• 60 59:49
    8:7
    ()

FBC Spartak MSEM Přerov - Slavia I-tec Havířov 8:7
branky: 5. Dalibor Koutný, 15. Dalibor Koutný, 20. Michal Ďopan, 38. Ondřej Otáhal, 39. Martin Jurečka, 44. Dalibor Koutný, 45. Michal Ďopan, 48. Martin Jurečka - 12. Daniel Tomica, 32. Jakub Vyvial, 35. Tomáš Matušek, 37. David Ulrych, 37. Tomáš Matušek, 47. Adam Petrásek, 60. Daniel Tomica; rozhodčí: Filip Bollardt - Tomáš Joska; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Ceh 27 - Petr Szilvási 21; po třetinách: 3:1, 2:4, 3:2
60:00 Trenér domácích Tomáš Urbánek : 'Z naší strany to nebyl dobrý zápas, zejména ve druhé třetině nás soupeř výrazně přehrával. Jsem spokojen jen se třemi body.'
59:59 Střely v poslední třetině 11:8 --> celkem 29:34.
59:58 Do konce zápasu se ale víc nestihlo - Přerov vítězí a připisuje si 3 body.
59:49 GÓL Slavia I-tec Havířov! 8:7
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #69 Daniel Tomica bez asistence (8:7)
59:49 Havířov se poté dostal k míčku a Tomica snižuje na 8:7.
59:37 Přerov vyhodil na polovinu Havířova, kde Jantošovi ruply nervy a dvakrát loktem udeřil do Gereše. Přerov rozehrává.
59:35 Timeout Slavia I-tec Havířov
59:15 Koutný vyváží míček na polovinu Havířova, Přerov je blízko bodům.
58:15 Ďopan drží míček za brankou Havířova.
57:50 Timeout FBC Spartak MSEM Přerov
57:12 Havířov hraje nyní na polovině Přerova, ale ne a ne zakončit.
56:44 Na druhé straně pěkně střílel Fafílek, mezi tyče se ale jeho projektil nevešel.
56:27 Tomica vypustil další schovanou ránu, která orazítkovala tyč.
55:39 Spáčil na druhé straně v dobré šanci, brankář vyrazil.
55:09 Ďopan namazal Smetákovi, ten ale minul.
53:28 Spáčil schytal razítko od Procházky, zabránil tím ale ohrožení branky.
51:58 Otahálova střela byla sražena a branku minula.
50:35 Ďopan zkouší znova, nyní míjí.
49:53 Smeták faulován v nebezpečné pozici, Havířov standartku ale nevyužil, Lajczek míjí.
48:56 Ďopanova střela rozvlnila pouze boční síť.
48:06 Tomica se dostával do dobré šance, střílel ale až příliš z úhlu.
47:33 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 8:6
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #5 Martin Jurečka, asistoval #86 Petr Gereš (8:6)
47:33 Spáčilova střela byla sražena, míček získal výbornou prací s hokejkou Gereš, který míček předložil Jurečkovi a ten rychlou střelou švihem opět zvyšuje skóre!
46:55 GÓL Slavia I-tec Havířov! 7:6
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #5 Adam Petrásek, asistoval #12 Tomáš Milerský (7:6)
46:55 Nakonec se I-tec přece jen prosazuje, branku střílí Petrásek.
46:30 Ulrych střílel z první do odkryté branky, trefil naštěstí pro Přerov jen tyč!
46:22 Jantoš nebezpečně vystřelil, Ceh ale rychlým projektilem míček vyráží.
46:04 Havířov bude mít šanci skóre zkorigovat - Otáhal hrál na zemi.
44:51 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:5
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #7 Michal Ďopan bez asistence (7:5)
44:51 Nyní už se tak ale stalo, Ďopan nejdříve tvrdou ranou jen vyprášil Szilvásziho kožich, druhá (techničtější) už ale mířila přesně.
44:28 Přerov chytil druhý dech, první útok se dostal do několika šancí a nechybělo mnoho, aby se skóre navýšilo.
43:58 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #61 Aleš Fafílek (6:5)
43:47 Velká chyba Koziorka - za vlastní brankou tak dlouho váhal s rozehrávkou, až mu míček vypíchl Fafílek, našel Koutného, a ten završuje svůj hattrick!
42:29 Ďopan našel sbíhajícího Spáčila, který už míček dále na Gereše neprotlačil. Hraje se u mantinelů bez ohrožení brankářů.
41:55 Ceh kryje střelu Halaxy.
40:34 V prvním útoku Přerov, Dohnal střílí z půlky, ale míjí.
40:10 Začíná třetí třetina, uvidíme zdali Přerov zlepší svou hru a naplní tak papírové předpoklady.
39:59 Střely po druhé třetině : 8:16.
39:46 Přerov však šanci ještě má - Hnila byl při svém útočném výletu faulován.
39:16 Probíhá poslední minuta druhé části a vypadá to, že skóre se už měnit nebude.
38:06 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 5:5
38:06 O chvilku později je vyrovnáno! Situaci 3 na 1 vyřešil Gereš nejlépe jak mohl, Jurečka zakončoval do prázdné branky.
37:37 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 4:5
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Otáhal, asistoval #61 Aleš Fafílek (4:5)
37:37 Otáhal snižuje! Po velké šanci Koutného se k míčku z druhé vlny dostal tento vysoký útočník a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.
37:26 Koziorkovu střelu jistě lapil Ceh.
36:37 GÓL Slavia I-tec Havířov! 3:5
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #24 Tomáš Matušek, asistoval #12 Tomáš Milerský (3:5)
36:37 A je to 3:5! Spáčil namazal na brejk Milerskimu, který poté s Matuškem a Jantošem totálně rozkombinoval obranu Přerova - a Matušek zakončoval do prázdné branky.
36:12 GÓL Slavia I-tec Havířov! 3:4
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #10 David Ulrych, asistoval #4 Radim Koziorek (3:4)
36:12 Havířov je teď jasně lepší a Tomica nenápadnou střelou otáčí skóre!
35:38 Hnila při obranném nasazení láme hůl.
34:59 Ďopan z pěkné pozice těsně míjí.
34:03 GÓL Slavia I-tec Havířov! 3:3
34:03 A o chvilku později je vyrovnáno! Ten samý si narazil s Milerským a vyrovnává!
33:55 Velech upaloval k bráně soupeře, když mu Matušek výborným zákrokem čistě vypíchl míček.
33:15 Přerov nijak aktivně nenapadá, čeká na soupeře, co vymyslí.
31:51 GÓL Slavia I-tec Havířov! 3:2
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #23 Jakub Vyvial bez asistence (3:2)
31:51 Vyvial překvapil všechny v hale včetně Ceha, za kterého dopadl jeho bekhnedový padáček z nějakých 12 metrů. Skóre 2:3.
30:54 Střelu Tomici kryje Ceh.
29:41 Havířov se chviličku radoval z gólu - ale jen do té doby než si všimli, že rozhodčí pískli hru vysokou holí.
28:47 Havířov si zahraje přesilovku - Dohnal s Gerešem sevřeli Tomicu do kleští a Dohnal jde na dvě minuty ven.
28:40 Po pasáži, kdy se spíš bránil, se teď Přerov tlačí do útoku.
23:37 Petrásek nyní našel Ulrycha, který neměl daleko ke snížení na 2:3 - Ceh jeho šanci ale tygřím skokem zastavil - míček vyrazil helmou.
21:30 Zbytek oslabení dohrává Přerov v útočném pásmu.
20:22 Havířov vstupuje do druhé části přesilovou hrou a už se usadil v útočném pásmu.
19:59 Střely za první třetinu jsou vyrovnané - 10:10.
19:35 Kaňkou v závěru třetiny je zbytečné vyloučení Kužely, Slavia tak do druhé části nastoupí s jedním hráčem navíc.
19:20 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 3:1
19:20 Havířov rozehrával na polovině velmi nezodpovědně, Ďopan svým důrazem vybojoval míček a sám uháněl na branku Szilvásziho. A nejproduktivnější hráč soutěže potvrdil svou třídu.
19:07 Velech našel Jurečku, kterému ale střela sjela.
17:52 Ceh vyráží další ránu - tentokrát Milerskiho.
17:09 V šanci Havířova nyní ex-extraligový Smeták, Ceh chytá.
16:16 Tomica v další šanci, jeho střelu zblokoval Jüngling.
14:21 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #8 Ondřej Jűngling (2:1)
14:21 Koutný byl faulován v nebezpečné pozici před brankovištěm - k míčku se postavil Jüngling a na oko ležérně napálil míček na bránu - ten trefil Koutného, který se po teči raduje ze svého druhého gólu v zápase.
13:52 Dohnal svým důrazem vybojoval v obranném pásmu Přerova míček a Jüngling tak po vystřídání rozjíždí další postupný útok.
12:37 Hnila nahrával nohou a Přerov se brání. Jantošova střela šla ale nad.
11:08 GÓL Slavia I-tec Havířov! 1:1
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #69 Daniel Tomica, asistoval #10 David Ulrych (1:1)
11:08 A o chvíli později se Tomica už prosazuje! Krásnou nahrávkou ho při úniku 2 na 2 vyzval Ulrych a Tomica pouze zasouval za bezmocného Ceha.
10:33 Tomica se ocitl po výborné nahrávce sám před Cehem, skákající míček ale nezkrotil.
10:00 Je za námi polovina první třetiny a nám se na přerovské hale povedlo nevídané - rozjela se wi-fi, takže dnešní online přenos bude skutečně online. Skóre je zatím stále 1:0, míček mají nyní na florbalkách hosté.
04:20 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #21 Petr Velech (1:0)
04:20 Čtvrtá střela Přerova se ale už ujímá, Koutný se trefuje po čtrnácté v sezoně!
03:49 Přerov má mírně více ze hry, ale k ohrožení brankářů se ani jeden tým nedostává.
02:00 Gereš v šanci, dorážel těsně před Szilvásim.
00:15 Utkání začalo, jako první se do útoku tlačí Přerov.
00:00 Vážení online-čtenáři, dovolte mi přivítat Vás na zápase 17.kola 2.ligy mužů mezi FBC Spartak MSEM Přerov a Slavia I-tec Havířov. Domácí jsou na druhém místě tabulky, a pokud chtějí stále bojovat o postup, musí tento víkend získat všechny body. Slavia je nyní na 9.místě tabulky, papírově jsou tedy domácí jasným favoritem.