6:5
    Jiří PROKOP
    (Štěrba)

FBC DDM Kati Kadaň - FLORBAL JABLONEC 6:5p
branky: 16. Mikuláš Kulík, 23. Daniel Muchna, 47. Erik Štěrba, 57. Jiří Prokop, 58. Erik Štěrba, 66. Jiří Prokop - 2. Jakub Horník, 13. Semih Pehlivan, 15. Tomáš Urban, 36. Tomáš Urban, 37. Jakub Horník; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3:5 + Semih Pehlivan 4; využití: 4:1; diváků: 483; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 19 - Daniel Kupec 51; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:0, 1:0
70:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): První playup, pro většinu úplně první. Skvělé utkání, vstup se nám povedl nad očekávání dobře. Druhou třetinu jsme nezačali tak, jak jsme chtěli, a třetí jsme prohráli v hlavách. Každá emoce hýbala halou, a že jich nebylo málo. Spousta vyloučení, kvůli kterým jsme zápas neuhráli do zdárného konce. Zítra se vrátíme silnější a vyrovnáme skóre zápasů! Díky soupeři za utkání hodné nadstavby. Zítra čau.
70:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Skvělý úvodní zápas play off, tenhle zápas měl všechno, souboje, vyloučení, emoce, góly. Děkujeme soupeři za fér zápas a našim skvělým divákům za podporu. Zítra pokračujeme.
70:00 Střely v prodloužení: 4:4
70:00 Ukončení prodloužení
65:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (6:5)
65:46 Štěrba skvěle zachytil a Prokop trefil! Má odčiněno! Za tohle chválím!
64:47 Prokopa už asi něčím dneska praštím.
64:34 Neskutečný Štěpánek zachránil den!
63:57 Vyloučen hráč #48 Tomáš Urban družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
63:57 Urban vyexportoval Jäschkeho do mantinelů a ještě se ptá rozhodčích, co udělal.
63:53 Vacka podkopla modrá čára.
63:12 Pokorný svou střelou akorát poplašil holuby nad brankou.
62:55 Domácí jsou na koni.
62:13 Ještě že máme Chládkovy bloky.
61:27 Chládek pomohl Štěpánkovi.
60:33 Pardubský měl na hokejce výhru. Backhandem minul.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrávají pro změnu hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 20:6
59:59 Tak a čeká nás prodloužení.
59:23 Koukám do notebooku a čekám na případný výbuch haly.
58:39 Asi máme větší nervy než hráči na hřišti.
58:03 Prokop se chystal obtočit kolem tyčky a Kupec mu hnul s bránou.
57:14 Tak pojďte hoši, hala je na nohou.
57:12 Timeout FLORBAL JABLONEC
57:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (5:5)
57:12 Tohle mi nedělejte, šoky.
56:31 Ještě jeden, ještě jeden.
56:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:5
56:28 On se trefil! Konečně!
56:22 Kupcova brána je ostřelována ze všech stran, jen nic nekončí v ní.
56:04 Prokop trefuje prvního hráče před sebou.
54:53 Kdy, když ne teď? Kdo, když ne my?
54:45 Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra rukou
54:35 Domácí otevřeli obranu, z toho pak pramení šance Jablonce.
53:39 Už je čas...
51:50 Kupec dneska chytá životní zápas.
50:21 Dundrovi chyběly centimetry k úspěšnému střeleckému pokusu.
49:17 Zbytečné střely. Je potřeba střílet, to nepochybně, ale ne doprotředka brány, kde je postavený Kupec.
48:34 Lenke minul balonek a téměř jistý gól.
47:02 Kupcovi musí někdo do clony. Co vidí, to chytí.
46:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #29 Jaroslav Michálek (3:5)
46:29 Štěrba zachraňuje!
45:57 Vyloučen hráč #4 Filip Kapitán družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
45:46 To nevymyslíš, to nevymyslíš...
44:46 Lenke trefuje pouze boční síť.
44:22 Domácí pressují, nic z toho.
41:56 Kadaň pokračuje na dvě formace. Kulík se vrátil zpět k Lenkemu, stará, osvědčená souhra.
40:45 Jak donutit podavče podávat balónky a nestřílet si? Sebrala jsem jednu bránu, pak druhou bránu. Když nepomohlo nic, následuje odebrání hokejky...
40:01 Tohle bude potřebovat comeback sezóny. Tady se láme chleba.
40:00 Střely ve 2. části: 18:9
38:32 Tady není co psát...
36:58 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #56 Ondřej Bím (2:5)
36:58 Úrovní pasu dostal Horník balonek za Štěpánka.
36:26 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
36:26 Urban zahodil svou hokejku, Pokorný jde na trestnou. Nedivím se, že je otrávený.
36:22 Štěpánek také ukazuje, že umí chytit i něco navíc.
35:57 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #48 Tomáš Urban, asistoval #58 Jakub Vacek (2:4)
35:57 Je to opravdu tak strašné, nebo je to tím, že jsem vstával ve 3:30? Posuďte sami.
35:05 Kupec je jako zeď!
34:43 To je bida, to je bída.
32:55 Domácí po sobě ty přihrávky házejí jako psovi kost.
31:17 Domácí mají k dispozici třetí přesilovku.
30:24 Všichni jsme to viděli v bráně, jen Kupec byl proti. Neskutečný zákrok.
28:49 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
28:49 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2+2 minuty za bránění ve hře
28:49 Pehlivan vykopnul Dundra z hřiště. Dosti drsným způsobem. Muší váha Prokop si to pak šel dovyřídit s Pehlivanem. Musíme uznat, že odvážný to čin.
27:37 Hala plná, přes 400 diváků a domácím se nedaří...
26:45 Strašně moc nepřesností na straně domácích.
25:27 Lenke nakonec procedil balonek pod Kupcem, bohužel ne dostatečně razantně, takže balonek zůstal rotovat na brankové čáře.
25:07 Domácí začali blokovat střely.
22:44 Mohlo být srovnáno, pokud by Prokop trefil poloprázdnou bránu. A to dnes chtěl, abych mu napsala něco hezkého. Smůlu má, ošklivá budu, dokud nezačne trefovat vyložené gólovky.
22:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #29 Jaroslav Michálek (2:3)
22:18 Od své střídačky až do brány Muchna donesl balonek, i přes odložené vyloučení.
20:31 Domácí jsou pořád extrémně nervózní. Opět standartka šíleně chaotická.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:5
19:06 Štěrba dělá neplechu v jablonecké rozehrávce.
18:58 Prokop prohnal Blechu.
18:28 I Jablonec si vyzkouší přesilovku.
18:22 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
18:01 Čtyři dorážky Štěrby a stejně nic.
16:34 Domácí neví, jak vyzrát na obranný blok Jablonce.
15:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík bez asistence (1:3)
15:10 Kulík se s tím nepárál a přes vše před sebou propasoval balonek.
14:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:3
14:40 To je hrůzné... Mezi nohama Štěpánka balonek projel.
14:18 A je tu druhá přesilovka domácích.
14:06 Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
13:16 Muchna nechtěl riskovat chaos před vlastní bránou, tak míček odkopl směrem mezi diváky.
12:36 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #19 Karel Hlavatý (0:2)
12:36 Vymetená šibenička a hrůzný začátek pro domácí.
12:24 Dundr selhal v první činnosti svého střídání - překročit mantinel.
11:48 Štěpánek v rozkleku chytá!
11:09 Štěrba nastřeluje břevno.
10:08 Dundr skvěle vybojoval balonek, ale jeho střela se doslova doplížila ke Kupcovi.
09:11 Chládkova střela připomínala spíše atentát na rozhodčího. Cíl zasažen, bez újmy.
08:25 Jarolímek v samostatném úniku netrefil ballonek, natož bránu.
08:02 Michálek si v klidu počkal na chybu Jarolímka.
07:21 Náš fotograf Vojta, stojící za Kupcovou bránou, málem inkasoval zásah.
06:18 Vyloučen hráč #81 Marcel Najman družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
06:18 Lenke hodně ječel, že Jablonec hraje v 6. A hrál v 6 docela dlouho, právem potrestán.
05:55 Lenke míjí bránu.
04:39 Kupec nečekal odraz Kalfiřtovy střely o jednoho z obránců, měl dosti štěstí, že balonek neskončil za jeho zády.
03:35 Kudy běžel Dundr, tam to padalo aneb 3 jablonečtí hráči bez většího kontaktu na zemi.
02:42 Tak na této standartce z velkého brankoviště se domácím nepovedlo vůbec nic.
02:22 Kaaň zatím tápe s přechoddem přes půlku.
01:32 Takovýto začátek si nikdo z domácích nepřál.
01:26 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #94 Ondřej Faltus (0:1)
01:26 Jablonec poprvé na balonku a hned gól.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00 Vítám Vás u prvního zápasu 1. kola play-up divize. Kadaň je doma téměř neporazitelná. Udrží si sérii neporazitelnosti na domácím hřišti i dnes? Čeká nás nicméně zajímavé utkání.