• 60 59:58
    2
    Jakub MIKULOK

Torpedo Havířov - Zlín Lions 0:8
branky: 37. Michal Baroň, 37. Adam Jiříček, 38. Adam Jiříček, 49. Lukáš Ondroušek, 50. Daniel Pankuch, 53. Vladimír Blažek, 55. Lukáš Ondroušek, 58. Lukáš Ondroušek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 265; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 18 - Matěj Kubíček 31; po třetinách: 0:0, 0:3, 0:5
60:00 Komentář domácích: Dneska tomu něco chybělo a proto jsme nedokázali v prvních 35 minutách vstřelit branku, která by nás dostala do vedení.  Bohužel jsme si stejně jako včera vybrali hluchou pasáž, kterou s soupeř dostal do vedení. Následně se naše hra rozsypala a i přes snahu to spíše bylo horší. Musíme se odrazit od první poloviny utkání, která lze reálně zhodnotit a věnovat více tréninkového času závěrečným momentům. Dneska jsme závěr nezvládli, ale budu opakovat, co jsem psal včera, je to remíza a pro postup do finále jsou potřeba 3 body a i my i Zlín k tomu máme daleko. Děkujeme skvělým fanouškům za podporu a omlouváme se za dnešní výkon. Příště předvedeme lepší výkon.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): První třetina opatrnější, druhá třetina až do 15 minuty podobně, pak jsme se golově prosadili a to pokračovalo i ve třetí třetině. Výsledek vypadá sice jednoznačně, ale Mates v bráně čaroval. Děkujeme  ,(nevím jak to jinak vyjádřit) našim fanouškům, kteří nás hnali a tato výhra patří jim. Moc si totho vážíme.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:58 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
58:34 Neuvěřitelné co zase branář Zlína chytl.
57:39 GÓL Zlín Lions! 0:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #74 Michal Baroň (0:8)
57:39 Ondroušek do prázdné brány dokonává svůj hattrick.
56:17 Kubiček je dnes opravdu k nepřekonání.
54:12 GÓL Zlín Lions! 0:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #12 Matěj Klímek (0:7)
54:12 Bleskově využitá přesilovka a Ondroušek dává svou další branku.
54:07 Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
54:07 Zlín je ovšem na balonku a bude hrát přesilovku.
53:00 Torpedo riskuje bez golmana, nemá co ztratit.
52:31 Timeout Torpedo Havířov
52:31 GÓL Zlín Lions! 0:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #87 Adam Jiříček (0:6)
52:31 Přečíslení 2 na 1 vykombinováno do prázdné brány a to už je pro domácí debakl.
51:17 Domácí si od poloviny zápasu neví s obranou Zlína rady.
49:19 GÓL Zlín Lions! 0:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #17 Daniel Pankuch, asistoval #34 Lukáš Chalabala (0:5)
49:19 Míček nějykým záhadným způsobem končí až za Vilímem a už je to 0:5.
48:18 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (0:4)
48:18 Jurdzin u mantinelu ztrácí míček a Ondrošek vymetá víko.
47:08 Vyloučen hráč #47 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:08 První dnešní vyloučení, po trdém zákroku si půjde odpočinou Kučera.
46:28 Nebýt Kubíčka a kopce smůly, mohlo to vypadat úplně jinak.
44:45 Dva domácí hráči se na polovině srazili.
42:01 Další těsná situace, domácím dnes nepřeje štěstí.
41:45 Kubíček zastavuje míček na brankové čáře.
41:00 Torpedo musí teď hodně zabrat.
40:01 I třetí buly Blažek vyhrál, za dva zápasy má bilanci 6:0, neuvěřitelné.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:45 Torpedu se teď vše rozpadlo a nedokáže zareagovat na nepříznivý vývoj.
38:00 V průběhu zápasu byli domácím lepším celkem, ale teď vlivou zbytečných chyb zcela ztrácí zápas během chvilky.
37:38 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček z trestného střílení (0:3)
36:50 Dvě velké chyby a nedorozumění Zlín nekompromisně trestá a dává dvě rychlé branky.
36:48 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:2)
36:08 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (0:1)
36:08 Chyba v nahrávce, rychlý protiútok a Zlín jde do vedení.
35:38 Jedovatá střela Šulce zblokována.
34:51 Kloza v další velké šanci zase vychytán.
34:07 Ondrušek tečuje těsně mimo domácí branku.
33:35 Další dobrý zákrok Vilíma.
32:07 Šulc se mohl dostat do úniku, bohužel dostal přihrávku do nohy.
31:09 Vilím ramenem vyráží střelu Blažka.
30:48 Vilím těsně míjí, zatím mu není bohužel přáno.
29:55 Vilím neproměnil velkou šanci.
28:22 Hra se začíná kouskovat.
27:12 Vilím fantasticky zabranil gólu.
26:48 Torpedo teď mačká zlínské lvi.
22:16 Mikulok v dobré pozici také neprostřelil Kubíčka.
21:57 Ondrušek těsně míjí.
21:30 Kubíček teď ani neví jak vytáhl nebezpečně odražený míček.
20:58 Jiříček v dobré pozici promáchl.
20:01 Také druhé buly bezproblémů Blažek vyhrál.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:00 Kloza samostatný únik neproměnil.
18:27 První větší tlak Zlína domácí přežili bez úhony.
16:04 Nepokrytý Jiříček neprostřelil Vilíma.
14:50 Kuba Vilím pálí do spojnice.
14:04 Kubíček má stejně jako včera více práce.
12:32 Dvě nebezpečné střely Zlína mimo.
10:00 První desetiminutovka o poznání klidnější než včera.
09:17 Střela Klozy pouze do boční sítě.
08:04 Poruba zastavil rychlý protiútok Zlína.
07:25 Vilím maskou vyráží střelu do levého růžku.
06:00 Stejně jako včera jsou na začátku zápasu domácí aktivnějším týmem.
05:51 Mikulok vychytán v obrovské šanci.
04:28 Další přečíslení tentokrát zastavuje obránce. Rozehrávka v rohu pro domácí.
03:14 Přečíslení Torpeda 2 na 1 hasí skvělým zákrokem Kubíček.
02:41 První zákrok také pro Kubíčka.
02:12 Nebezpečná střela Řezáče mimo.
01:07 První zákrok domácího Vilíma po nebezpečné střele zlínského útočníka.
00:01 Úvodní buly druhého semifinále pro Zlín. Stejně  jako včera je Blažek na vhazováních neomylný.
00:00 Vítám všechny online diváky u druhého zápasu semifinále NL skupiny Východ mezi domácím Torpedem a hostujícím Zlínem. Včera ve velmi pohledném a dramatickém zápasu zvítězili domácí borci a ujali se vedení v sérii 1:0. Během následujícíh dvou hodin se dozvíme zda se Torpedo utrhne do trháku nebo se zlinským lvům podaří sérii vyrovnat.