()
  • 60 59:02
    Petrovice

Torpedo Havířov - Z.F.K. Petrovice 9:6
branky: 2. Kamil Peřka, 10. Matěj Černý, 23. Kryštof Vašňovský, 29. Matěj Černý, 34. Samuel Řezáč, 34. Jakub Vilím, 60. Kamil Peřka, 60. Jakub Vilím, 60. Václav Jurdzin - 10. Roman Oborák, 20. Roman Oborák, 45. Dominik Chvastek, 46. Petr Horák, 53. Jakub Češek, 55. Petr Horák; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 24 - Pavel Kulla 15; po třetinách: 2:2, 4:0, 3:4
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): První třetina vyrovnaná, ve druhé byl lepší soupeř a ve třetí jsme pro změnu byli lepší my. Bohužel jsme ve finále udělali více chyb a v úplném závěru se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Nic se neděje, zítra budem ve větším počtu, vyvarujeme se chyb a do Petrovic si odvezem bod. Díky rozhodčím, divákům a gratulace Torpedu.
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Z naší strany skvělá druhá třetina, ale asi máme rádi drama a nebo to hrajeme pro fanoušky. Každopádně třetí třetina hodně těžká na hlavu, protože v jednu chvíli byl soupeř hodně na koni. Nakonec jsme se díky zkušenostem v kádru z této nepřiznivé situace dokázali dostat. Děkuji svým hráčům za skvělou druhou třetinu a pevné nervy, které nakonec rozhodli o tom, že v sérii vedeme 1:0. Musíme se do zítra zlepšit. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:48 GÓL Torpedo Havířov! 9:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #67 Václav Jurdzin bez asistence (9:6)
59:41 GÓL Torpedo Havířov! 8:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #94 Vojtěch Vilím (8:6)
59:41 Další přesný výhoz Vilíma a jeho jmenovec uklízí do prázdné brány.
59:15 Petrovice v šesti.
59:02 Timeout Z.F.K. Petrovice
59:02 GÓL Torpedo Havířov! 7:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #24 Matěj Černý (7:6)
59:02 Svělý výhoz Vilíma, perfektní pass Černého a Peřka dává do prázdné brány!
58:22 Vilím těsně mimo.
58:00 Poslední dvě minuty.
56:01 Z vyhraného zápasu bohužel zbytečné drama.
54:18 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #22 David Morcinek (6:6)
54:18 Opět osamocený hráč, Vilím bez šance a je vyrovnáno...
52:31 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #22 David Morcinek (6:5)
52:31 Vilímovi propadla střela z poloviny a je to už jen o jednu branku.
52:05 Torpedo se ubránilo.
51:15 Začíná přesilovka Petrovic.
50:05 Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
50:04 Budeme hrát ve čtyřech.
49:10 Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
48:36 Torpedo má výhodu a zahraje si druhou přesilovku.
48:00 Torpedo se snaží sklidnit hru.
45:56 Petrovice ostřelují domácí branku.
45:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:4
45:25 Další chybička a Petrovice se nebezpečně dotahují.
44:33 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek bez asistence (6:3)
44:33 Špatné vyhození Vilíma a třetí branka Petrovic.
43:45 Hra nahoru dolů pokračuje, velmi aktivní začátek třetí třetiny.
42:37 Petrovice trefují spojnici havířovské brány.
42:06 Akrobatický zákrok Vilíma.
40:30 Osamocený Mikulok tváří tvář Kullovi neuspěl.
40:01 Třetí buly tentokrát také pro Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:00 Závěr druhé třetiny ve stylu nahoru dolů.
38:00 Holeš sám před Kullou neproměnil.
35:30 Bývalý hráč Torpeda Denis Kubiczek teď nevyužil dobrou šanci na skórování.
33:37 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #8 Vojtěch Peřka (6:2)
33:37 Dvě branky v rychlém sledu, konečně se prosazuje také Vilím. Jak hrály Petrovice polovinu zápasu dobře a vyrovnaně, tak teď začínají ztrácet.
33:21 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Samuel Řezáč, asistoval #36 Tomáš Poruba (5:2)
33:21 Řezáč zachytil špatnou nahrávku a střelou k tyči dává pátou branku Torpeda.
32:45 Divácí v hale se probudili a poprvé zafandili.
32:12 Torpedo zatlačilo Petrovice na útočné plovině.
31:21 Domácí nevyužili přečíslení 2 na 1.
30:00 Vilím zabránil třetímu gólu Petrovic.
28:54 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý bez asistence (4:2)
28:54 Ta druhá o poznání lepší, Černý znovu přesně do růžku a zapisuje si dneska druhou branku.
28:39 První minuta nic moc.
27:39 Vyloučen hráč #81 Petr Raček družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
27:37 Uvidíme první přesilovku zápasu.
26:12 Kloza mohl střílet do poloprázdné brány, bohužel mu při zakončení míček sjel z čepele.
25:33 Utkání je stále velice vyrovnané, Petrovice se na dnešek dobře připravily.
23:17 Nebezpečná střela backhandem od Vilíma, Kulla vyráží.
22:25 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Kryštof Vašňovský bez asistence (3:2)
22:25 Odražený balonek se dostal k Vašňovskému a ten střelou o tyčku posílá Torpedo zase do vedení.
21:47 Výborný zákrok Vilíma.
20:35 Homola těsně míjí, Petrovice mohly jít do vedení.
20:01 Druhé vhazování také pro Petrovice.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:34 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (2:2)
19:34 Rychlé přečíslení a kombinace stejných hráčů znamená branku do šatny a vyrovnání.
16:15 Vilím měl na hokejce třetí branku, skvěle Kulla.
14:38 Petrovice jsou zatím aktivnějším celkem na hřišti.
13:56 Vlach zblokoval nebezpečnou střelu Oboráka.
12:44 Jurdzin tečuje kousek nad.
11:15 Řezáč střelou z otočky těsně míjí.
09:56 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #67 Václav Jurdzin (2:1)
09:56 Neskutečně rychlá odpověď, Černý ihned po buly svou střelou trefuje přesně lévý růžek.
09:53 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
09:53 Osamocený hráč Petrovic před Vilímem, je vyrovnáno.
09:30 Torpedo bylo blízko druhé brance, Mikulok při dorážce na brankovišti ale promáchl.
07:30 Velkou šanci na vyrovnání nevyužil Nota.
06:30 Dva zákroky Vilíma po zakončeních ve velkém brankovišti.
06:04 Vilím se mohl dostat do úniku, přihrávka byla bohužel příliš dlouhá.
05:15 Střela Černého ztečována mimo.
03:05 Petrovice v úvodu zápasu střelecky aktivnější, ale velká příležitost z toho zatím nebyla.
02:30 Druhý pohodový zákrok pro Vilíma.
01:58 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
01:58 První akce Torpeda a hned z první střely gól. Kamil Peřka vymetl růžek Kullovy branky.
00:45 Chyba při zpracování, Petrovice zůstavájí na míčku.
00:10 Rychlý první zákrok domácího Vilíma v brance.
00:01 Úvodní buly prvního zápasu čtvrtfinálové série pro hostující Petrovice.