7:1
    Anna SÝKOROVÁ
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - Prague Tigers Nehvizdy 7:1
branky: 1. Nela Vrzalová, 7. Anna Hádková, 14. Nela Vrzalová, 16. Sofie Chocholoušová, 17. Anna Hádková, 19. Anna Hádková, 23. Anna Sýkorová - 13. Alice Ludvíková; rozhodčí: Václav Grulich - Adam Kunc; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ivana Pokorná ? - Martina Opichalová ?; po třetinách: 2:0, 5:1
23:50 kéžby toto utkání viděl coach Hosperger
22:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #3 Anna Sýkorová bez asistence (7:1)
20:52 Hádková sbírá body jak jen může, gól nebo vyloučení, na tom ji nezáleží. Hlavní je, že má body do tabulky. Pořadatelský stolek ji přeje, aby takto bodovala i u Kaminského
20:51 Vyloučen hráč #18 Anna Hádková družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
18:36 Dusilová senzačně z rohu nahrála na střed na Hádkovou a ta zkušeně zakončila na svoje oblíbené místo v bráně (šibenice)
18:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Anna Hádková, asistoval #17 Andrea Dusilová (6:1)
16:21 Hádková chytila slinu a po svém sprintu asi 200/kmh zvyšuje vedení a připisuje si hattrick
16:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Anna Hádková, asistoval #3 Anna Sýkorová (5:1)
15:04 Tento gól byl pro Emu!!!!!!!!!
15:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Sofie Chocholoušová bez asistence (4:1)
14:09 Pokorná se s klidem přesunula a zabránila tak Tigers k nějaké šanci
13:26 Vrzalová dnes opravdu střelec
13:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 Nela Vrzalová, asistoval #3 Anna Sýkorová (3:1)
13:08 Vyloučen hráč #92 Anežka Műllerová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
12:40 Hobzová fatál, z pořadatelského stolku ji přejeme hodně štěstí, aby už další nebyl
12:12 Ludvíková se mezi Wizards prošla jako mezi kuželi a snižuje gólové manko
12:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Alice Ludvíková bez asistence (2:1)
10:20 Zatím kvalitní ofenzivní práce od Wizards, ovšem i kvalitní defenzivní od Tigers, zápas se neustále přesouvá ze strany na stranu
08:16 Velmi zkušená rozehra od obranné dvojice Chocholoušové a Amortové
07:34 Holky z Wizardů to tam pálí jedna za druhou
06:01 Hádková se rozběhla jako raketa a na druhý pokus míček usadila přímo do šibenice
06:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Anna Hádková, asistoval #28 Nela Vrzalová (2:0)
04:20 Chocholoušová to rozchodila a zase tam lítá jak za mlada
02:13 Chocholoušová musela s pomocí spoluhráček doskákat na jedné noze na střídačku, snad se rychle oklepe a vrátí se do hry
00:43 Magický gól od Vrzalové a kouzelnice jsou ve vedení
00:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 Nela Vrzalová, asistoval #18 Anna Hádková (1:0)