0:6
    Ondřej KUHAJDA
    ()

Florbal TJ Kobylisy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 0:6
branky: 3. Filip Štědrý, 28. Jakub Mikolášek, 40. Filip Štědrý, 43. Jan Huleš, 56. Jan Huleš, 59. Ondřej Kuhajda; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Marek Paleček 27 - Daniel Dolák 24; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní zápas byl nejlépe odehraný z celé série, i když jsme nedali gól. Bohužel Plzeň byla nad naše síly, když trestala naše ztráty. Děkuji všem hráčům za celou sezonu, když to bylo jak na houpačce. naštěstí jsme poprvé uhráli play off a tím můžeme hodnotit sezonu jako úspěšnou.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Předně chci poděkovat soupeři za férovou sérii. Byť skončila 3:0, tak nás dokázali kluci z Kobylis dobře prověřit. Nyní si počkáme na soupeře. Naše cesta je v první třetině a pokorně se připravíme na další zápasy. Děkujeme našim fanouškům, kteří za námi dnes přijeli do Prahy. Pokračujeme opět doma! Díky všem!
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:26 Snaha alespoň o čestný úspěch, Palcát opět venku z branky
58:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda bez asistence (0:6)
55:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (0:5)
45:10 Obrana hostí si s ojedinělými pokusy domácích ví rady
43:29 Vyloučen hráč #33 Matyáš Pik družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (0:4)
42:25 Domácí ztrácejí na půlce, hosté z brejku opět odskakují
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (0:3)
39:45 Klasika - ztráta v útočném pásmu, protiútok, přečíslení a hosté vedou o tři...
37:30 Boj domácích vpředu zoufalý, bez efektu...
33:50 Jeníček před prázdou kobyliskou klecí do tyče
29:20 Mühlbach ztrácí, Palcát zachraňuje
27:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:45 Ani Rychetský na Doláka nevyzrál...
19:00 Poslední minuta první třetiny
17:05 Ani tento závar před brankou hostů gólem nekončí
15:34 Domácí se ubránili
14:40 První minuta oslabení odehrána dobře
13:34 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
02:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #99 Jan Huleš (0:1)
02:48 Laciná ztráta míčku na vlastní polovině, přečíslení 3 na jednoho a hosté jdou do vedení...
01:10 V mimořádně bouřlivé atmosféře nyní zahrozili hosté
00:30 Kočák se odvážně probíjí vpřed
00:00 Pěkné předjarní odpoledne z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí v prvním kole play off za stavu 0:2 na zápasy budou proti Plzni odvracet hrozbu konce sezony