• 58 57:18
    2
    Ondřej MACHÁČEK

TROOPERS - Florbal Primátor Náchod 5:3
branky: 11. Petr Voltner, 29. Jan Daler, 33. Vojtěch Potáček, 33. Martin Vespalec, 51. Zdenek Jirásek - 11. Tomáš Matoulek, 37. Jonáš Mikšovský, 51. David Špaček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 24 - Vlastimil Skalický 20; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:1
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Vlastimilem Skalickým a trenérem Tomášem Třešňákem: https://youtu.be/UapvtBLdhkk
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Janem Dalerem a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/JwEAqKgOVxY
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:54 Standardka hostů, poslední šance na změnu skóre.
58:20 Domácí mají sice přesilovku ale hosté je nenechají moc kombinovat na útočné půlce.
57:18 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
55:49 Hosté si vzali timeout a následně začali zkoušet v 6 bez gólmana.
55:36 Timeout Florbal Primátor Náchod
54:00 Za vedení hlavního bubeníka Zdenka Makyči žene tribuna domácí ke zdárnému konci.
52:29 TROOPERS chtějí přidat další branku.
50:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (5:3)
50:58 Náchod rychle odpovídá a snižuje na 5:3. Tohle bude ještě napínavý konec zápasu.
50:28 TROOPERS odskočili na rozdíl tří branek. Do konce utkání však zbývá přes 9 minut, takže ještě není rozhodnuto.
50:03 GÓL TROOPERS! 5:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Zdenek Jirásek, asistoval #19 Jan Daler (5:2)
49:50 TROOPERS vytváři na soupeře neskutečný tlak. Náchodští se tak nedostávají do moc šancí a pouze bojují o míček.
48:22 Třetí lajna TROOPERS po rozehrávce z rohu dokázala dobře potrápit hosty. Zakončení však míjí bránu.
46:25 Ondřej Trávníček ukradl míček hostům a ocitl se sám před gólmanem, brankář hostí se však nenechal překvapit a drží skóre 4:2.
45:10 TROOPERS teď mají herní převahu. Snad soupeři nebudou nabízet moc šancí plynoucích z chyb při hře na míčku.
44:20 Honza Jirásek teď zabránil breaku hostů 2 na 1.
41:29 Souhra hostů v přesilovce, ale střela končí pouze v boční síťce.
40:01 Máme tu třetí třetinu, do které vstupují domácí v oslabení a budou se muset snažit, aby udrželi dvoubrankový náskok.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:34 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
39:34 Máme tu dalsí vyloučení na straně domácích.
36:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský bez asistence (4:2)
36:27 Hosté využívají zmatku před bránou domácích a tak snižují skóre na 4:2.
32:49 GÓL TROOPERS! 4:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #17 Martin Vespalec, asistoval #19 Jan Daler (4:1)
32:49 Nejenom že domácí využívají hned první přesilovku, ale hned i duo Martin Vespalec a Honza Daler přidávají po výměně míčku krásný gól do prázdné brány. Domácím se podařilo takto odskočit na rozdíl tří branek.
32:34 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #29 Petr Voltner (3:1)
31:31 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za opakované přestupky
31:31 Hosté nevyužili ani druhou přesilovou hru a nyní dostávají možnost domácí skórovat v počtu 5 na 4.
29:12 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
28:49 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #9 Lukáš Michálek (2:1)
28:49 Honza Daler předvedl krásnou individuální akci a krásným zakončením posílá TROOPERS do vedení 2:1.
28:16 Domácí nyní předvedli několik slibných zakončení, ovšem skóre se zatím nemění.
25:50 Honza Kramář v dobré šanci. Brankář hostí však tak tak vyrazil střelu přilbou.
22:29 Petr Voltner zkoušel vykouzlit zakončení mezi nohama v předbrankovém prostoru, bohužel bez úspechu.
20:01 2. třetinu zahajují na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 2:12
16:40 První přesilovku hosté nevyužili.
15:19 Kryštof Bártek předvedl krásný zákrok a podržel TROOPERS v oslabení.
14:30 Hosté dostávají výhodu první přesilovky dnešního utkání.
14:28 Vyloučen hráč #46 Tadeáš Jelínek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
10:43 Ale to ne, hosté ihned po rozehrávce využívají zaváhání obrany domácích a odpovídají rychlým gólem.
10:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #50 Lukáš Prause (1:1)
10:35 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #21 Marek Jedlička (1:0)
10:35 Kryštof Bártek podržel svůj tým skvělým zákrokem a výhozem hned založil útok, ze kterého pramenila první branka utkání. Petr Voltner otvírá skóre.
08:01 Golman hostí nyní podržel svůj tým. Měli jsme tu první gólovou šanci domácích.
07:40 Domácí mají převahu na míčku, ale hosté zatím bránu ohrožují více.
05:24 Všechny střelecké pokusy TROOPERS zatím končí pouze v bloku nebo vedle brány.
01:55 TROOPERS nyní dlouho na míčku. Nechtějí pustit hosty do žádné kombinace již od začátku.
00:00 Dnes nás čeká zajímavé utkání. Náchod si přivezl do Brna vedení 2:0 na zápasy, ovšem po dvou velmi těsných zápasech. Doufejme, že TROOPERS dnes do toho dají všechno a podaří se jim tak odvrátit matchpoint hostů.