(Suk)
  • 57 56:09
    Kutná Hora

Kralupy Wolves - FBC Kutná Hora  11:3
branky: 5. Adam Kozel, 9. Jakub Manek, 14. Luboš Brzoň, 14. Adam Kozel, 34. Jan Michálek, 34. Adam Kozel, 38. Kristián Malík, 42. Tomáš Veselý, 43. Adam Kozel, 47. Tomáš Veselý, 57. Kristián Malík - 28. Lukáš Vojtěch, 31. Martin Zelený, 36. Josef Chalupa; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 5:6; využití: 3:3; diváků: 103; zásahy brankářů: Omar Hammami 24 - Jaroslav Dlouhý 38; po třetinách: 4:0, 3:3, 4:0
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Opět to mrzí. Nehráli jsme tak špatně, drželi jsme se soupeřem krok Výsledek však mluví jinak. Zlepšení přesilové hry a více střelby z naší strany. Na gólmanovi jsme si však vylámali zuby. Doma musíme být sílnější a efektivnější ve všech směrech.
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Vedoucí): Dnes jsme se nenechali překvapit soupeřem a předvedli jsme dominatní výkon. Jediné co nás může mrzet jsou 3 obrdžené goly z početní nevýhody. Nyní se budeme připravovat na poslední sobotní zápas. Děkujeme diváckému kotli co nás hnal dopředu...Hasss
60:00 Střely ve 3. části: 22:16
57:00 Hosté opět bez brankáře.
56:30 GÓL Kralupy Wolves! 11:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #32 Jan Suk (11:3)
56:30 Po obrovské chybě hostů Malík zvyšuje skóre.
56:09 Timeout FBC Kutná Hora
56:09 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
55:27 Hra nabírá na tempu.
54:45 Hammami předvádí nádherné zákroky.
53:36 Hosté v kompletním počtu a stále bez brankáře.
52:01 Vyloučen hráč #59 Tomáš Veselý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry
52:01 A máme tu čtyři na čtyři, Kutná Hora zkouší hru bez brankáře.
51:51 Veselý střílí nad, Kralupy zatím bez gólu.
51:36 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
51:36 Po úspěšně ubráněném oslabení, jsou hosté opět ve čtyčech.
48:57 Vyloučen hráč #13 Petr Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
47:33 Hraje se opět převážně na polovině Kutné Hory.
46:09 GÓL Kralupy Wolves! 10:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #9 Adam Carvan (10:3)
46:09 Carvan, Veselý a jsme na desítce!
44:18 Hosté nebezpečně ostřelují branku domácích, zatím neúspěšně.
43:57 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #48 Jiří Petrásek.
42:53 GÓL Kralupy Wolves! 9:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #12 Karel Urban (9:3)
42:53 Kozel se uvolnil zpoza dvou hráčů a vymetl pavouky.
41:41 GÓL Kralupy Wolves! 8:3
41:41 Domácí vstupují do poslední třetiny s obrovským nasazením a po první minutě opět zvyšují skóre.
40:00 Střely ve 2. části: 18:8
37:10 GÓL Kralupy Wolves! 7:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #39 Luboš Brzoň (7:3)
36:01 Vyloučen hráč #10 Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:51 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #27 Martin Zelený (6:3)
35:51 Další úspěšná přesilovka pro Kutnou Horu.
35:02 Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:15 GÓL Kralupy Wolves! 6:2
33:15 Kralupy si na své konto připisují dva rychlé góly.
33:08 GÓL Kralupy Wolves! 5:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (5:2)
32:04 Malík zazvonil na celou halu, míček se však za brankovou čáru nedostal.
30:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #15 Lukáš Martin (4:2)
30:03 Přesilovky hostů jsou dnes 100%.
28:54 Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
28:16 Chalupa sám na branku vlků, střela jde ale mimo.
27:41 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #27 Martin Zelený (4:1)
27:41 Kutná Hora využívá přesilové hry ve svůj prospěch.
27:15 Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
26:16 Hosté se drží na míčku a snaží se ze všech sil poslat míček do branky domácích, zatím neúspěšně.
24:05 Dnes tu můžeme vidět velmi tvrdou hru v podání obou týmů.
22:58 Husťák sám na bránu, Dlouhý úspěšně chytá.
22:06 Petrásek v nebezpečné milníku, Hammami opět 100%.
20:40 Hosté úspěšně ubránili oslabení a už jsou v opět plném počtu.
20:01 Kutná Hora stále ve čtyřech.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
18:40 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
17:58 Listík ohrozil branku domácích z poloviny, Hammami opět chytá.
15:51 Chalupa před brankou domácích úplně sám, Hammami s přehledem chytá
13:48 GÓL Kralupy Wolves! 4:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #97 Jakub Hájek (4:0)
13:00 GÓL Kralupy Wolves! 3:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #9 Adam Carvan (3:0)
13:00 Kutná Hora se učí hrát ve třech, čehož domácí vlci využívají a posílají další gól do branky Dlouhého.
12:37 Vyloučen hráč #33 Ondřej Spurný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
12:32 Po faulu Spurného se bude hrát pět na čtyři.
11:52 Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
11:52 A máme tu první přesilovku v podání domácích.
10:30 Kozel proběhl téměř celé hřiště, nakonec ale střílí vedle.
09:33 Další nebezpečná akce před brankou domácích.
08:44 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (2:0)
08:44 Po rozehrávce Husťáka v pravém rohu na polovině hostí posílá Mánek míček rovnou do branky.
07:52 Nebezpečná akce Kutné Hory před brankou vlků, Hammami úspěšně chytá.
06:48 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #6 Petr Husťák.
04:24 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #81 Jakub Manek (1:0)
04:24 Kozel mění skóre ve prospěch domácích.
02:15 Janouch zlomil florbalku.
02:01 Hammamiho první zákrok.
01:42 Hra se zatím odehrává na polovině Kutné Hory.