• 60 59:54
    6:8
    ()

Z.F.K. AQM Petrovice - FBS Olomouc 6:8
branky: 6. Marek Cihelka, 13. Karel Šamonil, 33. Jiří Mareš, 38. Vítězslav Růžička, 48. Marek Porosz, 60. Marek Porosz - 4. Jakub Dvorský, 10. Jan Hél, 13. Zdeněk Šenk, 19. Jiří Novák, 21. Jan Hél, 25. Jakub Krnáč, 40. Martin Willmann, 47. Martin Willmann; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Ščigel 16 - Tomáš Martínek 28; po třetinách: 2:4, 2:3, 2:1
59:54 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:8
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #33 Marek Porosz bez asistence (6:8)
59:54 Těsně před koncem se při powerplay Petrovic ještě prosazuje po individuální akci Porosz.
58:32 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
47:07 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:8
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #33 Marek Porosz, asistoval #6 Jiří Mareš (5:8)
46:15 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #97 Jan Hél (4:8)
46:15 Domácí od začátku třetiny pálí i ty nejvyloženější šance a teď navíc místo toho aby dali v přesilovce gól inkasovali.
39:34 GÓL FBS Olomouc! 4:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #21 Daniel Chladil (4:7)
37:00 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #17 Vítězslav Růžička, asistoval #33 Marek Porosz (4:6)
37:00 Petrovice rozehrávaly volný úder z poloviny hřiště, Porosz s míčkem vyběhl oblouk na druhou stranu hřiště a jeho střelu pak do brány dorazil pohotový Růžička.
35:29 Ani další přesilovku domácí nedokázali zužitkovat...
33:09 Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil #17 Vítězslav Růžička.
33:09 Chladil fauloval a Růžička teď může snížit náskok hostů při nájezdu, bohužel však neproměnil a domácí tak aspoň mají přesilovku.
32:44 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #88 Daniel Olšák (3:6)
32:44 Několik nevyužitých šancí Šenka teď potrestal Mareš.
30:10 Ani v přesilovce, ani v následujících minutách se domácím i přes velkou snahu nedaří výrazněji ohrozit Martínkovu bránu.
25:49 Procházka před bránou fauloval Mieszka a domácí tak dostávají výhodu přesilové hry.
24:55 Timeout FBS Olomouc
24:08 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Jakub Krnáč, asistoval #26 Jan Roletzky (2:6)
24:08 Před brankou stojící Krnáč dostal křižnou přihrávku od Roletzkého a díky nedůrazné obraně neměl moc práce se vstřelením gólu.
20:22 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #26 Jan Roletzky (2:5)
20:22 Domácí získali po buly míček a pokusili se ohrozit Martínkovu svatyni, ale míček ztratili a hosté rychle přešli do útoku, kde po pravé straně vysunutý Hél skoŕoval střelou k pravé tyčce.
18:55 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #44 Jiří Novák, asistoval #21 Daniel Chladil (2:4)
18:55 Ščigel Novákovu střelu sice vysoko vyrazil loktem, ale míček k jeho smůle obloučkem zapadl k pravé tyčce do brány a hosté se tak dostali těsně před koncem první třetiny do dvoubrankového vedení.
15:05 S několika tvrdými střelami si v poslední minutě musel poradit hostující Martínek. Nejdříve tvrdě od poloviny hřiště vystřelil Vlček poté se ze středu útočné poloviny pokoušel prosadit Schulhauser a nakonec ještě z rozehrávky volného úderu Martínka tvrdou střelou prověřil Lázok.
12:39 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #9 Zdeněk Šenk, asistoval #21 Daniel Chladil (2:3)
12:39 Domácí obrana nechala po levém křídle projít Šenka a ten přízemní střelou do pravého rohu brány vrací vedení na stranu Olomouce
12:14 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #81 Lukáš Rychlý (2:2)
09:27 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #97 Jan Hél, asistoval #21 Daniel Chladil (1:2)
09:27 V poslední vteřině přesilovky skóroval Hél z rozehrávky standartky.
07:27 po faulu na středu hřiště mají výhodu přesilové hry hosté.
05:35 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #13 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (1:1)
05:35 Po spolupráci osvědčené dvojice Cihelka Schulhauser Petrovice srovnávají. Domácí rozehrávali z rohu poté co míček opustil hřiště. Nejdříve se míček dostal k Mieczkovi, který ho posunul zpátky do rohu Na Schulhausera a ten pak nahodil Cihelkovi před bránu a ten ho sklepl ze vzduchu za záda hostujícího brankáře.
03:46 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Jakub Dvorský bez asistence (0:1)
03:46 Hostům se podařilo sebrat míček z čepelí domácích a z následné utočné akce zakončil gólem do branky Ščigela Dvorský.
03:00 První střelu sice vyslali v první minutě na branku hosté, ale od té doby mají více ze hry domácí.