• 60 59:57
    2
    Adam ČERNÝ

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:3
branky: 8. Zdeněk Prokůpek, 16. Vojtěch Wojnar, 17. Matěj Štrobach, 28. Dominik Hudec, 30. Matěj Vavroušek, 35. David Zelinka, 58. Jan Kšír - 13. Martin Dolejš, 35. Daniel Dolejš, 59. Jakub Loskot; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4 + Adam Černý OS; využití: 1:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Buzík 17 - Miloš Kahoun 17; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Až na drobné odchylky jsme dnes předvedli týmový výkon jak do útoku, tak do obrany. Naše hra vygenerovala vysoké množství šancí, které jsme zvládali proměnit a do posledního dějství přinést velmi slušný náskok, který jsme udrželi a zaslouženě vybojovali druhý bod v sérii. V Milevsku to bude těžké, ale věřím, že s naší hrou a vysokou psychickou odolností sérii zvládneme. Děkuji fanouškům za podporu, velmi si jí vážíme!
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Dneska to nebyl náš den. Děkuji soupeři za utkání a těšíme se na vás v Milevsku. Když odbrzdíme ruční brzdu a zapneme play off mod tak to půjde. Děkuji naším fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:57 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
59:57 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
59:57 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
58:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:3)
58:30 Vyloučen hráč #50 Daniel Riley družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
57:09 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír bez asistence (7:2)
50:30 Hosté to zkouší v šesti.
50:29 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
50:03 Jsme v půlce poslední třetiny a domácí drží soupeře na polovině.
49:28 Dlouhý nához vypadl Buzíkovi, Nový uklidňuje situaci.
47:27 Parádní série přihrávek z první od domácího útoku. Následuje rozehrávka z rohu.
42:20 Domácí více na balónku.
40:01 Zahajovací buly třetí části vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
34:58 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #60 Marco Lombino (6:2)
34:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (5:2)
34:15 Hosté dokázali využít přesilovou hru.
33:39 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
33:23 Matouš Hrubý nyní v samostatném úniku, šance bohužel končí v rukách golmana.
32:44 Střela Černého končí nad bránou.
31:27 Buzík dokázal rychle připažit a pohlídat si skulinky pod rukou.
29:36 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
29:16 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (5:1)
29:15 A máme tu další gól domácích! Po pěkné individuální akci Wojnara se hra přesouvá do obranného pásma Panthers, ze kterého se ovšem rychle přesouvají do útoku, kde Wojnar nahrává Vávrovi, který zakončuje ze vzduchu.
27:37 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #60 Marco Lombino (4:1)
27:13 Domácí předvedli krásné šance již ve výhodě v 6, ale gól padá až z přesilové hry.
27:12 Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
24:52 Krásná šance Mašáta a Škody končí bohužel za mantinelem.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:18 Hra se pozastavuje, Vavroušek spadl na zem v malém brankovišti a poté ho spoluhráč trefil do obličeje.
18:04 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
18:04 A máme tu první přesilovou hru.. Chalupa tam nechal koleno a půjde si odpočinout na dvě minuty.
17:30 Hosté napadají vysoko na útočné polovině.
16:37 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Matěj Štrobach bez asistence (3:1)
16:37 Štorbach dokázal vzít míček a z dlouhého výběhu si připisuje první trefu v dresu Panthers.
15:40 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (2:1)
15:40 Wojnar natahoval dlouho a svou střelu umístil parádně pod ruku brankáře Kahouna.
14:12 Třetí formace domácích drží soupeře dlouho na své polovině.
13:09 Zelinka se přiznává k tečovanému balónku, rozehrávka hostí.
12:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (1:1)
12:33 Všem divákům doporučuji sledovat náš komentovaný stream z toho utkání.
12:12 Prokůpek skvěle zachytává.
10:25 Protiútok hostujícího týmu hasí až brankář Buzík.
07:08 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:0)
07:08 Prokůpek si dokázal položit Kahouna a backhandem otevírá stav utkání.
03:30 Buzík vykopává balónek unikajícímu hráči.
01:20 Dolejš P. vystihl přihrávku, pálí vysoko nad Buzíka.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Vítám Vás u druhého kola play-off Národní ligy. Včerejší zápas byl velmi vyrovnaný, domácí svůj náskok v poslední minutě ztratili. Uvidíme jakou rezervu si vytvoří dnes.