Marek SVOBODA
  • 58 57:27
    Troopers

Florbal Primátor Náchod - TROOPERS 4:3
branky: 3. Jakub Langpaul, 10. Matěj Mikšovský, 38. Filip Knettig, 41. Ondřej Trávníček - 3. Petr Voltner, 12. Marek Jedlička, 39. Petr Voltner; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 12 - Michal Melichar 16; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:59 Příští týden v Brně bude mít Náchod 2 matchbally na postup do semifinále!
59:55 JE KONEC! Náchod získává i druhý bod do série!
59:27 Náchod skvěle ubránil vyloučení a už hraje v plném počtu, hosté zůstávají v šesti
59:10 Fantastický blok Filipa Čápa!
58:30 Hosté už hrají bez brankáře, tedy 6 na 4
57:28 Náchod bude muset ubránit oslabení ve velmi nevhodném čase
57:27 Timeout TROOPERS
57:27 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
56:00 Náchod se snaží hrát na míčku a odkrojit co nejvíce času
55:30 Hosté začali bránit osobně a výrazně víc napadat
54:15 První lajna hostů teď zavřela Náchod na několik dlouhých minut ve vlastním obranném pásmu
52:20 Velmi důležitý zákrok Vlasty Skalického!
50:25 Hra se v posledních minutách výrazně přiostřila
48:30 Po taktické bitvě v prvním zápase můžeme teď ve třetí třetině vidět spíše zběsilou hru nahoru-dolu
46:35 Po delší době se dostal Náchod více na míček
44:40 Macháček nasadil jesle hostujícímu obránci a řítil se sám na branku, ale nedokázal překonat skvěle chytajícího brankáře hostů
42:45 Troopers se v druhé třetině dostávají daleko více do hry, Skalický už musel čelit hned několika nebezpečným střelám
40:50 Náchod se dostává do vedení po smolném okamžiku v brankovišti!
40:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Vlastní branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček (4:3)
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:50 Druhá třetina byla absolutně vyrovnaná
39:00 První lajna domácích opět úřaduje a srovnává stav utkání gólem do šatny
38:59 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (3:3)
37:19 Kanonýr Knettig překonal brankáře hostů a Náchod se dostává do vedení!
37:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:2)
37:00 Dobré střídání popřesilovkové formace Náchoda složené z původních náhradníků
36:20 Náchodu se nepodařilo proměnit početní výhodu
34:21 Náchod bude hrát další přesilovou hru!
34:20 Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za držení
33:30 Další důležitý zákrok hostujícího brankáře, který zastavil přízemní střelu Ondřeje Macháčka
32:00 Dnešní utkání sleduje 113 diváků! Děkujeme!
30:40 Čáp hledal dlouhou nahrávkou Kříže, ale jeho následnou střelu skvěle vychytal brankář hostů
28:45 Prause se krásnou kličkou dostal z napadaní dvou hostujících útočníků
26:50 Hosté už slavili branku, ale Skalický měl celou dobu míček v ruce
24:55 Kříž byl v dobré příležitosti, ale nedokázal zpracovat míček, aby mohl kvalitně zakončit
23:00 J. Mikšovský vyvezl míček z obranného pásma a dokázal zakončit, bohužel neúspěšně
21:55 Čápova střela ani Matoulkova dorážka se nedostala za záda hostujícího brankáře
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:00 Čápovi se nepovedla střela, protože měl nalomenou florbalku
18:30 Skalický vyřešil závar na brankovišti
17:00 Náchod je opět více na balónku
15:30 Jakubský předvedl svojí dravost a několikrát za střídání se mu povedlo vybojovat balónek
13:00 Dnes to zatím vypadá, že po včerejší taktické bitvě uvidíme spíše přestřelku jako na divokém západě!
11:45 První lajna hostů opět skóruje, tentokrát po křizné nahrávce po odskoku Jedličky
11:44 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #29 Petr Voltner (2:2)
09:57 Náchod potrestal chybu hostů v rozehrávce a dostává se znovu do vedení! Opět u toho byla nově složená třetí lajna!
09:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:1)
09:45 Oby týmy se snaží co nejvíce hrát na balónku
08:00 Skvěle sehraný úder domácích musel likvidovat až hostující brankář
07:15 První lajna hostů zatápí Náchodu v každém střídání
06:14 Hosté ubránili nápor obou přesilovkových formací Náchoda a už hrají v plném počtu
04:15 Ukázkové hokejové podražení bylo náležitě potrestáno, Náchod bude hrát 2 minuty v početní výhodě
04:14 Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
02:36 Obávaná první lajna domácích rychle odpovídá a vyrovnává stav utkání po střele od mantinelu
02:35 GÓL TROOPERS! 1:1
02:07 Skvělý nástup do třetiny! M. Mikšovský našel volného Langpaula, který skvěle zakončil!
02:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:0)
01:30 Náchod zatím na míčku
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu z druhého zápasu čtvrtfinále play-off Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se o druhý bod v sérii utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující Troopers. Včerejší vyrovnaný zápas dopadl lépe pro domácí borce, kteří tak vedou 1:0 v sérii. Určitě si najděte cestu do Plechárny, začínáme v 16:00!