6:2
    Jan ŠNAID
    (Urban)

FBC Žraloci Příbram - T.B.C. Králův Dvůr blue 6:2
branky: 3. Antonín Mezera, 10. František Machuta, 11. František Machuta, 12. Marie Malátová, 22. Matěj Kolátek, 22. Matěj Kolátek - 18. Jan Krotký, 23. Jan Šnaid; rozhodčí: Marek Střída - Miroslav Mládek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonáš Kolátek ? - Matyáš Fortuník ?; po třetinách: 4:0, 2:2
22:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #24 Jan Šnaid, asistoval #34 Antonín Urban (6:2)
21:53 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Matěj Kolátek, asistoval #1 Jonáš Kolátek (6:1)
21:04 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Matěj Kolátek bez asistence (5:1)
17:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #27 Jan Krotký, asistoval #26 Jan Žirovnický (4:1)
11:39 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #18 Marie Malátová, asistoval #21 Štěpán Fous (4:0)
10:06 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #8 František Machuta, asistoval #26 Matěj Kolátek (3:0)
09:27 Vyloučen hráč #29 Martin Přibyl družstva T.B.C. Králův Dvůr blue na 2 minuty za vysoká florbalka
09:10 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
03:00 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Karas družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za opakované přestupky
02:12 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Antonín Mezera, asistoval #13 Michal Škroud (1:0)