1

2

5.

Florbal Primátor Náchod - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4pn
branky: 1. Filip Čáp, 51. Filip Čáp, 59. Maxim Kubelka - 26. Jan Huleš, 40. Filip Konrady, 43. Ondřej Kuhajda, N Jan Huleš; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 281; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 23 - Daniel Dolák 17; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:1, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #26 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #15 Filip Blažek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #33 Maxim Kubelka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #19 Patrik Med , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #56 Matěj Mikšovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #99 Jan Huleš a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #56 Filip Konrady a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #96 Filip Čáp , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Náchodu se v nájezdové loterii nepoštěstilo a mistrem Národní ligy se stává FBŠ Slavia Plzeň. Náchod bude pokračovat v baráži 1. ligy.
66:30 Na míčku nyní Náchod
66:10 Fantastický Skalický opět vychytal velmi nebezpečnou střelu!
59:20 Náchod na míčku
58:41 JE VYROVNÁNO! Letohradský sniper Kubelka vyrovnává!
58:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #51 František Donaj (3:3)
58:15 Náchod hraje bez brankáře
58:00 Náchod tlačí na soupeře, ale zatím se mu nepodařilo vstřelil vyrovnávající branku
56:47 Plzeň držela celé 2 minuty míček na florbalkách, oba týmy už hrají v plném počtu
54:48 Vyloučení na obou stranách po menší potyčce před brankou hostů, uvidíme hru 4 na 4
54:47 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
54:47 Vyloučen hráč #26 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
54:30 Křížovi se bohužel nepodařilo proměnit trestné střílení, hra pokračuje za stejného stavu
54:29 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #26 Daniel Kříž.
54:28 Čáp vybojoval trestné střílení po samostatném úniku!
54:00 Diváci už mohli vidět několikátou potyčku, zápas je opravdu hodný finále play-off!
52:40 Skokanské číslo předvedl nejdřív gólman Skalický a následně i hostující útočník
51:30 Náchod je v posledních minutách daleko aktivnější než soupeř, Plzeň pouze brání v bloku a čeká na protiútoky
50:21 Čápovi se napodruhé podařilo překonat brankáře hostů střelou od mantinelu a Náchod snižuje na rozdíl jedné branky!
50:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #47 Ondřej Macháček (2:3)
49:10 Ani jedna přesilovková formace nedokázala vyloučení hostů potrestat
47:11 Náchod bude mít k dispozici 2 minuty hry v početní výhodě
47:10 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
46:50 Odložené vyloučení hostů
44:45 Parádní klička Filipa Čápa!
43:50 Ve hře se objevuje dnes poprvé i Kovařík
42:59 Přesně umístěná rána do šibenice a Plzeň vede už o 2 branky
42:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #15 Filip Blažek (1:3)
41:55 Svobodův bodycheck byl také hodný NHL
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:52 Náchod obdržel gól do šatny díky kterému se Plzeň dostává dnes poprvé do vedení
39:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (1:2)
39:20 Ve hře se objevuje Filip Knettig
37:25 Náchod drží balónek, ale moc se mu nedaří dostat přes plzeňský obranný blok
35:30 Skalický s přehledem zlikvidoval střelu z poloviny hřiště
33:35 Náchod rozehrával úder z brankoviště soupeře, bohužel neúspěšně
31:40 Dnešní utkání sleduje 281 fantastických diváků! Děkujeme!
29:45 Ve druhé třetině je zatím na míčku daleko více Plzeň, Náchod zatím těží spíše z protiútoků
27:50 Macháček vystihl rozehrávku hostů a dobrou střelou prověřil hostujícího brankáře
25:57 Plzeň poprvé překonala Skalického po skvěle umístěné střele z osy hřiště
25:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #87 Martin Jeníček (1:1)
25:10 Hosté napadají obránce Náchoda až za jejich branku
23:15 Langpaul si zlomil florbalku při obranném zákroku
21:45 Hra je už od začátku velmi vyhrocená, k vidění je spousta ostrých osobních soubojů
20:30 Donaj se vyznamenal skvělým blokem!
12:20 Skalický vyčapal dobrou střelu z osy hřiště
11:15 Vlášek předvedl hit, za který by se nemuseli stydět ani hráči NHL!
10:30 Kříž našel Langpaul v dobré střelecké pozici, ten ale o kousek přestřelil branku hostů
09:45 Hosté nevyužili sérii tří volných úderu z dobrých prostorů
08:00 Plzeň teď zavařila Náchodu několika nebezpečnými střelami
07:00 Svoboda nahazoval na zadní tyč, ale nikdo nedokázal míček tečovat
05:10 Dnes panuje v hale neskutečná atmosféra! Oba kotle ženou své týmy kupředu!
03:15 Skalický si připsal první zákrok
02:00 Náchod zatím na míčku
00:22 Fantastický vstup do zápasu! Náchod udeřil hned z prvního útoku!
00:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #13 David Špaček (1:0)
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u třetího finále Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hostující FBŠ Slavia Plzeň. Náchod prohrává po víkendu v Plzni už 0:2 na zápasy, takže dnes musí za každou cenu vyhrát. V opačném případě ho čeká baráž proti týmu z 1. ligy. Určitě doražte do Plechárny, začínáme v 19:00! Preview k tomuto zápasu si můžete přečíst ZDE.