5:1
    Jakub BENDA
    ()

BUTCHIS - Sokol Rudná 5:1
branky: 3. David Pohlreich, 8. Jakub Benda, 10. Jan Koutenský, 19. Kryštof Jarolím, 26. Jakub Benda - 25. Vít Jireček; rozhodčí: Ondřej Dejm - Jan Pražák; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Prokop Dušek ? - Matouš Tomášek ?; po třetinách: 3:0, 2:1
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Asi jsou už všichni rádi u některých emočně vypjatých zápasů, že i tyto jednou skončí a že se nikdo nezranil. Více si asi řeknou obě družstva ve svých šatnách.
25:53 GÓL BUTCHIS! 5:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #26 Jakub Benda bez asistence (5:1)
24:48 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #90 Vít Jireček, asistoval #3 Vojtěch Ondrejka (4:1)
24:48 Tak nakonec jim přece jen duo Vítek a Vojta utekli a po ukázkové kombinaci Vítek zandával prakticky do prázdné brány za položeného gólmana.
24:07 Rudná se mohla odrazit k náporu na získání aspoň čestného úspěchu, místo toho je zase trestána a brání se další přesilovce Butchis... časově až do konce. Tak uvidíme.
24:00 Vyloučen hráč #9 Daniel Petřík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
22:57 Jak to okomentovat.... emoce na obou stranách, emoce na střídačkách, emoce na trestné. Tak se uklidníme.
21:48 Vyloučen hráč #17 David Čermák družstva BUTCHIS na 2 minuty za zdržování hry
21:37 Vyloučen hráč #90 Vít Jireček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za opakované přestupky
19:31 Hra se po vypjatých okamžicích trošku zklidňuje, Butchis útočí a po rudenském sekání rozehrává z rohu. Matouš brankář se nenudí.
18:30 GÓL BUTCHIS! 4:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Kryštof Jarolím, asistoval #4 Ondřej Kovács (4:0)
17:53 Ještě že ta brána není o 10 cm vyšší, jinak by Rudná inkasovala.
17:11 Vyloučen hráč #90 Vít Jireček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
17:11 Vyloučen hráč #4 Adam Stolz družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
16:42 Druhá půle se kouskuje trošku víc. Soubojů u manťáků přibývá, nedovolených vrážení, bránění a drobných seknutí též.
15:05 Zdeňka Kubásková se proběhla před bránou Butchisu, ale byla odzbrojena.
14:47 Další přímý úder Butchis - 5., 7., 10.?
13:14 Hovorka místo rozehrávky koulí očima, Vítek Jireček následně vybojoval balónek, ale Hovy mířidla nenastavil - 20 cm vlevo od brány.
13:01 Tak nevím, co chtěl DJ vzkázat domácímu družstvu písní Highway to Hell:-)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:57 Přímý úder Butchis, 20 cm nad!
10:29 Matouš - rudenský gólman - si to dobře postavil tu bránu. Tyčka!
09:59 GÓL BUTCHIS! 3:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #10 Jan Koutenský, asistoval #4 Ondřej Kovács (3:0)
09:42 Po půlce přesilovky máme za sebou několik pokusů na obou stranách.. Jenže po chvíli...
08:44 Vyloučen hráč #40 Filip Svatoš družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
08:14 Rudná se snaží se skóre něco udělat, ale hráli proti pravidlům a čeká je zřejmě oslabení.
07:48 GÓL BUTCHIS! 2:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #26 Jakub Benda, asistoval #4 Ondřej Kovács (2:0)
07:48 Domácí si trošku zchrupli v obraně... a je z toho dvougólové vedení Butchis.
06:39 Sokol rozehrává z rohu, ale akce neměla razanci.
02:55 GÓL BUTCHIS! 1:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #7 David Pohlreich, asistoval #10 Jan Koutenský (1:0)
02:40 Rudenští, ač místy o hlavu menší z posil mladších žáků, zatím drží s habány krok, jenže...
01:59 Je  to soubor obran, na obou stranách.
00:45 Sokoli se snažili přerušit rozehrávku, ale trošku si sekli. Teď rozehrávají od vlastní brány.
00:01 Začínám další bitvu, funkci DJ dočasně přebírá domácí žák 9. třídy a chystá se úvodní buly, kterou vyhráli Butchis.