2
    Vlastimil SKALICKÝ
    zdržování hry

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 2:8
branky: 18. Daniel Riley, 38. Lukáš Vejlupek - 13. Maxim Kubelka, 16. Adam Jakubský, 23. Adam Kovařík, 26. David Špaček, 34. Jonáš Mikšovský, 40. Ondřej Macháček, 53. Matěj Mikšovský, 58. Maxim Kubelka; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 4 + Dominik Hudec OS + David Mašát OS:5 + Adam Jakubský 4; využití: 1:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Jan Buzík 4, Jan Kobza 5 - Vlastimil Skalický 17; po třetinách: 1:2, 1:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Naše nepřipravenost na budoucí okamžik nás stála cennou výhru domu a náchodští berou zaslouženě tři body. Na příští víkend se připravíme lépe.  nDěkuji všem fanouškům za podporu a touto cestou bych je chtěl pozvat do náchodské plechovky, budete potřeba! n#AIFW
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Ještě, že nehrajeme zítra, nevím kdo byl hrál. Mám toho už celkem hodně za sebou ale aby se sešlo najednou tolik zranění nepamatuju. Musíme udělat maximum ve fyziu abychom připravili hráče na příští víkend. Zkušenosti ze včera nám pomohli, abychom dneska podali o kousek lepší výkon, který nám stačil k výhře. My si vezeme jeden bod a máme radost, že se ukážeme 2x před našimi skvělými fanoušky. Pro Vás to děláme a už se na Vás těšíme!!!
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:46 Vyloučen hráč #45 Vlastimil Skalický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry
59:11 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #50 Lukáš Prause (2:8)
56:26 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2+2 minuty za hrubost
56:06 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha - osobní trest
56:05 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
52:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (2:7)
52:37 Tahle střela projela Kobzovi pod nohou a domácí to jdou zkusit v šesti.
51:20 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
50:00 Je před námi poslední deseti minutovka.
49:55 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #60 Marco Lombino.
49:55 Ani toto trestné střílení nepřineslo domácí střídačce úsměv.
48:54 Vyloučen hráč #62 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
48:36 Nový si dobře sebíhal, bohužel k zakončení se nedostal.
47:25 Skalický teď podržel míček, spíše mi to připomínalo hokej.
46:02 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #23 Josef Nový.
44:38 Hosté vyhazují.
44:13 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky
43:58 Zveldá ruka signalizuje odloužené vyloučení pro Panthers.
43:45 Kobza si připisuje úspěšný zákrok.
41:51 Je přerušeno, Hudec si odpykal svůj trest 2+10 a může zkusit vypomoci svému týmu zvártit vývoj utkání.
40:01 Zahajovací buly třetí části vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (2:6)
39:42 Kobza poprvé v tomto utkání inkasuje.
37:57 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:5)
37:56 Přesně před minutou nebyl Vejlupkovi uznán gól, protože některý z domácích hráčů stál v malém brankovišti. Ale tentokrát už byl plně platný a domácí stahují náskok.
36:13 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
36:13 Další přesilová hra pro domácí Panthers.
33:56 Timeout Panthers Praha
33:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:5)
33:56 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kobza družstva Panthers Praha
32:51 Skalický chytá neuvěřitelným způsobem.
29:37 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha - osobní trest
29:37 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
29:37 Vyloučen hráč #91 Adam Kovařík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
29:37 Tak a domácí kapitán si v play-off připisuje 2+10 trestných minut.
29:03 Kšír proběhl celé hřiště a čtyři protihráče měl na párku.
27:30 Bohužel, tato přesilová hra jim nevyšla, příliš dlouho kombinovali a minimální pokus o střelu na bránu.
26:56 Kšír je první hráč, kterého jsem viděl vyskočit ze hřiště, naskočit zpět a souboj znovu vyhrát souboj.
25:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček z trestného střílení (1:4)
25:15 Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
25:15 Včera domácí dokázali využít pouze jednu přesilovou hru ze tří, ale díky ní včera vyhráli.
23:44 Hrubý pálí mimo.
22:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #33 Maxim Kubelka (1:3)
22:15 Hosté křižnou přihrávkou opět uklízí do prázdné.
20:36 Parádní série krátkých přihrávek mezi Vavrouškem a Hrubým.
20:00 Střely v 1. části: 3:6
19:17 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:49 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #50 Daniel Riley, asistoval #23 Josef Nový (1:2)
17:49 Nový si připisuje asistenci, ale také krásné prohouslení dvou soupeřů. Parádní podívaná.
15:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (0:2)
15:49 Toto je ovšem úplně jiný průběh než včera. Rozdíl oproti včerejšku je rozhodně v počtu střel, hosté mají značně více
14:01 Rozehrávka z rohu, Hrubý našel volného Vavrouška na středu, ten se bohužel ke střele nedostal.
13:08 Buzík nejprve vyrazil a Hudec následně odpálil backhandem do bezpečí.
12:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #26 Daniel Kříž (0:1)
12:17 Hosté dokázali z přečíslení takzvaně doťukat až do prázdné brány. Hosté se dostávají vedení podobně jak tomu bylo včera.
11:26 Třetí domácí formace nasledně pak zatlačila soupeře, bohužel gól z toho nebyl.
10:54 Byl to opět Petr Škoda, který vytvářel pro domácí nebezpečnou šanci. Nový trefuje Skalického pouze do hrudi.
10:00 Po úvodních deseti minutách je stav stále nerozhodný, troufnu si říct že si domácí vytvářejí nebezpečnější šance.
09:56 Teď Panthers v rámci fair-play odevzdávají míček.
08:34 Přihrávka Matouše Hrubého byla na Zdendu Prokůpka až moc rychlá a Náchod jde do útoku.
07:50 Kačer se snažil prodlužovat backhandem, bohužel pálí za mantinel.
07:07 Daněk velmi dobře zaklekl do přihrávky, podržel míček a domácí mohli vystřídat.
06:27 Hosté trefují tyčku.
06:03 Po trefě do rozhodčího hosté v rámci fair-play odevzdávají míček.
04:47 Fantasticky teď Honza Buzík sbírá vysoký balón, domácí tribuná oslavuje.
03:40 Domácím se již dobře daří bránit soupeřovi naučené šablony k rozehrání.
03:37 Jakubský pálí mimo branku Buzíka.
02:46 Skalický dokázal vyrazit Lombina střelu, domácí se k dorážce již nedostali.
02:06 Kšír pálí do bloku.
01:53 Domácí rozahrávají v rohu soupeře.
00:35 Po půl minutě si obě formace vystřídali.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u druhého kola semifinále Národní ligy mezi domácím Panthers Praha a Florbal Primator Náchod. Ve včerejším zápase rozhodla o vítězi třetí třetina a v ní 2 rychlé srovávací góly domácích. Svou poslední přesilovou hru zužitkovali domácí po ráně z hole kapitána. Uvidíme zda dokáží dnes domácí navázat na včerejší výsledek a budou si odvážet z Prahy, pro rejpaly z Rudné, matchball. Začínáme již za malý moment.