(Slabý)
  • 60 59:24
    2

FTC Vysoké Mýto - FBC Mohelnice 9:5
branky: 3. Vojtěch Novák, 10. Vojtěch Pavlák, 15. Jiří Unzeitig, 16. Jiří Unzeitig, 18. Jiří Unzeitig, 23. Vojtěch Novák, 38. Martin Fuňk, 44. Jiří Unzeitig, 60. Vojtěch Novák - 13. Jiří Šincl, 18. Jiří Šula, 29. Jiří Šula, 50. Matěj Bizek, 53. Jakub Weiss; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Filip Neumann; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 283; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 24 - Vojtěch Hrachovina 6, Jan Hublar 28; po třetinách: 5:2, 2:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Větší nasazení soupeře a důraz před brankovištěm dnes rozhodl. Díky našim skvělým fanouškům a domácím fanouškům snad jen, že fandit se dá i slušně.
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): První zápas první bod, ještě dva. Bojujeme do konce. nDíky
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:52 A Mýto si tímto přesilovkovým gólem pojištuje vysokou výhru v prvím zápase!!!
59:51 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (9:5)
59:24 Vyloučen hráč #34 Jan Procházka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
59:24 Velice špatně vyhodnocená hra v 6 kdy Mohelnice měla golmana na hřišti ale v poli měla 6 hráčů.
59:17 Timeout FTC Vysoké Mýto
59:12 Mýto je velice blízko první výhry v prvním kole play-up.
58:16 Musím říct že je tu atmosféra opravdu hustá, všude se bojuje o každý centimetr palubovky.
58:04 Ano je to tu, Hublar opouští svou branku.
57:40 Timeout FBC Mohelnice
57:40 Něco málo přes dvě minuty zbývá do konce zápasu, uvidíme jestli se Mohelnice pokusí o hru v 6.
55:00 V celku nešťastnou chvíli si vybral Novák pro dvouminutový faul, teď když potřebujou dotáhnout skóre dává možnost Mýtu ještě navýšit toto manko.
54:57 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
54:25 Zbývá posledníc 5 minut do konce tohoto zápasu, a Mohelnice nic nevdává. Tuto třetinu se Rozlivka vůbec nenudí a zatím drží svůj tým, kluci mu dost pomáhají s blokamy.
52:07 GÓL FBC Mohelnice! 8:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #36 Jiří Šincl (8:5)
50:37 Jediné s čím by mohli být domácí nespokojení je disciplína 4 vyloučení a dva nájezdy je v play-up celkem dost a příště nebo i teď by je to mohlo stát zápas.
50:33 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení
50:30 Na dnešní zápas se přislo podívat neskutečných 283 fanoučků, Děkujeme!
49:53 GÓL FBC Mohelnice! 8:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #7 David Nejezchleba (8:4)
49:12 Atmosféra by se tu dala krájet, ačkoliv Mýto vede o 5 branek, Mohelnice hraje velice sympatický florbal a myslím že diváci se vůbec nenudí.
47:19 Opět jel trestné střílení kapitán hostujícího týmu Šincl, tentokrát ale Rozlivka nezapochyboval a vychytal tento důležitý okamžik.
47:18 Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil #36 Jiří Šincl.
46:33 Hosté se dostali do přečíslení a následně šel jeden hráč na Rozlivku ten ale svým kopem překazil jakýkoliv pokus a zasloužil si tím ovace z tribun.
46:03 Mýto mělo zatím nespočet šancí na to vstřelit svůj 9 gól, v cestě jim zatím stál Hublar.
44:49 I FTC může divákům ukázat co si do přesilovky připravilo.
44:48 Vyloučen hráč #34 Jan Procházka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
43:44 Unzeitig tu předvádí neskutečný výkon, převážně díky němu má FTC 5 gólový náskok.
43:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (8:3)
43:35 Mohelnice otevřela hru, a pro Mýto se vyskytují přečíslení jako na běžícím páse.
41:15 Unzeitig šel sám na golmana, závěrečná klička mu ale už nevyšla a míček tak zamířil za branku hostí.
40:58 Cifra po dlouhém souboji v mantinelu, vyhodil míček na druhou stranu hřiště a šetří tak čas.
40:05 Ty ještě minutu a půl pokračují v přesilové hře.
40:01 A poslední buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:43 Vyloučen hráč #4 Martin Fuňk družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi
39:43 Nešťastná situace, Fuňk se při snaze dostat ještě do gólové situace rval přes hráče hostí, avšak zakopl a v leže odpálil míček, což mu pravidla neumožňují.
37:24 Nejdřív přečíslení 2 na 0, to Rašek řešil střelou tu ještě Hublar zvládl vyrazit helmou, na následující souhru s Fuňkem už ale nebyl připravený a mezi nohama mu projel až za brankovou čáru.
37:23 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Martin Fuňk, asistoval #16 Patrik Rašek (7:3)
33:19 Přečíslení dva na jedna v podaní Fuňk - Rašek, skvěle vychytal Hublar přesunem po zemi.
31:26 Další možnost pro Mohelnici, nebezpečná standardní situce před Rozlivkou. Ten si však dobře postavil zeď a míček tak letěl do rohu.
29:30 Mohelnice přidává na intenzitě v osobních soubojích i teď to Lesák u mantinelu neměl jednoduchý a podíval se k nám ke stolku.
28:03 Přesilovku hosté využívají po stejné souhře jako při druhém gólu.
28:02 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #46 Tomáš Pudil (6:3)
26:35 I ve druhé třetině dostává Mohelnice výhodu přesilové hry, je to jejich možnost se nějakým způsobem vrátit do zápasu.
26:32 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
24:21 Musím říct, že takovou herní a brankovou pohodu jsem u FTC dlouho neviděla, je vidět že se na play-up velice dobře připravili a berou to vážně.
22:05 A pokračujeme ve stejné režii Nováka - Unzeitiga, ty se na dnešní zápas připravili skvěle a tým hostů si mažou na chleba. Zatím asi nebyla šance kterou by jim překazili a tak Mýto vede o 4 branky.
22:04 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (6:2)
21:08 Rašek si v rohu vybojoval míček a dostal se s ním až před Hublara, toho však nepřekonal a skóre tak zůstává stejné.
20:01 Buly tentorkát pro domácí, a i Mohelnice zvolila press hned na úvod.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
17:49 Dámy a pánové, neskončila ani první třetina a Unzeitig si už připsal hattrick. Dnešní zápas je zatím jeho.
17:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:2)
17:23 A Mohelnice taky ukazuje svoje kvality a na svůj druhý gól nenechává dlouho čekat.
17:21 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
15:59 Smrtelná dvojice Novák - Unzeitig vyhnala z branky Hrachovinu, a tak se ještě v první střetině dostává do akce Hublar.
15:52 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jan Hublar družstva FBC Mohelnice
15:52 Tak tahle dvojce se hledala až se našla, souhra mezi Novákem a Unzeitigem je neskutečná a hostům dělá problémy.
15:51 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
14:20 A Mýto si bere dvoubrankový náskok zpět! Po skvělém vypíchnutí míčku, měl před sebou Unzeitig jen Hrachovinu a s ním si poradil na jedničku.
14:19 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
12:19 Po chybné rozehrávce Mýta, přišel zachraňovací zákrok od Novotného, to však rozhodčí posoudili jako nedovolený. S trestým střílením si pak skvěle poradil kapitán hostujíícho týmu.
12:18 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl z trestného střílení (2:1)
11:20 Soubojů není po málu, teď to na vlastní kůži pocítil Pavlák kdy se musel zvedat ze země po ostrém zákroku u mantinelu.
10:32 Další šance domácích, po dobré nahrávce Raška byl před bránu v šanci Fuňk, ten však bránu minul.
09:17 A máme tu další gól domácích. Po skvěle odbráněném oslabení se na hřiště dostal Pavlák a svou prudkou střelou prostřelil Hrachovinu.
09:16 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #17 David Špaček (2:0)
08:24 Mohelnice měla pár zajímavých příležitostí, ani jedna ale nebyla branková a tak se Lesák vrací zpět na hřiště.
06:11 Lesák se při své snaze navrátit do obrany, dopustil faulu dvou minut a tak dává možnost Mohelnici dorovnat skóre.
06:04 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:55 Od začátku můžeme vidět velice vysoké tempo hry.
03:53 Hrachovina se v bráně vůbec nenudí, během minuty na něj FTC vyslalo několik nebezpečných střel, dokázal však všechny pokrýt.
02:31 A máme tu první gól tohoto utkání, Novák svým tlakem dostal míček až za brankovou čarou a zaslouženě se stává prvním střelcem tohoto utkání.
02:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
02:13 Procházka vyslal nebezpečnou střelu na Rozlivku, kterej nemusel zasahovat, střela letěla mimo
01:01 První pokus na branku vyslal Slabý, jeho střela však letěla mimo tři tyče a Hrachovina si na první zákrok ještě počká.
00:01 A první buly pro hosty, okamžitý press domácích končí faulem v rohu hostí.