• 60 59:15
    11:7
    (Svoboda)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBK Atlas Blansko 11:7
branky: 8. Adam Stejskal, 11. Michal Fuchs, 13. Jiří Čížek, 27. Michal Fuchs, 31. Matěj Švácha, 40. Matěj Švácha, 43. Matěj Švácha, 51. Pavel Šimeček, 53. Michal Fuchs, 59. Matěj Švácha, 59. Jakub Mikolášek - 16. Lukáš Svoboda, 31. Vojtěch Fedra, 38. Lukáš Svoboda, 41. Jan Videman, 42. Jan Videman, 47. Jakub Fedra, 60. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 122; zásahy brankářů: Daniel Dolák 21 - David Tenora 32; po třetinách: 3:1, 3:2, 5:4
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Od nás dobrý vstup do zápasu. Bohužel jsme byli v druhé části hodně lehkovážní a místy jsme nevolili správná rozhodnutí. K tomu se přidal soupeř, který proměňoval své příležitosti. Víme, že série není u konce a že nás čeká ještě kus pocitvé práce. Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás dnes hnali dopředu. Vnímáme jejich podporu ze hřiště a vážíme si toho! Díky všem!
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra): Daleko lepší vstup do dnešního zápasu než včera. Díky moc klukům za to, jak to dnes odmakali a bojovali do posledního okomažiku. Dnes se nám lépe dařilo číst hru soupeře a přizpůsobili jsme se již jeho hře. Kluci si ověřili, že se dá hrát s každým týmem a dnšní zápas to potvrdil. Musíme být ještě více produktivnější a proměňovat naše šance. Pak máme určitě šanci na úspěch. Série nekončí a uvidíme se u nás! Díky soupeři, za férovou hru, rozhodčím za vedení zápasu a speciální poděkování patří našim věrným fanoušků, kterí nás přijeli podpořit a s nimi se nám hrálo hned lépe! Doma to bude hukot!!! #atlas.ultras!
60:00 Střely ve 3. části: 17:12
59:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 11:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #73 Lukáš Svoboda (11:7)
58:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 11:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (11:6)
58:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #99 Jan Huleš (10:6)
58:17 Domácí dlouho drželi balonek na svých hokejkách a když se naskytla příležitost k rychlému protiútoku, tak vyrazili  dopředu. Švácha zvyšuje na 10:6 a dovolím si říct, že rozhoduje dnešní zápas
56:00 Zbývají nám 4 minuty do konce zápasu a domácí stále drží 3-brankový náskok
52:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #56 Filip Konrady (9:6)
52:17 Přesilovku využívá Michal Fuchs a doufejme, že se touto brankou domácí přiblížili k vítězství v dnešním zápase
51:24 Vyloučen hráč #93 Marek Švarc družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
50:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (8:6)
50:54 SLávisté opět odskakují do dvou brankového vedení
49:00 Domácí se teď snaží kontrolovat hru a drží se na balonku. Ale hodilo by se přidat nějaký gól a zvýšit náskok
46:16 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #17 Michal Bělaška (7:6)
42:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:5
42:12 Úplně stejně ale odpovídá na druhé straně Matěj Švácha, který vymetl všechny pavučinky v brance Tenory a je znovu o 2 branky
41:53 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:5)
41:53 A už je to jenom o gól. Tenora dlouhým výhozem založil útok Blanska, který zakončil přesnou střelu do levého horního rohu branky Doláka
40:10 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
40:10 Nepovedený vstup domácích do 3. třetiny a hned po 10 vteřinách snižuje Videman na 4:6
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:3
39:00 Ale Matěj Švácha přidává další gól a je to znovu o 3
37:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:3)
37:58 Domácí obrana nepohlídala dvojici Svoboda - V. Fedra, která po dvou dorážkách využívá přesilovku a snižuje na 3:5
37:55 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
37:25 Tenora chytl střelu Mikoláška. Jeho výhoz ale skončil u domácího hráče s číslem 8. Ale i jeho další střelu Tenora chytá
36:47 Neurovnaná pasaáž hry, kdy domácí sice vždy ztratili balonek, ale rychlým návratem zpět do obrany ho vždy rychle vybojovali zpět
35:47 Hulež z bezprostřední blízkosti nepřekonal Tenoru
33:34 Mikolášek po přihrávce zpoza branky střílí těsně nad
32:30 Hra se nám v posledních minutách dost přiostřila
30:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #15 Jan Videman (5:2)
30:39 NA druhé straně téměř okamžitě odpovídá Vojtěch Fedra, který zůstal sám před brankou
30:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (5:1)
30:18 Z další dorážky před brankou se trefuje Švácha
27:15 Blansko mohlo okamžitě odpovědět. Obě velké šance i s pomocí obránců chytá Dolák
26:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #98 Jiří Čížek (4:1)
26:17 A je to 4:1. Z dorážky se dnes podruhé trefuje Michal Fuchs
25:15 Hra je přerušena po zranění hráče Blanska, naštěstí to nebude nic vážného
25:00 Hra se stále přelévá ze strany na stranu, ale mnoho nebezpečných střel nevidíme
20:01 Domácí porušili pravidla pro vhazování, a tak druhá třetina začala střelou hostů z volného úderu
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:17 Hezký pas za obranu na Vojtěcha Fedru, Dolák opět skvěle chytá
15:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
15:20 Hosté snižují na 1:3. Po rychlé souhře před domácí brankou uklízí balonek do prázdné branky Svoboda
14:03 Teď se hra hodně otevřela a viděli jsme několik šancí na obou stranách
13:23 Volný úder poblíž velkého brankoviště končí střelou Šimečka do zdi
12:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (3:0)
12:39 A je to 3:0 po gólu Jirky Čížka
12:10 Domácí v plném počtu. Až v samém závěru se dokázalo Blansko dostat ke 3 nebezepčným střelám, ale vše skvěle zlikvidoval Dolák
11:59 Skvělý zákrok Doláka proti Videmanovi
10:56 A vzápětí měl další velkou šanci v oslabení Huleš
10:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #87 Martin Jeníček (2:0)
10:37 Ale domácí se dokázali prosadit i v oslebení. Po individuální akci zvyšuje na 2:0 Michal Fuchs
10:10 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
10:10 Uvidíme první přesilovku hostů
09:21 Šimeček hledal před odkrytou brankou Stejskala, tomu se jen těsně nepodařilo usměrnit balonek do branky
07:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (1:0)
07:19 Máme tady první branku zápasu, Med našel na středu Stejskala, který přesnou ranou k levé tyči prostřelil Tenoru
06:41 Dělovku Crly z půlící čáry chytá Dan Dolák
04:22 Velké šance na obou stranách, brankáři zatím bezchybní
02:25 PRvní střela domácích v podání Jana Huleše, s jeho střelou přes obránce si Tenora poradil
02:14 Crlovo nahození tečoval před brankou Vojtěch Fedra, naštěstí pro domácí nad branku
00:25 Hosté povzbuzování skupinkou cca 10 fanoušků dnes začali aktivně a hned se dostali k první střele na branku