4:10
    Daniel HAMMERL
    (Kopia)

FbK Horní Suchá - 1. MVIL Ostrava 4:10
branky: 17. Vojtěch Kopia, 33. Filip Mocek, 44. Vojtěch Kopia, 60. Daniel Hammerl - 17. Patrik Janečka, 19. Filip Machálek, 20. Ctibor Novák, 21. Patrik Janečka, 24. Patrik Janečka, 32. Vítězslav Matěj, 35. Filip Machálek, 44. David Augustin, 55. Patrik Janečka, 57. Miroslav Besta; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Petr Palovský 36 - Vojtěch Kořínek 38; po třetinách: 1:3, 1:4, 2:3
59:26 GÓL FbK Horní Suchá! 4:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Daniel Hammerl, asistoval #33 Vojtěch Kopia (4:10)
59:09 Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #4 Jan Kučera.
58:33 A stačí ji opravdu málo aby se dostala za obranu domácích.
58:10 O míče už se dluho drží Ostrava.
56:54 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #20 Miroslav Besta, asistoval #12 Filip Machálek (3:10)
56:54 Ostrava si se Suchou hraje jak kočka s myší.
56:04 Ostrava v plném počtu tlačí na Horní Suchou, která se jejich tempu jen těžko vyrovnává.
54:53 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:9
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #5 Patrik Janečka, asistoval #8 David Augustin (3:9)
54:50 Věděla vůbec suchá že hraje přesilovku ?
53:13 Vypadá to že Suchá ma strach vstoupit do soupeřovy poloviny, protože v ní vždy ztratí míč a je z toho nepříjemný brejk.
51:09 Suchá opět zkouší vpády do soupeřovy poloviny.
50:20 Golman ostravského týmu měl během poslední třetiny několik krásných zákroků.
49:54 Ostrava byla jen kousek od toho aby Horní Suché vstřelila gol.
48:44 Až bude na plochu vpuštěn pátý hráč, Suchá bude mít 10 minut na to aby se se skóre pokusila něco udělat.
47:13 Ostrava ač vede začína útočit na hráče Horní Suché.
45:39 Pokud Suchá v této přesilovce nevstřelí gól, nemůžeme už od ní žádné další výkony čekat.
44:45 Ostrava Suchou k nějakému tomu golu pustí, tu to však nemotivuje a stále nedokáže zabránit vpádům do jejich poloviny.
43:53 GÓL FbK Horní Suchá! 3:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #17 Martin Petřík (3:8)
43:19 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:8
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #8 David Augustin, asistoval #75 Vojtěch Zmrzlík (2:8)
42:06 Mocek se nyní pokusil o střelu ta ale trefila obránce a letěla za mantinel.
41:23 Suchá se dostala k míči ale se střelou čekala až do poslední chvíle, kdy už bylo opravdu pozdě.
39:45 Patnáct sekund do konce a Suchá málem dostává gola. (2x)
39:06 Suchá zaúočila na Ostravu, ovšem tam ztratila míč a málem z této situace dostala gol.
38:23 Teďka se jim to jen těsně nepovedlo.
38:15 Suchá se nedokáže soustředit na hrua vypadá to , že by si Ostrava mohla dát gól v oslabení.
35:06 Suchá je zatažena do své poloviny a nabírá síly.
34:57 Timeout FbK Horní Suchá
34:57 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:7
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #5 Patrik Janečka (2:7)
34:57 Ostrava si doslova pohrává s týmem Horní Suché.
34:00 Šest minut zbývá do konce třetiny a Ostrava pořád tlačí na domácí tým.
33:18 U míče je Ostrava a oba týmy si v klidu vystřídali.
32:28 Hrači Horní Suché by měli být důraznější ve své hře.
32:04 GÓL FbK Horní Suchá! 2:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #74 Filip Mocek, asistoval #33 Vojtěch Kopia (2:6)
31:53 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #6 Michal Dombrovský (1:6)
31:13 Suchá by měla urychlit svou hru.
30:30 Pokud už se Suchá do útoku dostane, kvalitní obrana Ostravy zabrání golu.
28:50 Ostřelovat brankáře na tělo je docelá slabé pokud chce Suchá vyrovnat.
28:17 Suchá se dostala do útočného pásma, snad už něco vymyslí.
27:39 Palovský tedka udržel situaci 2 na 1.
27:09 Ostrava opět provedla několik vpádů do domácí třetiny, ale Suchá si prozatím skore udržela.
25:58 Teďka se Suchá snažila protlačit míček do brány ale nevyšlo to.
25:15 Suchá je jen kousiček od toho aby dostala další gol.
23:45 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #5 Patrik Janečka, asistoval #12 Filip Machálek (1:5)
22:20 Suchá je ve druhé třetině v horší kondici než byla v první.
21:46 Ostrava tlačí na domácí a ti se bohužel nedokáži úspěšně bránit.
20:18 Než jsem stihl cokoliv napsat padl první gól.
20:14 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #5 Patrik Janečka, asistoval #20 Miroslav Besta (1:4)
19:55 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #28 Ctibor Novák, asistoval #20 Miroslav Besta (1:3)
19:39 Ostrava měla šanci golu do prázdné brány Palovský ji ovšem krásně 'vyčapal'.
18:51 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:2
18:30 Ostrava tvrdě bojuje o to aby své skore navýšila.
17:30 Suchá si vedení dlouho neužila.
16:47 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #5 Patrik Janečka, asistoval #28 Ctibor Novák (1:1)
16:30 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #28 Petr Šimek (1:0)
14:44 Deset sekund měla Suchá výhodu 5 na 3
13:30 Nyni by Suchá mohla proměnit stav, ovšem 50 sekund si tu zatím jen plácají do míče.
12:40 Měli sice mnoho výpadů do soupeřovy poloviny, ovšem bez jakéhokoliv zakončení.
11:57 Suchá se marně pokouší zaútočt na bránu hostů.
10:47 Teď se domácím povedlo dostat do útoku ale ztratili míč a Ostrava okamžitě brejkla situaci a založila aakci 1 na 1.
10:11 Suchá nedokáže utlumit nápor Ostravy na vlastní polovině.
09:00 Hráčni Horní Suché jsou v plném počtu a snaží se vydat do útoku.
08:44 Druhý nešťastný pokus Ostravy, kdy se nedokázali trefit do prázdné brány.
08:01 Suchá se drží a dokonce se v oslabení snaží zaútočit na bránu.
07:44 Ještěže Ostrava nedokáže trefit prázdnou bránu. Suchá ve čtyřech.
07:05 Pokus hostů o střelu ale ta končí pouze v boční síti.
06:46 Suchá bude celou jednou minutu ve značné nevýhodě 5 na 3.
05:30 Situace se obrací a hosté tlačí na Suchou, která se tomuto útoku brání i za cenu vyloučení.
04:57 Suchá je teďka v držení míče a snaží se ho vtlačit do soupeřovy brány.
04:24 Golman Suché dává jasně najevo že má problémy s kolenem.
02:11 U míče je Ostrava a útočí na domácí.
01:23 Být střely domácích přesnější padl by už nejeden gol.
01:00 Ale Suchá to opětuje a už 2x zaútočila na hosty.
00:22 Ostrava začla značně lépe a hned ze startu zaútočila na bránu domácích.