()
  • 30 29:21
    Hippos

SK JeMoBu - Hippos Žďár n/S. 2:0
branky: 21. Matěj Křivánek, 30. Matyáš Čermák; rozhodčí: Miloš Janda - Petr Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Novák 29 - Petr Mrázik 23; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:0
30:00 Střely ve 3. části: 9:9
30:00 Ukončení 3. části
29:35 GÓL SK JeMoBu! 2:0
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #49 Matyáš Čermák bez asistence (2:0)
29:35 Do prázdné se trefuje Čermák, který si to za dnešní výkon zaslouží a je tak rozhodnuto 2:0.
29:21 Timeout Hippos Žďár n/S.
29:21 Není na co čekat Hippos si bere time a jde do posledních vteřin do hry bez gólmana.
28:40 Střídáme, střídáme, střídáme!!! Zněl jasný pokyn z lavičky hostí, hráči na hřišti ovšem asi přeslechli slabý hlas trenéra Roseckého...
27:50 Komendová, Chatrný obranná dvojice, kterou by chtěl ve svém týmu každý.
27:00 Černý vysunul Adámka, jeho střela zápěstím končí v rukavici domácího gólmana.
26:10 Srnský a Šacl teď zapomněli, že hrají spolu a lehce komicky teď spolu bojovali o míček.
25:20 Sedlmajer zastaven při pokusu o střelu.
24:30 Emoce planou, souboje se vyostřují.
22:50 Čermák se teď dožadoval nájezdu, rozhočí v klidu.
22:25 Adámek teď skvěle našel jednoho ze svých spoluhráčů následná střal šla jen do bloku.
21:48 JeMoBu pokračovalo v náporu, následný brejk Žďáru nepřinesl ovoce.
20:59 GÓL SK JeMoBu! 1:0
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #3 Matěj Křivánek, asistoval #23 Martin Krutiš (1:0)
20:59 Hippos se teď nedokázal osvobodit z vlastního obraného pásma a tohoto zaváhání domácí skvěle využili a poprvé se nám tak mění skóre.
20:14 Tvrdý souboj v rohu míček pro Hippos.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Po dvou třetinách oba týmy stoprocentní v obraně ovšem bez žádného úspěchu v útoku, uvidíme jak tento vyrovnaný zápas dopadne.
20:00 Střely ve 2. části: 9:9
20:00 Ukončení 2. části
19:50 A JeMoBu si vytvořilo slušný tlak s nebezpečným zakončením, oba týmy ovšem stále na nule.
18:20 Menší zranění na straně jemnických, na střídačku domácích přejeme brzké uzdravení.
16:30 Hra je nyní rozlítaná nahoru, dolů, doleva, doprava kdyby to šlo snad oba týmy by rády začali hrát u stropu i v suterénu.
15:34 Hromádka teď nachystal Srnskému velikou šanci, ovšem Srnský se jí snad zalekl a vysoce přestřelil.
15:05 Vašíčková teď statečně vybojovala faul, Čermák se zlobí.
13:24 Skvělý náběh Krutiše, Mrázika si na něj ovšem počíhal.
12:44 Adámek střílí, Novák chytá.
12:04 Šacl se teď probíjel dopředu, ovšem zapomenul s sebou vzít balón.
11:10 Nejvýraznějším prvkemn v druhé třetině jsou zatím poznámky trenéra Roseckého ze střídačky.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 7:11
10:00 Ukončení 1. části
09:49 Jemnický Čermák se opět vyznamenal jednou nebezpečně vystřelil, podruhé přesně přihrál, trochu mu však už ujíždí nervy...
08:30 Hromádka z otočky připomněl, že toto příjmení v Hipposu vždy předvádělo skvělé výkony, jenom snad gól tomu chyběl.
06:50 Matějková opět skvěle, přes její lajnu se Žďár dostává do skvělých šancí, které pro ně bohužel zatím nevyužívají.
06:00 Trio Adámek, Horák, Matějková teď pořádně zavařili Jemnické obraně.
05:10 Švandovi zapisujeme další vítězný sprint o balón, ten by mohl z fleku na atletické MS.
04:40 Žďár v plném počtu.
03:50 Domácí ovšem v přesilovce nepředvádí žádnou hitparádu a Hippos v klidu brání.
02:40 Vyloučen hráč #11 Jan Slanina družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou
02:40 Slanina si teď bohužel spletl florbal a házenou a tak si na dvě minuty půjde nedobrovolně odpočinout.
01:00 A znovu Čemák a znovu neúspěšně.
00:40 Čermák nebezpečně střílel z vykroužení, Mrázik chytá.
00:01 Buly pro JeMoBu.
00:00 Oba týmy jsou již nastoupené zápas může začít.