(Plesník)
  • 57 56:14
    Slavia I-tec Havířov

1. FBK Rožnov p/R - Slavia I-tec Havířov 3:9
branky: 35. Jakub Barabáš, 56. Zbyněk Štamposký, 57. Ondřej Pražák - 12. Matěj Erbs, 17. Daniel Tomica, 26. Tomáš Halaxa, 29. Tomáš Halaxa, 30. Radek Jantoš, 33. Tomáš Milerský, 44. Jakub Vyvial, 47. Radim Waliczko, 53. Daniel Tomica; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jiří Blinka 11, Marek Obšivač 3 - Petr Szilvási 22; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:3
59:50 Nosítka pro hráče hostů nebudou třeba
56:14 Timeout Slavia I-tec Havířov
56:14 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #12 Ondřej Pražák, asistoval #26 Dalibor Plesník (3:9)
56:14 Trénorovi ale přidělává stastrosti ospalý projev svého týmu, který obdržel dva rychlé goly. Přibude mu nejedna vráska na tváři.
55:53 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #93 Zbyněk Štamposký, asistoval #2 Jakub Barabáš (2:9)
55:36 Trenér hostů odložil ručník a už klidně stojí u mantinelu a přihlíží nad velmi dobrým vykonem svého týmu.
54:19 Hra už za moc nestojí.
52:29 GÓL Slavia I-tec Havířov! 1:9
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #69 Daniel Tomica, asistoval #31 Petr Szilvási (1:9)
50:45 Rožnov dobývá branku hostů...
47:41 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Obšivač družstva 1. FBK Rožnov p/R
46:17 GÓL Slavia I-tec Havířov! 1:8
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #21 Radim Waliczko, asistoval #69 Daniel Tomica (1:8)
44:32 Trenér hostů utírá svým hráčům pot z čel. Ručník má mokrý.
43:19 GÓL Slavia I-tec Havířov! 1:7
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #23 Jakub Vyvial, asistoval #18 Jakub Lajczyk (1:7)
42:19 Hostí opět rozjíždí další slibnou šanci.
41:27 Domací brankář vytáhl perfektní zakrok po špatné rozehrávce. Hra se vyrovnala. Havířov se nikam nežene protože vysoce vedou.
38:00 Brankář Havířova podržel svůj tým vytáhl bravurní zákrok po střele z první.
37:06 Gol domacích není uznán pry kvůli vysoké holi.
34:01 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #2 Jakub Barabáš, asistoval #55 Lukáš Bártek (1:6)
33:53 Hráč Havířova svým zachazením s hokejkou způsobil hráči Rožnova tržné zranění v obličeji. Pět minut zchladne oprávněně na trestné lavici.
33:11 Rožnov teče jako děravý cedník. Druhou třetinu absolutně nezvládá. Hosté odpovodají kanonadou.
32:30 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
32:30 GÓL Slavia I-tec Havířov! 0:6
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #12 Tomáš Milerský, asistoval #24 Matěj Erbs (0:6)
29:57 GÓL Slavia I-tec Havířov! 0:5
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #33 Radek Jantoš bez asistence (0:5)
28:32 GÓL Slavia I-tec Havířov! 0:4
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #10 Tomáš Halaxa, asistoval #33 Radek Jantoš (0:4)
28:32 Hosté dávají další gol po šťastné střele.
28:02 Tyč zazvonila na brance hostí.
27:24 Rozhodčí pustil hraniční zákrok, za který mohl být vyloučen hráč hostí.
25:47 GÓL Slavia I-tec Havířov! 0:3
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #10 Tomáš Halaxa, asistoval #24 Matěj Erbs (0:3)
25:47 hbitá střela ze strany se dokutálela až do brány.
24:52 Vypadá to, že Rožnov se s tímto oslabením uspěšně vypořádá.
21:49 Brankář hostí při velké šanci domácích všas roztahl a secvakl nohy tím zachránil svůj tým.
19:59 Velká šance Rožnova opět nevyšla. Druhá třetina proto končí 2/0 ve prospěch hostů, kterým přálo o něco víc štěstí a byli v koncovce přesnější.
16:50 GÓL Slavia I-tec Havířov! 0:2
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #69 Daniel Tomica, asistoval #21 Radim Waliczko (0:2)
16:50 Přesilovka opět za moc nestojí, ale v závěru padl gol po rychle křižné přihrávce.
15:22 Akce střídá akci a hosté budou hrát přesilovku, domácí štampovský fauloval
14:00 Rožnov dnes přívítá ambiciozní Havířov. Čeká nás vyhecovaný zápas před plným publikem, které touží a doufá ve výhru domácího týmu. Tak uvidíme jak to dopadne. Zdravíme vás z Rožnova.
11:47 GÓL Slavia I-tec Havířov! 0:1
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #24 Matěj Erbs bez asistence (0:1)
11:47 Po velmi šťastném odrazu se hosté ujali vedení.
08:55 A hosté opět vysoko nad.
07:00 Několik šancí hostí skončilo mimo .
05:33 Domácí Knebl nebezpečně střílel k tyči.
03:23 Přesilovka hostů za moc nestojí.
00:50 Hned dvě šance domácích, které přišly v niveč ...