1

2

6.

DDM Horní Počernice Orka - FBC Slavia Praha 0:1pn
branky: rozhodčí: Daniel Bregar - Matyáš Kýr; vyloučení: 0:0 + Daniel Všianský 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martin Filípek ? - Petr Korbel ?; po třetinách: 0:0, 0:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #28 Ondřej Všianský a vstřelil rozhodující gól (0:1).
6 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #39 Matěj Kholl , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #16 Václav Kasal , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #68 Eric Ricky Kvita , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #27 Theo Dušek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #7 Michal Moravec , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #16 Václav Kasal a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #71 Jan Sýkora , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #4 Alex Lukeš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #45 Vojtěch Klement , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #63 Matěj Procházka a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:49 Vyloučen hráč #17 Daniel Všianský družstva FBC Slavia Praha na 2+2 minuty za vysoká florbalka