 10:3.
39:43 Poslední střelu druhé třetiny měl na svědomí Radim Dvořák.
39:03 Koutného šance č.2 po nahrávce Kužely - Zápalka vyráží zpět ke Kuželovi, který následně míjí.
38:35 Otáhal našel na středu sbíhajícího Koutného, jehož střelu na poslední chvíli zblokovali obránci soupeře.
38:02 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 3:0
38:02 Ďopan byl vyslán po mantinelu Gerešem a našel přesně mezeru mezi Zápalkovýma nohama.
37:31 Dvořákovo nahození nikoho před brankou Frýdku nenašlo.
36:25 Nekl našel lobem přes celé hřiště naprosto volného Kuželu na velkém brankovišti, který míček trestuhodně minul.
36:01 Mimochodem, aktuální poměr střel ve druhé třetině je 7:2.
35:46 Přerov stále u míčku, zatím bez střely.
34:14 Nekl střílí z dobré pozice ve středu hřiště, míjí.
33:32 Otáhal elegantně vypíchl míček ještě v útočném pásmu a Koutný tak mohl prověřit Zápalku.
32:51 Ďopan se dostal až do brankoviště, jeho střelu Zápalka vyrazil - Dohnal se poté pokoušel dorážet míček z metrové výšky a byla mu dle očekávání písknuta vysoká hůl.
32:04 Fafílek dostal nefalšovaný 'headshot', kterým ovšem zabránil ohrožení vlastní branky.
31:09 Gründel nahrával Žurkovi, který nikým nenapadaný z úrovně velkého brankoviště přestřeluje.
30:38 Krhutovu přízemní střelu z poloviny Ceh vyráží.
29:49 Smetanova (FM) tvrdá rána mířila vedle.
29:02 Korbáš byl teď osekán zleva i zprava a Dohnal si půjde sednout na trestnou lavici.
28:45 Přerov napadá až u brankoviště soupeře.
27:17 Žurek (FM) se prokličkoval z obranného pásma a podržel míček až do konce oslabení svého týmu.
26:35 Gereš tečoval střelu Jurečky, razanci ale přehnal a přestřelil.
26:14 Kombinace Přerova, která mohla skončit střelou Ďopana do odkryté části branky, bohužel ale míjí.
25:25 Nekl chtěl už už vystřelit, když mu hokejku zblokoval Vlček, který si tak jde vychutnat pocit být aspoň na dvě minuty součástí skvělého týmu u zapisovatelského stolku.
25:06 Frýdek si vybojoval rozehrání z útočného rohu - míček ale prakticky hned odevzdal Cehovi.
24:18 Dohnal přízemní střelou prověřil Zápalku.
23:33 Frýdek se zhruba na minutu usadil v obranném pásmu Přerova, střely jeho hráčů byly ale zblokovány a tato pasáž hry končí faulem ve středu hřiště.
21:28 Neklovu střelu vyráží Zápalka.
20:20 Začala druhá třetina, hra pokračuje ve stejném duchu - tedy Přerov se snaží kombinovat, Frýdek napadá asi z poloviny hřiště.
19:59 Střely po I.třetině : 11:2.
19:53 Posledních pár vteřin první třetiny Přerov stráví v útočném pásmu.
18:36 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #15 Aleš Pospíšil, asistoval #23 Pavol Nekl (2:0)
18:36 Nekl vyslal Pospíšila do úniku, a ten bekhendovým blafákem zvyšuje skóre.
18:20 Žurek (FM) se prokličkoval až před Ceha, který dokázal vleže jeho zasunutí do branky vyrazit - bohužel však jen opět na Žurkovu hokejku, který předkládal svému spoluhráči sbíhajícímu do brankoviště. Ten naštěstí pro Přerov branku pod tlakem minul.
17:20 Krásná akce florbalistů Přerova - Jurečka vyvezl míček, který předal Spáčilovi - ten si obešel soupeře a před prázdnou branku předložil Gerešovi. Ten trefuje bohužel boční síť.
16:52 Ďopanova střela od mantinelu rozvlnila pouze boční síť.
16:19 Hnila se prokličkoval až na úroveň brankoviště, na střelu byl už ale příliš blokován.
15:49 Po přesilovce se Frýdek stáhl opět do obrany, Přerov se snaží postupným útokem ohrozit branku Zápalky.
14:42 Těsně před koncem přesilovky se do zakončení dral Žurek, obrana Přerova je zatím ale bezchybná.
14:12 Tribuny se pomalu plní a mezi diváky vidíme dnes i některé z malých přerovských florbalistů.
13:46 Žurek prověřil Ceha od mantinelu.
12:44 Ďopan o chvíli později brání ve hře a jde si odsedět dvouminutový trest.
12:33 Ďopan střílel od mantinelu a Dohnal se pokoušel v letu tečovat. Nepovedlo se.
11:23 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #8 Ondřej Jűngling (1:0)
11:23 Nedáš - dostaneš! Koutný prostřeluje Zápalku.
11:05 Vlček (FM) se dostal do nebezpečného zakončení, branku ale minul.
09:49 Dohnal s Ďopan zakládá útočnou akci, Přerov se zatím ne a ne dostat ke gólovému zakončení.
08:02 Jurečka vybojoval aktivním napadáním míček a těží z toho Ďopan - Zápalka ale svůj tým drží.
07:21 Pěknou přihrávku do druhé vlny nyní obdržel Hnila, jeho střela byla ale sražena.
07:01 Přerov se drží v útočném pásmu, nyní střílel Otáhal vedle.
04:30 Stav střel zatím 4:0.
03:47 Přerov hraje kombinačně a florbalově soupeře přehrává.
03:15 Gereš prověřil Zápalku v brance Frýdku.
02:31 Spáčil fauloval v útočném rohu a k míčku se dostává Frýdek.
01:58 Hraje se aktivně nahoru dolů, Ondřej Otáhal (PR) nyní mířil těsně nad.
00:00 Vážení diváci, vítejte u online přenosu 15.kola 2.ligy mužů mezi FBC Spartak MSEM Přerov a FbC BD STAV Frýdek Místek. Domácí jsou v tabulce aktuálně třetí, soupeř naopak poslední, a tak by se dnes podle papírových předpokladů mělo jednat o jednoznačnou záležitost. Začíná se ale vždy 0:0 a po 60 minutách může skóre vypadat jakkoliv.