58
  • 58 57:47
    ZŠ Horní

Hornets Brno ZŠ Horní - 1. FBK Eagles Orlová 3:4
branky: 9. Vincent Drápal, 11. Filip Barus, 33. Vincent Drápal - 21. Vojtěch Šimík, 31. Adam Kučera, 45. Tomáš Bečka, 57. Martin Tököly; rozhodčí: Radim Jílek - Martin Hudeček; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Pavel Streit 13 - Vít Brož 22; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnaný zápas, který soupeř v závěru rozhodl pro sebe a má první bod. My musíme být zítra lepší a dojít si pro první bod. Díky soupeři i divákům za utkání.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Brutálně špatný začátek a opět podcenění soupeře. Pak řev, bordel a šlo to nahoru. Děkuji našim fanouškům a spoluhráčům, že nás přijeli podpořit. Děkuji všem za utkání. #BizárOrlová nPS. Ještě bych chtěl vyjádřit upřímnou soustrast spoluhráči a rodinně, kterému tragicky zemřel mladší bratr. Funzo, držte se.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
60:00 Tak dnes to nevyšlo. Dramatický zápas plný těsných a sporných momentů, střel i emocí nakonec končí lépe pro Orlovou. Zítra bude možnost stav série vyrovnat. Zatím se s vámi od onlinu loučí posmutnělý Ondra Foltýn.
59:26 Ani Růžičkova rána nebyla gólová.
58:56 64 sekund do konce. Horneti střílí co to jde. Napětím nemůžu nic psát.
58:04 A ani Paták od mantinelu neumístil svoji ránu tam, kam by potřeboval.
57:47 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:47 Není na co čekat. Horneti jdou do šesti.
57:47 Hornetům zbývají 2 minuty a 13 vteřin, trenér domácích reaguje timeoutem.
56:48 Orlová v pěti.
56:36 A Barus ze středu taky ne. Kombinací štěstí a skvělého Brože Orlová stále drží svůj jednogólový náskok.
56:24 Drápal to zkusil potřetí, tentokrát příklepem jen těsně minul růžek Brožovy brány.
56:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #88 Adam Kučera (3:4)
56:00 Drápal dvakrát dostal nabito na mantinel a dvakrát to zamáslil. Jednou trefil blok, jednou mu rána nesedla. Ve vlastním oslabení pak utekl Tököly a poslal Orlovou do vedení.
54:58 Vyloučen hráč #90 Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:58 Ačkoliv po souboji v rohu skončil na zemi Milerský, je to právě on, který je vyloučený.
54:10 Krmášek to znovu zkouší z dálky, jak jsme se dozvěděli v předzápasovém interview se Streitem, tohle nahazování na clonu a následné dorážení je jejich recept na gól. Zatím uvařili tři.
53:20 Obě střídačky křičí, Sláma jako vždycky diriguje své spoluhráče z pohodlí střídačky, na hřišti se vznášejí emoce a diváci sedí jako přimražení a s napětím sledují, co se na hřišti odehrává. Tomu se říká play - up vibe.
49:55 Kučera to zkusil z výběhu, trefil ale asi 2 metry vedle. Parametry jeho střely Dosty komentuje: "Tyv**e, on sa točí."
49:35 Orlová v plném počtu.
48:02 Brož vyslal jednoho z orlů dlouhým výhozem do úniku, Streit však vystartoval dopředu a skluzem nebezpečnou situaci zlikvidoval.
47:35 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
47:35 Je to opět Kučera, který si jde sednout. Dosty toto komentuje: "A to je hattrick. Hattrick dvojek."
47:05 Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil #69 Filip Matějka.
47:05 Matějka dostal příležitost trestného střílení, svoji šanci ale neproměnil, zápěstím přestřelil.
46:44 Krmášek zkusil vystřelit až z vlastní půlky, opět takový plachtivý míček, nicméně pro brankáře velmi nepříjemné, kvůli cloně před bránou.
45:46 Šamánek běhá jako o život. Nahoru, pak mu hosté vzali míček, takže zase zpátky na návrat, míček si získal takže zase zpátky do útoku, pak zase zpátky pro míček. Tomu se říká být odhodlaný vyhrát.
44:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #69 Filip Matějka (3:3)
44:40 Kučera rozehrávku v rohu poslal nahoru na Matějku, ten ukázkově našel Bečku, který už se ve svém zakončení nemýlil. Je srovnáno a zároveň jde do tuhého.
43:34 Lukáš se pokusil vystřelit od mantinelu, Drápal obětavě blokuje.
42:36 Kučera pálí z výběhu od mantinelu, netrefil však nic víc něž Streitovo břicho. Chce to mířit trochu lépe.
41:45 Zapletal si na mantinelu poslal dva hráče Eagles a ze středu vypálil. Brož chytá.
40:35 Ačkoliv jsme se všichni tři na stolku shodli na tom, že zákrok Navrátila měl být potrestán pobytem u nás u stolku, rozhodčí ho asi přehlédli, anebo vyhodnotili jinak.
40:01 Poslední třetina začíná. Buly pro Eagles.
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
40:00 Druhá dvacetiminutovka je minulostí. Ačkoliv se náskok domácích smrsknul na jedinou branku, na hráčích Orlové je znát velká frustrace. Dokážou tuto frustraci v poslední třetině přetavit ve výhru? Dozvíme se za chvíli.
38:14 Kučera je zpět na hřišti, dostal dobrý pas přímo na trestnou lavici, odkud vyběhl a ze zátahu jen těsně nedal gól. Tady jde vedení domácích za Streitem.
36:14 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
36:14 Měli jsme příležitost vidět učebnicovou sekeru, Sláma běžel s míčkem, Kučera ho vzal zezadu a kdyby tu byl komentátor ČT Ondra Zamazal, řekl by, že takhle nějak dřevorubec zakládá strom. I přes to se Kučera velmi rozohnil nejen na rozhodčí, ale i na Dostyho, kterému na oznámení, kdy jde z trestné lavice odpověděl: "Tak mi polib."
35:25 Weinstein se nejspíš nepoučil, Šamánkovu nahrávku dozadu zpracoval tak, že ji poslal na Streita, ten naštěstí připraven v postoji situaci zahasil.
32:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 Robin Růžička (3:2)
32:34 Drápal předvádí svoji klasickou drápalovinu a vytahuje z rukávu pumelici, právě když ji jeho tým potřebuje nejvíc. Srovnaného stavu si hosté užili pouze 2 minuty a 8 vteřin, domácí najednou opět mají energii do zápasu.
30:26 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera bez asistence (2:2)
30:26 Povím vám pohádku o tom, jak horneti dostali gól. Za devatero silnicemi a devatero zastávkami stojí bohunický Tatran. V zápase 1. kola play - up Weinstein dělal brikule před vlastní bránou, to se mu ale těžce nevyplatilo a Kučera tak po jeho ztrátě srovnal na 2:2. Zazvonil zvonec, vedení hornets je konec, a pohádky je taktéž konec.
29:56 Obertan skončil po souboji se Sasynem právě na svém spoluaktérovi, oba dva ale vypadali, že se jim ze země ani vstávat nechce.
28:26 Šamánek dostal od Drápala nahrávku za bránou, zkusil si míček hned přehodit na forehand a rychle vystřelit. Toto zakončení mu ale nevyšlo.
27:32 Dosty komentuje příklep Loudy, který, kdyby za bránou byla tribuna, letěl tak do 8. řady: "Vysoko míříš."
27:15 Zápas se celkem uklidňuje, nedochází k nějakým zběsilým výpadům, hře nahoru - dolů ani k nějakému zběsilému presu.
26:23 Barus poslal dobrou nahrávku na střed na Šamánka, tomu se ale nepodařilo zakončit tak, jak by chtěl.
25:44 Lacina vypadá, že má na vše dost času, Orlová se ale nenechala vyprovokovat do nějakého zběsilého presu.
24:46 Rada dostal kros přímo na vzdálenější tyč, Brož tygřím skokem likviduje. Střídačka Eagles oslavuje, z domácí lavičky je slyšet jen "si děláš p**el ne?"
22:56 Navrátil z otočky trefil pouze blok.
22:32 Rada si motá orlovské beky za jejich bránou. Dosty toto komentuje: "Ty seš blázen. Michale ty seš blázen."
20:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #20 Vojtěch Šimík bez asistence (2:1)
20:53 Šimík vyčistil Streitův růžek v bráně od všech nečistot lépe než W5 Cleaner a dává kontaktní gól na 2:1.
20:20 Navrátil hned z úvodu třetiny spálil obrovskou šanci přímo před Brožem. Časoměřič Dosty toto komentuje: "Jáchyme, ty seš vocas."
20:01 Druhá dvacetiminutovka začíná!
20:00 Střely v 1. části: 7:6
20:00 Úvodní dvacetiminutovka je za námi, na hřišti to sice vypadá velmi vyrovnaně, na tabuli ale svítí stav 2:0. Za pár minut pokračujeme.
19:46 I další střelu Eagles Streit kryje a drží tak 0 na svém kontě.
18:45 Kučera našel kros na Matějku, který si odskočil na mantinel, jeho střelu z první Streit pokryl ukázkovým přesunem.
17:34 Kříž zkusil vystřelit z velké dálky, plachtivý míček však neskončil tam, kde by si představoval.
16:48 Eagles v plném počtu.
15:35 Drápal zkusil příklep, docílil však pouze červeného obtisku na jednom z Orlovských.
14:48 Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
14:48 Je tu další nákup, tentokrát horneti berou opět jejich oblíbené dvě minuty přesilovky, sekáním se provinil Matějka. Dřevorubectví je ve florbale něco, jako živit se loupežemi v životě... Zkrátka nedoporučuji.
12:54 Středy, na které už jsme ze základní části zvyklí, nechybí ani na play - up, tento signál, zašifrovaný do dne v týdnu trenér domácích pokřikuje na své svěřence i teď.
11:56 Až Matějka přerušil minutu střeleckého ticha svým pokusem, trefil pouze žlutočerný blok.
11:32 Zápas se opět zklidňuje, horneti drží míček a nikam nespěchají.
11:05 Eagles v rozehrávce.
10:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #27 Matyáš Weinstein (2:0)
10:10 Trvalo to jen 30 sekund a Barus ze středu zvyšuje na 2:0. Kdyby Orlová byla obchod, nakupuji tam častěji než v Lidlu pizza kapsy.
09:40 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
09:40 Jejich kombinaci blokem Orlová přerušila a přesilovka začíná.
08:41 A jako dárek k nákupu ještě horneti dostali odložené vyloučení a zkouší se prosadit v šesti.
08:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
08:22 Horneti jdou do vedení! Krásná kombinace Drápal - Růžička - Drápal, klička a gól, tak jak to náš Vincek umí. 1:0.
07:45 Ručka narýsoval, řekl bych až úžasný kros na Havla, tomu zpracování nesedlo, až na druhý dotek si míček zpracoval na čepeli, střela mu ale sedla ještě míň než zpracování.
07:35 Rada nějak nechápe, čím se provinil. Ačkoliv Starostka spadl velmi tvrdě, rozhodčí ukazují volný úder.
06:24 Barusovi podjela noha a jeho, jím milovaná Salminga, skončila asi tři metry od něj. Tvrdý to zápas už od samého začátku...
05:22 Paták nasadil svoji ránu ze zátahu, aneb jak říká Dosty, "kdo má vanu, ten má ránu." Brož Králičím skokem chytá.
05:01 Orlová v poklidnější rozehrávce, oba týmy si uvědomují důležitost tohoto zápasu.
04:02 Ručka dobře odstavil Kučeru, ten si to nenechal líbit a poslal ho na zadní mantinel, rozhodčí reagují pouze volným úderem.
03:51 Kříž svoji špatnou nahrávkou do kapsy poslal míček za mantinel, Ručka z následné rozehrávky neprotlačil míček mezi Brožovy nohy.
02:56 OBROVSKÁ ŠANCE ORLOVÉ! Milerský si obhodil jednoho z beků hornetů, backhandem nahrál Bečkovi, ten mu míček vrátil na střed a Milerský cinká na pravou tyč Streitovy brány.
02:20 Bečka kličkuje v útočném rohu, nakonec však balon ztratil.
01:40 Domácí ultras začínají se svými pokřiky.
01:17 Orlová ztrácí balon při vlastní rozehrávce, domácí na míčku.
00:01 Zápas začíná! Úvodní buly pro Orlovou.
00:00 Mílí diváci, vítám vás u chvíle, na kterou všichni už od září čekáme. PLAY - UP je tady! Dnes se u nás, na bohunickém Tatranu odehraje 1. zápas série mezi týmem domácích Hornets Brno a týmem hostí 1. FBK Eagles Orlová. Klání začne již za pár minut, o celém zápasu vás bude formou online přenosu informovat Ondra Foltýn. Přeji příjemné počtení!