2:5
    Matěj BENDLMAJER
    ()

Florbal Ústí - FBC Liberec  2:5
branky: 10. Luboš Ligmajer, 22. Matěj Bendlmajer - 1. Ondřej Hypš, 1. Marek Dvořák, 4. Tobiáš Šlechta, 8. Matouš Budina, 21. Marek Dvořák; rozhodčí: Radek Dvořák - Tomáš Hladký; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Černovský 12 - Maxim Budinský 8; po třetinách: 1:4, 1:1
24:00 Střely ve 2. části: 7:4
21:54 Radim Ottel pokračuje v tyčkované a stav utkání zůstává stejný
21:35 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Matěj Bendlmajer bez asistence (2:5)
21:27 Timeout Florbal Ústí
20:55 GÓL FBC Liberec ! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Marek Dvořák, asistoval #99 Maxim Budinský (1:5)
20:05 Liberec nepustí Ústí k míčku
17:20 Liberec provedl nadměrně rychlý útok a jel 1v1 což ústecký golman zvládl na jedničku
14:16 Nádherné sólíčko od Matěje Bendlmajera ale golman Liberce se nedá a chytá
12:10 Cítím že Ústí chystá solidní come back
12:00 Střely v 1. části: 10:6
11:45 Vyloučen hráč #6 Lukáš Pohanka družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
11:19 Tým Liberce nestíhá rychlé útoky Ústí
09:32 Právě jsme mohli vidět nádhernou akci tří hráčů Ústí, cítil jsem se jak na brazilském fotbale
09:30 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #84 Luboš Ligmajer, asistoval #99 Dominik Olexa (1:4)
09:10 Ottel má oči všude a míček posílá na střed před bránu kde ale je jen obrana hostí
07:50 Už dlouho se nic nedělo proto tým Liberce využil příležitosti a dával gol k pravé spodní tyčce
07:46 GÓL FBC Liberec ! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Matouš Budina, asistoval #99 Maxim Budinský (0:4)
07:35 hráč Radim Ottel posílá dělovku ale bohužel do golmana hostí
03:45 GÓL FBC Liberec ! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Tobiáš Šlechta, asistoval #91 František Chládek (0:3)
01:24 Ústí nestíhá Liberec a prohrávají už 2:0
00:40 GÓL FBC Liberec ! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Marek Dvořák, asistoval #77 Matouš Budina (0:2)
00:26 GÓL FBC Liberec ! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Ondřej Hypš, asistoval #31 Benjamin Petr Šroll (0:1)