1:5
    Tomáš KUSZ
    ()

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 1:5
branky: 11. Antonín Krčmař - 50. Jakub Kostelník, 50. Ondřej Holaň, 53. Jiří Toman, 58. Jakub Kresta, 58. Tomáš Kusz; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Jakub Kosar 23 - Martin Pinďák 9; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:5
60:00 Komentář domácích Dadej Petr (Asistent trenéra): Dnes jsme opět dokázali, že rozdíl mezi 1. a 8. týmem rozhodně není papírově jednoznačný. Padesát minut jsme vedli a celý zápas jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Smekám před hráči za jejich obětavost, nasazení a odhodlání a jsem si jistý, že zítra se před domácím publikem s touto sérií rozloučíme vítězstvím. Gratuluji soupeři k vítězství, děkuji rozhodčím a fantastickým divákům!
60:00 Komentář hostů Bordovský Filip (Trenér): Hráči obou celků ukázalidivákům další pěkné představení hodné play-off. První dvě třetiny nám to domácí pořádně zavřeli, ale  kluci zachovali klidnou hlavu a poslední části se nám podařilo otočit. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a zítra začínáme zase od nuly.
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
57:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz bez asistence (1:5)
57:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #16 Jan Toman (1:4)
57:00 Děkujeme Františkovi za zpříjemnění zápasu hrou na trubku :)
56:00 Hranice stahují golmana a zkouší vyrovnat v šesti.
55:50 Timeout FBC Hranice
52:44 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:3)
50:00 Vedení se ujímají hosté po dvou rychlých gólech.
49:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #4 Tomáš Kusz (1:2)
49:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #12 Adam Lichnovský (1:1)
49:16 Hra se teď přesouvá převážně k brance domácích.
48:10 Florbalový zápas se v hale mění na boj o hlasitější fanoušky.
45:10 Kopřivničtí fanoušci jsou očividně velmi znepokojeni dnešními rozhodčími a nebojí se to dát najevo.
43:30 Kráťa blokuje tutovku před vlastní bránou.
41:18 Vyloučen hráč #13 Lukáš Koláček družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:35 Zraněný hráč Kopřivnice odchází na lavičku s pohmožděnou rukou. Fanoušci zuří.
38:03 Tak jsme na dechovce nebo na zápase? :)  Hraničtí fanoušci jsou zjevně horliví trumpetisti.
33:07 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zvedání florbalky
30:00 Šenky zkouší střílet příklepem, míček letí ale spíše do skyboxu než do branky.
29:20 Domácím dnes přeje štěstěna. Kopřivnice míjí prázdnou branku ze vzdálenosti necelého metru.
28:42 Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
28:05 Domácím dnes očividně svědčí vlastní hala včetně fanoušků. Brána, obrana i útok makjí neskutečně.
27:14 Majki teď zachraňuje situaci 3 na 2 a posílá míček dopředu.
24:02 Šalalalalaalaaa Kopřivnice? Emotivní fanoušci Vikingů zpívají přes celou halu
23:23 Hranice si na dnešek postavili obzvlášť pevný beton, přes který se Vikingové nemohou dostat.
22:10 Kubík letí na brnaku, střílí ale do hráče, který běží do neúspěšného protiútoku.
21:30 Kubíkova pata zachraňuje další možnost na gól ze strany hostů
20:35 Nebezpečná střela Kopřivnice končí odrazem od mantinelu.
20:02 Úvodní buly ve prospěch hostů.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:50 Rozehrávka Kopřivnice před hranickou bránou je blokována hranickými obránci.
19:43 Pěkně mířená střela Kopřivnice jen těsně míjí bránu Hranic.
18:45 Kopřivnice opatrně rozehrává od vlasntí branky, pokračuje na Kosara, který ale opět ničí jejich šanci na srovnání skóre. Neskutečně.
17:50 Riskantním zákrokem blokuje brankář Kopřivnice Kilyho střelu.
17:20 Jonášek vhazuje míček zpět do hřiště a hra může pokračovat. Díky Jony.
16:41 Jak se asi změní styl hry Kopřivnice, když jsou Hranice opět v pěti?
16:02 Teď je to zase Kolajta, kdo brání jistému gólu.
15:30 Kosar teď opět předvádí neskutečné zákroky, které porušují fyzikální zákony. Drží si tak čisté brankové konto.
14:30 Hra teď nabírá na obrátkách. Kopřivnice se snaží o gól, Hranice zase o precizní obranu.
14:03 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky
13:40 Kluci půjdou do oslabení. Kopřivnice zatím stahuje golmana a hraje v šesti.
13:04 Kolajta se dnes dostává do gólových šancí většinu svého času na hřišti.
11:10 Zpracování nahrávky ze vzduchu kopřivnického hráče překvapilo nejednoho diváka. klobouček
10:59 A je to gól!!!!!! Toník otevírá skóre a posílá svůj tým do vedení. Hezky pěkně.
10:58 GÓL FBC Hranice! 1:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař, asistoval #93 Jaroslav Král (1:0)
09:22 Kluky už pomalu přestává bavit florbal, volí tedy kopanou před kopřivnickou brankou.
07:50 O střelu z rozehrávky se s klidem postaral Kosar, který míček vyráží do rohu.
07:18 Klimecký teď zachraňuje nepřesnou přihrávku soupeře, která mohla skončit gólem ve prospěch Kopřivnice.
06:10 Fanoušci obou týmů hlučně podporují a vytváří tak příjemou atmosféru na hale.
05:30 Kosar vyráží míček nohou. Končí v roznožce. Možná by měl přehodnotit výběr sportu.
04:31 Teď velká šance ze strany domácích. Gól to ale není.
03:24 Kolajta střílí, ale Kopřivnice poctivě brání. Na obou stranách zatím panuje lehká nervozita.
02:23 Hra se zatím mění ze strany na stranu. Hosté střílí, Kosar ksvělým zákrokem podržel tým.
00:01 U třetího kola play-off vás srdečně vítá Štěpán Potsch a spol. Přejeme Vám příjemnou zábavu.