• 58 57:06
    2
    Vojtěch BLAŽEK

Torpedo Havířov - Zlín Lions 8:1
branky: 1. Martin Šulc, 6. Martin Šulc, 6. Matěj Černý, 7. Adam Klimeš, 20. Tomáš Vlach, 23. Richard Kraus, 29. Jakub Vilím, 58. Tomáš Vlach - 55. Josef Nikolov; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 425; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 22 - Matěj Kubíček 19; po třetinách: 5:0, 2:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dneska jsme výborně kontrolovali hru po celý zápas, byli jsme silní na míčku i když nás soupeř napadal a hlavně jsme těžili více že středního pásma a neumožnili soupeři rychlé protiútoky. Dnes se projevily zkušenosti, které máme obrovské, ale Zlín má za sebou fantastickou sezónu, kdy z pozice nováčka hrál semifinále na pět utkání a celkem dost nás i potrápil. V sérii se hrál pohledný florbal, oba týmy se snažily o to, aby se hrál florbal, takže si své našli i fanoušci, kteří byli dnes úžasní. Hrát před plnou halou je fakt skvělé. Děkuji svým hráčům za skvělý přístup k utkání a soupeři za skvělou prověrku před finále.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Absolutně nezvládnutý začátek, kdy na nás soupeř vlítl a v podstatě z každé střely nám dal gól. My jsme se postupně adaptovali, ale ta deka z první třetiny na nás byla až do konce zápasu a přes vytvořené šance jsme nedokázali překonat výborně chytajícího Vilíma. Celkově ale serie měla výborný florbalový nádech - fair play, fanoušci a hlavně florbal. Žádné "dirty talks", "neviditelné" fauly jako je přidržování v podpaží atd. Všichni jsme prostě chtěli hrát florbal. Díky soupeři a fanouškům, hlavně tedy našim. Jste neuvěřitelní a to třetí místo v první sezoně Národní ligy je hlavně pro vás.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:00 Fanoušci již začínají slavit postup do finále.
57:37 GÓL Torpedo Havířov! 8:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach bez asistence (8:1)
57:37 Vlach přesně do růžku, druhá proměněná přesilovka.
57:06 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
56:45 Torpedo hraje dlouho v ponechané výhodě.
54:20 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Josef Nikolov, asistoval #17 Daniel Pankuch (7:1)
54:20 Tak přeci jen se Zlín prosazuje, střelou k tyči kosmeticky upravuje skóreNikolov.
52:30 Kundrata pouze do levé tyče.
51:19 Vilím našel fotbalovým výkopem Vlacha, ten nezpracoval přesně.
50:26 Ani jinak skvělému Blažkovi se dnes nedaří překonat domácího brankáře.
48:53 Chmiel si udělal ze zlínských hráčů tréninkové kužele.
48:40 Feber po nahrávce Peřky těsně míjí.
46:50 Žůrek těsně minul.
46:35 Torpedo se již soustředí na pozornou obranu a snaží se Vilímovi dopomoct k čistému štítu.
45:15 Kubíček levou nohou vykopává střelu Mikuloka.
44:04 Málem vlastní branka zlínského obránce.
43:20 Vilím v brance Torpeda stále pozorný.
42:11 Zlín na útočné polovině zkouší vykřesat jiskřičku naděje na zvrat,
40:01 Třetí třetina začala dalším vyhraným vhazováním Zlína, tuto dovednost by měli domácí borci do finále natrénovat.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:48 Vojta Vilím se na dnešek dobře vyspal.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny, Zlín v útoku.
37:01 Neuvěřitelné co spálil Ondroušek, Vilím vytáhl skvělým zákrokem míček na břevno.
35:45 Dva pohodové zákroky pro Kubíčka po střelách z poloviny hřiště.
34:36 Nikolov byl blízko první brance Zlína, o pár centimetrů míjí.
33:45 Kloza byl blízko osmé brance, trefuje tyčku.
31:10 Hrajeme v plném počtu hráčů.
30:48 Neuvěřitelný zákrok Vojty Vilíma.
30:22 Vilím se prokličkoval do samostatného úniku, tesně míjí.
29:05 Vyloučen hráč #43 Kryštof Vašňovský družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
29:05 Hra se nám srovná, Torpedo hrálo v šesti možná i více hráčích, hloupá chybička.
28:50 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
28:50 Navíc má Torpedo k dispozici druhou přesilovou hru.
28:13 GÓL Torpedo Havířov! 7:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (7:0)
28:13 Kuba Vilím střelou od mantinelu přesně k tyči, troufám si říct, že tohle už nemůže Zlín zdramatizovat. Domácí jsou v laufu a pohodě.
26:47 Vilím trochu akrobatickým zákrokem zabránil prvnímu gólu Zlína.
25:00 Obrana Torpeda stále pevně drží.
22:46 GÓL Torpedo Havířov! 6:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #8 Vojtěch Peřka (6:0)
22:46 Kubíček naopak ne a Kraus se podobnou střelou prosazuje a dává již šestou branku Torpeda.
22:15 Vilím si pohlídal střelu mezi nohy.
21:40 Zažátek nahoru dolů.
20:01 Druhá třetina začíná, uvidíme zda se Zlín schopí a povede se mu zdramatizovat zápas.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:27 GÓL Torpedo Havířov! 5:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (5:0)
19:27 Tak ne, v ponechané výhodě se prosazuje Vlach.
18:54 Torpedo si zahraje přesilovku.
18:18 Kubíček fantasticky vychytal Febera.
18:00 Šulc na zemi, snad bude v pořádku.
17:50 Zlín v prvním větším náporu.
15:56 Hráči Torpeda výborně blokují a co projde chytá pozorný Vilím.
15:19 Další přečíslení, tentokrát dokonce 3 na 1, Kraus bohužel tesně míjí pravý růžek Kubíčkovy klece.
14:10 Torpedo tlačí, Zlín se brání ze všech sil.
13:16 Černý v dobré pozici promáchl.
11:20 Výborně zvládnuté oslabení, Torpedo je v plném počtu.
10:20 Jurdzin, Klimeš, Peřka drží míček na útočné polovině.
09:20 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
08:45 Zlín ve výhodě a také hosté si zahrají přesilovku.
08:00 Lvi ze Zlína se nemůžou k ničemu dostat.
06:39 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #24 Matěj Černý (4:0)
06:39 Klimeš střelou z otočky dává další branku! Fantastický úvod Torpeda.
06:00 Zlín je hodně opařený, asi na hráče dopadla tíha důležitosti tohoto zápasu.
05:54 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (3:0)
05:54 Černý přesně do růžku, bleskově využitá přesilovka.
05:42 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
05:40 Kubíček vyráží nebezpečnou střelu Černého.
05:04 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #30 Martin Šulc, asistoval #25 Jakub Vilím (2:0)
05:04 Přečíslení 2 na 1 vykombinováno do prázdné brány a Šulc dává svou druhou branku.
04:52 Dva dobré zákroky Vilíma.
04:41 Kubíček si zapisuje první úspěšný zákrok po střele Kamila Peřky.
04:16 Holeš vybojoval volný úder.
03:05 Samostatný únik Mikulok taky nepřetavil v branku.
02:47 Vlach na Mikuloka, ten ve velké šanci míček netrefil.
02:00 Torpedo od začátku velmi aktivní.
00:42 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #30 Martin Šulc, asistoval #16 Tomáš Vlach (1:0)
00:42 Střela Šulce z otočky, Kubíček toho moc neviděl a Torpedo jde brzy do vedení.
00:14 Halu máme skoro full, parádní atmosféra od začátku.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Zlín a jdeme na to!
00:00 Vítám všechny čtenáře u onlinu z rozhodujícího zápasu semifinále mezi Torpedem a Zlínem. Dnes poznáme druhého účastníka finále, který vyzve Kopřivnici v boji o postup do 1. ligy.