4:4
    Denis TURNER
    ()

Kanonýři Kladno bílí - Sokol Rudná 4:4
branky: 2. Daniel Mirčevský, 9. Jan Jenšovský, 14. Jan Jenšovský, 24. Denis Turner - 20. Adam Stolz, 20. Daniel Petřík, 21. Daniel Petřík, 23. Vojtěch Hovorka; rozhodčí: Ondřej Dejm - Jan Pražák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Matěj Mázár ? - Matouš Tomášek ?; po třetinách: 2:0, 2:4
26:00 Ukončení 2. části
26:00 Jak prohlásili fanoušci - máte dnes všecko, výhru, prohru i remízu, a kdo to má? Děkujeme všem za účast a přejeme všem šťastnou cestu domů a hezkou neděli.
24:57 Přiblížila se poslední hrací minuta dnešního dne, poslední duel zatím nezná svého vítěze.
23:41 GÓL Kanonýři Kladno bílí! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #58 Denis Turner bez asistence (4:4)
23:10 Mohl být slavný, kdyby trefil bránu (17 rudná).
22:04 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Vojtěch Hovorka, asistoval #8 Martina Dejmová (3:4)
22:04 Standardka Kanonýrů vyústila v gól Rudné. Dnešní oslavenec se konečně trefil po přihrávce Martiny Dejmové.
20:44 Publikum se probudilo, hned je tu jiná energie v hale. Hráči na obou stranách cítí svoje šance.
20:29 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Daniel Petřík, asistoval #4 Adam Stolz (3:3)
20:26 Rudnou  její dvojí zásah povzbudil.
19:53 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Daniel Petřík bez asistence (3:2)
19:43 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #4 Adam Stolz, asistoval #9 Daniel Petřík (3:1)
19:43 Byl vydřený, nakonec padl z dálky.
18:56 Další úder z rohu, další zákrok gólmana. Úspěšný.
17:15 Kladenský gólman má trochu více práce, ale zdá se plně rozchytán.
15:41 Rudná zase kombinovala zdatně před bránou, ale gólman má asi nějakou superschopnost nebo silové pole? Musí to zkoušet dále.
14:14 Rudná tlačí před bránu všechno, co má, nechce skončit s nulou, ale brána je asi začarovaná.
13:21 GÓL Kanonýři Kladno bílí! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #41 Jan Jenšovský bez asistence (3:0)
13:21 Utekli za obranu a gólman neměl šanci.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ospalá atmosféra dolehla na hráče, realizační tým i celé osazenstvo haly. Všichni se už asi vidí na nedělním obědě. Zaberte kluci a holky!
13:00 Ukončení 1. části
12:49 Kanonýři míří přímým úderem z půlky. Gól už ale nepadl.
10:52 Blíží se konec první půlky, v hale by šlo slyšet spadnout špendlík. Teď kousek vedle od Zdenky Kubáskové.... než jsem to dopsala, tak podruhé.
09:50 Rudná ostřeluje kladenskou bránu, ale zatím se jen přbližuje ke gólovému zakončení velkou oklikou. Gólman je prostě proti.
08:53 GÓL Kanonýři Kladno bílí! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #41 Jan Jenšovský, asistoval #58 Denis Turner (2:0)
07:16 Rudná se usídlila v obranné části soupeře, Dany rozdává přihrávky za bránou. Vítek s Vojtou kombinují, celá hala zadržuje dech, ale... když to nejde, tak to nejde.
06:40 Vyloučen hráč #14 Tobiáš Karbus družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za sekání
05:33 Kanonýři střílí z rohu, ale nic z toho nebylo. Rudná drží balonek a zatím z toho nic není.
04:06 Rudná už spálila několik šancí, potřebovali by povzbudit, najdou se fanoušci?
02:27 Když se na hřišti potká kladenská 16 s rudenskou trojkou, je to jako trpaslík s obrem.
01:55 GÓL Kanonýři Kladno bílí! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #98 Daniel Mirčevský, asistoval #67 Lukáš Černý (1:0)
01:14 Úvodní seznámení máme za sebou, je to sice poslední zápas, ale to neznamená, že budeme hrát jako ponocní. Do toho, děcka, ať se za svůj výkon nemusíte stydět.