6:7
    Jan MANNL
    (Šíma)

Zlín Lions - Asper Šumperk 6:7p
branky: 19. Michal Baroň, 25. Vladimír Blažek, 29. Michal Baroň, 34. Michal Baroň, 42. Lukáš Ondroušek, 59. Michal Kundrata - 5. Matěj Šíma, 10. Jakub Hruban, 27. Matěj Ivo Pírek, 32. Michal Šíma, 44. Matěj Šíma, 44. Michal Baroň, 62. Jan Mannl; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 305; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 21 - Antonín Byvan 25; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Z naší strany hodně nepřesností, hlavně ve finální části. Do obrany nám taky nešlo. Zítra musíme víc odpovědně.
70:00 Komentář hostů Matěj Petr (Trenér): Krásný zápas z obou stran, napínavý od první do poslední minuty. Vedeme 1:0, nic víc, nic míň. Díky soupeři, rozhodčím i našim fanouškům za podporu.
70:00 Ukončení prodloužení
61:45 Hosté nakonec rozhodují dnešní utkání, pro dnešek se s vámi loučíme a uvidíme, co nám přinese zítřejší zápas.
61:43 GÓL Asper Šumperk! 6:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #99 Matěj Šíma (6:7)
60:18 Blažek v první šanci domácích, bohužel nezamířil moc dobře
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
58:40 GÓL Zlín Lions! 6:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #31 Vladimír Blažek (6:6)
58:40 Zlínu se hra v šesti vyplatila, Blažek vyslal neskutečný cross na Kundratu, JE SROVNÁNO!
57:53 Timeout Zlín Lions
57:10 V hale se přeřvávají fanoušci, zápas je velmi vyrovnaný
53:18 Ani tři dorážky do brány Zlínu zatím nestačí
52:13 Kundrata teď diskutuje s rozhodčím, po odpískání si nesedli s protihráčem.
51:07 Kapitán Zlína natahuje ke štřele, golman Šumperku je ale ve střehu
48:53 Klímkova střela byla opravdu těsná, hala se pěkně ozvala
48:05 Zlín se ne a ne trefit do brány, do konce přesilovky už moc času nezbývá
46:53 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
43:39 GÓL Asper Šumperk! 5:6
Vlastní branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň (5:6)
43:39 Další smutný moment pro Zlín, hala se ale pořádně ozývá a snaží se domácí znovu nabudit.
43:02 GÓL Asper Šumperk! 5:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma bez asistence (5:5)
43:02 Blažek mladší zbytečně chybuje před bránou, srovnávací gól domácí prakticky darovali
43:02 Blažek mladší před bránou zbytečně chybuje, srovnávací gól domácí prakticky darovali
41:45 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #14 Adam Rek (5:4)
41:45 Ondroušek po přihrávce Reka též vymetá pavučiny v bráně, Zlín se poprvé za zápas dostává do vedení.
40:13 Blažek hned v první akci 3. třetiny, míček ale končí za bránou
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:48 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
38:48 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
38:20 Celá hala se zvedla a už slavila gól, Kundratova střela zasáhla břevno i tyčku, rozhodčí ale rozpažuje ruce a hraje se dál
38:01 Nedbálek natáhl z poloviny, musel zasáhnout až golman
36:54 Blažek míjí prázdnou bránu, velká škoda
36:10 Rek měl šanci před bránou, míček ale netrefil
33:07 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #77 Filip Horník (4:4)
33:07 A Baroň se trefuje i do třetice! Skóre znovu vyrovnáno.
31:55 GÓL Asper Šumperk! 3:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:4)
31:55 Míček ze vzduchu doráží Šíma přímo k tyčce do brány
31:02 Baroň proběhl celé hřiště a zakončil, třeba bude hattrick?
30:01 Kubíček předvádí jeden neskutečný zákrok za druhým, je dneska pro Zlín velkou oporou
28:13 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (3:3)
28:13 Z rohu Ondroušek nahrává před bránu, Baroň neskutečně vymetl pavučiny v bráně a je dorovnáno!
26:57 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (2:3)
26:32 Šumperk tlačí, za jedno střídání bylo hned několik šancí
26:00 Souhra Reka a Ondrouška skončila jen u obránce
24:47 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #91 Patrik Svoboda (2:2)
24:47 Blažek se po přihrávce Svobody sám rozběhl na bránu, přesně zamířil a je z toho gól!
24:21 Nikolov zkoušel po krásné nahrávce příklepem
22:01 Horník čaruje na polovině hostů, ani následné dvě střely neprošly
20:46 Šumperk předvedl první nebezpečný útok 2. třetiny, samostatný nájezd na bránu ale nevyšel
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:21 GÓL Zlín Lions! 1:2
18:21 Máme tu první gól Zlína! Krásná dorážka Baroně z předbrankového prostoru.
18:16 Ondroušek už se taky dostal ke střele, bohužel letí mimo
15:29 Kubíček po několikáté zasahuje, před bránou Zlína je rušno
11:05 Nához Kresy končí v rukou golmana
09:45 Kapitán domácích natáhl z poloviny, střela končí za bránou.
09:29 GÓL Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #99 Matěj Šíma (0:2)
09:29 Hostující navyšují, obránce se z poloviny trefil přímo pod břevno
07:56 Tvrdoň krásně nahrával do prázdné brány Svobodovi, do akce se ale na poslední chvíli připletl obránce.
04:50 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #65 Antonín Harapát (0:1)
04:50 A máme tady první gól zápasu, Šíma se po krásném výběhu do středu trefuje k tyčce Kubíčka.
01:24 První nebezpečný útok hostujícího týmu chytá Kubíček
00:01 Úvodní buly pro Zlín
00:00 Vážení diváci, dovolte mi, abych vás přivítala v 1. kole playoff, ve kterém se utkají domácí Zlín Lions proti Asper Šumperk.