• 60 59:58
    9:4
    (Tůma)

SK Florbal Benešov - FbC Písek 9:4
branky: 2. Lukáš Koukol, 11. Martin Šimek, 15. Michal Vojtíšek, 24. Petr Tůma, 36. Jakub Sklenář, 36. Vojtěch Pavlíček, 54. Marek Vachoušek, 54. Michal Vojtíšek, 60. Michal Vojtíšek - 5. Michal Měřička, 9. Vojtěch Šanda, 33. Jan Králík, 44. Michael Kolínský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Šimon Zídek 41 - Karel Tvrdík 14, Vlastimil Dvořák 17; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Nejdříve musím poděkovat skvělým fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím. Důležitým aspektem bylo, že jsme se dnes sešli v plné síle a od začátku jsme měli větší chuť napravit předchozí zaváhání ze zápasu v Písku. Podali jsme parádní týmový výkon se skvělými individuálními výkony. Šimon Zídek v bráně předvedl neskutečné zákroky a vítězství je z velké části také jeho zásluhou. Každopádně je stav série 1:1 a příští týden musíme na dnešní výkon navázat.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Dnes jen důkaz, že každé utkání je úplně jiné a nelze spoléhat na předchozí utkání. Benešov byl aktivnější a měl větší chuť po míčku. My jsme se dnes do utkání dokázali dostat herně až ve třetí třetině. Nasekali jsme dnes spousty špatných rozhodnutí směrem do obrany a nedokázali jsme proměnit spousty vyložených šancí. Musíme dnešní prohru přijmout a dobře se připravit na naše další domácí utkání. Díky oběma fanouškovským táborům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:18
59:58 GÓL SK Florbal Benešov! 9:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (9:4)
58:12 Písek aktivně na balonku, tlačí se do branky domácích a ty jej nepoští k výhodným brankovým situacím.
57:16 Pavlíček Vojtěch ve výběhu na branku, hosté bez brankáře, trefuje tyč a Truhelka trefuje obranu hostí.
56:45 Benešov v oslabení a hra na polovině domácích. Písek ve výhodných situacích, které bohužel neproměnuje.
55:16 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
55:16 Na Písek čeká již třetí přesilová hra.
54:39 Necelých 5 minut do konce a hosté hrají bez brankáře. Potřebují proměnit branky a dohnat odskakující Benešov.
54:16 Mikeška trefuje tyčku domácích.
53:27 Timeout FbC Písek
53:27 GÓL SK Florbal Benešov! 8:4
53:03 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #31 Marek Vachoušek bez asistence (7:4)
53:03 Vachoušek se uvolnil a dostal přihrávku od balíka, jeho střela proletěla brankáři nad rukou.
51:53 Kolínský sehrál na čekajícího Měřičku, který se pokouší dorazit. Střela končí v rukou Zídka.
50:03 Vedení v tomto utkání drží prozatimní domácí, ale atmosféra se nemění. Fanoušci FBC Písku podporují svoje hráče a snaží se je povzbudit.
48:42 Tentokrát se v útoku ukazuje Vojtíšek Michal, kterého zastavili obránci hostí.
46:53 Vachoušek ve výběhu dostává přihrávku přes dva obránce od Truhelky, jeho střela projela okolo tyčky hostí.
44:32 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
43:53 GÓL FbC Písek! 6:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (6:4)
43:53 Králík padá než se dostal k zemi podařilo se mu sehrát na čekajícího Kolínského, který dorazil do branky domácích. Se vstřelenou brankou padá také rozdíl branek a jistota domácích.
42:35 Balík neopatrně sehrál na čeakjícího obránce hostí a ten se snažil balonek pod kontrolu. Truhelka ukořistil skákající balonek a posílá jej do útoku.
41:52 Slunečko v pohybu z balonkem trefuje čekajícího Zídka.
41:03 Benešov na balonku u branky hostí.
40:01 Bule ukořistil Písek.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:31 Pár sekund do konce druhé části a Písek má standartní situaci v rohu domácích.
38:10 Benešov je pečlivý a hru se snaží zklidnit pro svůj prospěl, ale Písek se urputně snaží a vedení nenechává Benešovu zadarmo.
36:48 Písek má standartní situaci, zde Šareš sehrává za branku domácích na Šandu. Balonek propadá k obráncům domácího týmu.
35:41 GÓL SK Florbal Benešov! 6:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #37 Adam Balík (6:3)
35:41 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Vlastimil Dvořák družstva FbC Písek
35:31 GÓL SK Florbal Benešov! 5:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář bez asistence (5:3)
33:51 Půpán je rychlý jako střela, tlačí se k bráně hostí a zastavit jej dokáže pouze vstřelení branky.
33:20 Chyba na rozehrávce Písku, Slepička ve stresu zahodil balonek za mantynel.
32:53 Písek malými krůčky stíhá Benešov.
32:10 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (4:3)
30:24 Stále není rozhodnuto o vedení v tomto utkání i přes prozatimní vedení Benešova. Hra se střídá na obě strany a tempo je vysoké.
28:01 Vyloučen hráč #31 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
27:56 Šanda ve výběhu po mantynelu, zde mu Vachoušek nestačil a sekl jej do florbalky. Odložené vyloučení a rozhodčí mají ruku nahoře.
27:04 Standartní situace pro hostí.Mikešova střela končí za brankou domácích.
24:56 Oba dva týmy v dnešním utkání mají velkou podporu ze strany diváků. Atmosféra je prostě neskutečná!
23:07 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:2)
23:07 Vojtíšek Michal sehrál na Tůmu, který vymetl pravý růžek branky hostí.
20:40 Vorel propadá u svoji branky, situaci zachranuje Vojtíšek Miloš a balonek z lehkostí odpinknul. Zde se vyplácí tvrdá výchova z Poniklé a hodiny pinpongu.
20:00 Střely v 1. části: 14:17
20:00 První třetinu ve vedení Benešov, v počtu střel však vede Písek.
18:25 Hra se přelívá na obě dvě strany
16:52 Písek aktivně napadá a tlačí se k bráně domácích. Hra se odehrává na polovině domácích.
15:21 Měřičkovi se otevřela branka domácích. Vstřelení branky zabránil Pulpán, který se pro svého brankáře málem rozpůlil.
14:47 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
12:48 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za opakované přestupky
12:35 Sklenář  sám rozběhnutý na branku hostí.
11:05 Písel rozehrál standartní situaci, ta se poddle výrazu na střídačce hostí moc nevyvedla.
11:03 Skákající balonek se snaží před brankou domácích ukořistil hráči z obou týmů. Následuje standartní situace pro hostí dva metry na středu od branky domácích.
10:45 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (2:2)
09:21 Půpán střílí z mantynelu, trefuje golmana, který střelů vyráží.
08:23 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #98 Štěpán Slunečko (1:2)
06:28 Walter střílí z poloviny hostí, jeho střela však končí v obraně domácích.
04:38 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (1:1)
04:11 Vorel v neskutečné příležitosti se tlačí do středu velkého brankoviště, balonek mu však sjel z čepele.
02:36 Půlpán ve výběhu neopatrně sehrál a hostím jdou do protiůtoku , zde situace využívá Walter, který vyváží balonek na polovinu domácíh.
01:59 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #3 Lukáš Koukol, asistoval #37 Adam Balík (1:0)
01:59 Balík sehrává na Koukala a ten svoji střelu tlačí pod horní tyčku branky.
00:01 Prvotní bule ukořistil Písek.
00:35 Kolínský se snaží tlačit do středu hřiště,zde jej zastavuje ve výběhu Pulpán.