1

2

3.

FBC Pitbulls Kolín - zlatí - Florbalová akademie MB 3:4pn
branky: 3. Ondřej Charous, 5. Ondřej Charous, 12. Ondřej Charous - 2. Tadeáš Panc, 8. Maxim Husák, 21. Jiří Vaňousek, N Marek Zámyslický; rozhodčí: Dominik Čech - Jakub Hyhlík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hušek ? - Václav Selner -3; po třetinách: 3:2, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí hráč #58 Pavlína Neumannová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #96 Marek Zámyslický a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí hráč #42 Kryštof Synek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #21 Maxim Husák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí hráč #88 Ondřej Charous a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
20:55 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #19 Jiří Vaňousek, asistoval #21 Maxim Husák (3:3)
16:20 Vyloučen hráč #21 Maxim Husák družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:33 GÓL FBC Pitbulls Kolín - zlatí! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí vstřelil #88 Ondřej Charous, asistoval #15 Dominik Paula (3:2)
09:16 Vyloučen hráč #88 Ondřej Charous družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí na 2 minuty za hrubost
07:00 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Maxim Husák bez asistence (2:2)
04:20 GÓL FBC Pitbulls Kolín - zlatí! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí vstřelil #88 Ondřej Charous, asistoval #19 Lukáš Holata (2:1)
02:27 GÓL FBC Pitbulls Kolín - zlatí! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín - zlatí vstřelil #88 Ondřej Charous, asistoval #14 Vojtěch Pauš (1:1)
02:13 Vyloučen hráč #21 Maxim Husák družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:01 Vyloučen hráč #12 Tadeáš Panc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:15 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Tadeáš Panc, asistoval #43 Lukáš Urban (0:1)