• 59 58:58
    2
    Jan VIDEMAN

FBK Atlas Blansko - TJ Sokol Jaroměř 9:4
branky: 2. Jan Videman, 4. Dominik Janík, 8. Jan Videman, 14. Michal Bělaška, 23. Michal Bělaška, 38. Patrik Crla, 48. Vojtěch Fedra, 49. Michal Bělaška, 49. Jan Videman - 12. Michal Nožička, 13. Michal Nožička, 45. Max Kuštan, 46. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Jan Opletal 30 - Dušan Völgyi 11, Šimon Špaček 2; po třetinách: 4:2, 2:0, 3:2
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Nepodařila se nám ukončit série a jedeme dále. Vstup do utkání se nepovedl díky špatným rozhodnutím při bránění vlastní branky. To se stát může, ale rozhodla dnes naše neproduktivita. Snaha hrát florbal nás dovedla k mnoha šancím a ty se v play-off musí využít. Do třetí třetiny jsme vstoupili důrazně a povedlo se nám vstřelit dvě branky naděje, které nakonec nevedli k obratu v utkání, a tak se potkáme v úterý. Doufejme, že vyhraje tým, který hraje lépe florbal. Na naší straně je výhoda domácího prostředí a pro postup uděláme úplně všechno !
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Dnes byl důležitý vstup do zápasu, který se nám povedl na jedničku. Hosté snížili po našich chybách, ale jinak si moc šancí nevypracovali. Musím všechny kluky pochválit, jakým způsobem dnes odmakali celý zápas. V rozhodujících chvílách nás podržel Oplík a tak dnes slavíme! Soupeře jsme dnes jednoznačně přehráli a rozhodneme na jejich hřišti! S sebou si přivezeme naše úžasné fanoušky, kterým chci opět poděkovat a klobouk dolů, před tím, jak nás podrorují! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
59:52 Neskutečný zákrok Opletala.
59:22 Domácí úspěšní i při hře 6 na 3.
58:58 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
58:51 Kuštanova střela těsně vedle.
58:34 A je tu hra 6 na 4.
58:27 Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
58:13 Bělaškův nához také neúspěšný.
57:34 Kuba Fedra vysoko napadá, snaží se donutit soupeře k chybě.
57:01 Nevěděl zkusil hodit na prázdnou branku, těsně vedle.
56:16 Janeček zkusil od mantinelu.
55:40 Hosté už teď zkoušejí v šesti.
55:26 Timeout TJ Sokol Jaroměř
54:54 Bělaška zkusil překvapit Špačka backhandovou střelou.
54:02 Mazáč zblokoval střelu Kuštana.
53:25 Videman se těžko zvedá ze souboje před bránou.
52:47 Hosté na míčku, snaží se najít příležitost skórovat.
52:09 Hosté střílí ze střední vzdálenosti, Opletal bezchybný.
50:57 Halou silně zní hlasy neskutečných domácích fanoušků! Děkujeme! #atlas.ultras
50:13 Hosté se snaží hrát jednoduchý a přímočarý florbal.
49:28 Čermák další nebezpečná střela od mantinelu.
48:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #12 Vojtěch Fedra (9:4)
48:54 Krásná souhra Videmana s Fedrou.
48:20 Jaroměř trefuje spojnici.
48:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #57 David Čermák (8:4)
48:02 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
48:02 Nešťastný gól pro Jaroměř, který padl ze zmatku před brankou.
47:32 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #73 Lukáš Svoboda (7:4)
47:32 Fedra nekompromisně zakončil na vzdálenější tyč.
47:11 Tvrdý souboj, po kterém se těžko zvedá Lhotský. Dle jeho slov se mu to moc nelíbilo.
46:59 Další neskutečný zákrok Opletala.
46:37 Vojtu Fedrovi se nelíbil způsob obehrání o míček.
46:01 Další obrovská šance Jaroměře! Opletal řekl jasné ne.
45:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #95 Filip Krigovský (6:4)
45:52 Hosté nebezpečně rychle snižují skóre.
45:10 Šarvátka před Opletalem, začíná se přitvrzovat, a to i v soubojích.
44:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Max Kuštan, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (6:3)
44:52 Inu, předešlý komentář uzrál rychleji než jsem očekával..
44:33 Kroupa další dobrá pozice, ale nepřekonatelný Opletal.
42:40 Indruch si udělal výlet až za branku soupeře, nikoho ale pro přihrávku nenašel.
42:05 I Nožičkovi se nepovedla rána z bezprostřední blízkosti!
41:10 Kroupa ve velmi nebezpečné situaci, kdy osamocen stál před bránou, Opletal kryje.
40:30 Třetí třetina začala velmi aktivně, Jaroměř napadá.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:43 Videman vyslal nebezpečnou střílenou přihrávku na hosující bránu, hosté vyrazili do protiútoku a Nožička trefuje Opletala.
39:09 Kroupa z dobré pozice míjí bránu.
38:51 Opletal měl teď problémy se střelou hostí od půlky.
37:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #47 Filip Mazáč (6:2)
37:38 Patkonához č. hodně + 1 přece jen vyšel! Dokonce bez teče propadl za záda Volgyiho.
37:01 Patkonához č. hodně nikdo před bránou nepřebral.
36:35 Čermák slibná střela od mantinelu.
35:40 Hejzlar ve slibné pozici, do které se dostal díky Kroupovi. Střela mu nesedla, míček letěl nad.
35:20 Borek s Crlou se na rozehrávce nedomluvili, vznikla nebezpečná šance hostí.
34:31 Ke střele se nakonec dostal Bělaška, Volgyi ji ale celou dobu viděl a neměl s ní potíže.
32:41 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
32:41 Psal jsem o nájezdu, tak jsem neviděl, co se stalo. Každopádně domácí mají další přesilovku. Vypálí Janík petelici jako včera?
32:26 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #91 Jiří Suchomel.
32:26 Vojta Fedra zfaulován před bránou, z čehož si domácí vysloužili trestné střílení. Suchomel zvolil střelu z velkého brankoviště, Voglyi úspěšný.
31:35 Indruchova střílená přihrávka hledala hráče před bránou.
30:38 Denis Muller na hřišti. Copak nám dneska ukáže?
29:50 Hejzlar zkoušel doklepnout míček do Opletalovy svatyně, nepovedlo se.
28:50 Kroupa ze standardní situace zkusil zákeřnou po zemi, neúspěšně.
28:20 Svoboda v obrovské šanci sám střílel na Volgyiho, nepropálil.
28:00 Domácí si se střelami také dávají na čas.
27:21 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
27:21 Možná i proto si pomáhají nedovolenými zákroky.
27:06 Je vidět, že hráči po včerejšku mají už něco za sebou. Hra zdaleka nemá takové tempo jako v předešlém zápase.
25:58 Rozehrávka hostí v klidu na míčku.
25:14 Další útok hostí, nebezpečnou střelu vypustil z čepele Hofman.
24:35 Hosté dva na Mazáče, který mazaně pokryl přihrávku!
23:34 Bělaška zkusil michigan, hosté poté šli do protiútoku, ale z ničeho gól nepadl.
23:16 Útok hostí zastavuje Mazáč blokem.
22:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
22:44 Bělaška se během svého střídání dostal ke dvěma střelám, druhá mu vyšla!
21:40 Patko tentokrát vyslal nastřelenou přihrávku a bylo to opravdu těsné!
21:10 Další ze série Patkovských náhozů, přímo do náruče Volgyiho.
20:40 K míčku se dostali hosté, kteří jsou také nebezpeční.
20:01 Hned zezačátku zkusil proniknout Vojta Fedra, který míjí bránu.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:29 Klasický Patkovský nához před bránu nikdo nepřijal.
18:40 Domácí v bloku, hosté kombinují okolo.
17:56 Krásný protiútok od Crly, který našel přihrávkou Fedru, tomu střela bohužel nesedla.
17:20 I domácí si zaútočili, ale Vojta Fedra byl okraden o balonek a hosté vyrazili do protiútoku.
17:00 Máme tu střelu, která mířila nad.
16:40 Zatím kombinují okolo a hledají střeleckou příležitost.
15:56 Vyloučen hráč #47 Filip Mazáč družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
15:56 A uvidíme další přesilovku hostí. Budou úspěšnější než v té předchozí?
15:25 Hosté uzamkli domácí na své půlce a nebezpečnou střelu pokryl Opletal.
14:07 Pěkné šance na obou stranách, bez branky.
13:20 Nejlépe se na brankovišti zorientoval Bělaška, který se nemýlil.
13:19 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #51 Dominik Janík (4:2)
12:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #73 Jiří Lhotský (3:2)
12:40 Další laxní ztráta na středu hřiště a další kombinace vyústěná v branku od Jaroměře.
12:13 Hostující tým se snaží vyvinout tlak, což se jim daří.
11:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
11:41 Ztráta na středu hřiště způsobila kombinaci hostí, kterou bezchybně zakončuje Nožička.
10:45 Janík v samostatném úniku trefuje Volgyiho.
10:14 Nebezpečnou střelu Kuštana chytá Opletal.
09:20 Jaroměř se snaží v klidu rozehrát a najít dobrou střeleckou pozici, domácí obrana jim v tom ale zabraňuje.
08:26 Vyloučen hráč #17 Michal Bělaška družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
08:25 Hejzlar vyběhl do středu, vystřelil a svým důrazem si vybojoval přesilovku pro svůj tým.
07:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman bez asistence (3:0)
07:42 Videman výborným forcheckingem získal balonek před bránou hostí a střelecky se nemýlil.
05:45 Dva průniky hostí do středu hřiště, jednou zastaven a druhý se střelou, kterou kryje Opletal.
04:36 Hosté kombinují na půlce domácích a vyvrcholují akci střelou do boku branky.
03:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #91 Jiří Suchomel (2:0)
02:56 Domácí vyvíjí tlak a několikrát vystřelili, žádná ze střel ale neskončila úspěchem.
01:47 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
01:47 A máme tu první gól! Vojta Fedra vybojoval balonek uprostřed hřiště a přihrál do prázdné Videmanovi.
00:40 I domácí už vystřelili a prověřili Volgyiho.
00:08 Hned první střela hostí, Opletal kryje.