10:4
    Matouš VÁGNER
    (Baudisch)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:4
branky: 9. Ondřej Hlinovský, 13. Jonáš Janata, 17. Ondřej Hlinovský, 21. Michal Strnad, 25. Ondřej Budek, 29. Jonáš Janata, 45. Daniel Nicklas, 45. Daniel Nicklas, 56. Ondřej Hlinovský, 57. Ondřej Budek - 4. Karel Vašák, 8. Patrik Adámek, 11. Jan Baudisch, 57. Matouš Vágner; rozhodčí: Lukáš Grundler - Michal Žáček; vyloučení: 2:2 + Martin Teuber 4; využití: 4:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 22 - Jan Král 26; po třetinách: 3:3, 3:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Lehečka Kryštof (Vedoucí): Dnešní zápas klasická play-off bitva, kterou jsme zvádli úspešně a zapsali druhý bod v sérii!! Opět neskutečný výkon našich kotelníků, který nás ženou dopředu a jsou našim 6. a 7. hráčem!! Těšíme se na další utkání ve Dvoře. JE-DE-ME!!
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Ani za dnešní, spíš ragbyový zápas, se nemusíme stydět. Dokázali jsme favorita znovu potrápit, vypracovali jsme si plno šancí, bohužel jsme je neproměnili. Gratuluju Plzni ke druhému bodu a budeme se sem těšit na úterní zápas. Díky soupeři a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
58:59 Poslední minuta je tu. Gorily se snaží ještě přidat gól. Pro úžasné diváky.
57:31 Rychlá odpověď na střelu Ondry Budka, Baudisch rozdává krásné přihrávky.
56:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #48 Jan Baudisch (10:4)
56:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #94 Lukáš Fischer (10:3)
55:40 Adámek se parádně protančil obranou Goril, ale pak ho vyzul z bot Vojta Šimůnek.
55:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #87 Adam Hašek (9:3)
54:55 Kotel domácích neúnavně žene vpřed svoje hráče.
54:36 Říha zkoušel rychlý protiútok podporován Hráským. Neuspěli. Gorily si teď dávají větší pozor než v první části.
53:34 Emoce zklidňuje oddechový čas trenérů Goril.
53:33 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
53:10 Teď Král má další důležitý zákrok proti Ondrovi Sihelskému. Míček přímo zasedl.
52:59 Jiří Veselý se proháčkoval před Krále. Ten si přisuje důležitý zákrok.
52:34 Vojta Šimůnek měl před chviličkou další skvělý zákrok.Drží naděje Goril na druhý bod.
52:11 Filip Tábořík se vrací po dlouhé zdravotní pauze na hřiště. Opět ho trenéři posílají do hry.
50:20 Vojta Šimůnek jako čaroděj! Nejdříve se zjevil u jedné tyče, pak zase u druhé.
49:48 Tomáš Pour z dálky zamířil na Krále, skákavý míček brankář lapil.
48:52 Ondra Sihelský a Jonáš Janata zaměstnali Krále. Ten musí být stále ve střehu.
46:18 Král byl u míčku dřív než Ondra Sihelský, brankář je teď v péči zdravotnice.
45:48 Dvojitá přesilovka 2+2 přinesla Gorilám kýžený náskok. Postaral se o to Daniel Nicklas přesnými zásahy.
44:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (8:3)
44:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #17 Matěj Surák (7:3)
43:10 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2+2 minuty za hrubost
41:48 Dva pokusy měly Gorily! Sihelský i Pojar neuspěli před Králem.
41:31 Tvrdou ránu inkasoval Kuneš. Blokoval ránu Dana Nicklase.
40:54 Další výborný tygří skok Vojty Šimůnka. Zaplašil naději na snížení.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:36 Napínavý a pestrý zápas s mnoha šancemi spěje do další třetiny. Máme se určitě na co těšit.
37:04 Sokoli trefují tyčku! Kristián Hráský málem přelomil tyč. Neuspěl ani vzápětí v další velké šanci.
34:25 Elektrizující play-up! Na hřišti to jiskří a tyhle emoce baví diváky.
32:17 Když se vymaní z tlaku, dovedou Dvorečtí dobře a hlavně rychle zaútočit. Teď přestřelují branku Goril.
31:24 Dvorečtí Sokoli zapnuli, vyhecovaný zápas jde do obrátek.
30:28 Zázrak v brance. Vojta Šimůnek neskutečně! Proti backhandu by měl být už bezmocný, ale přesto byl na místě včas.
28:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #86 Ondřej Sihelský (6:3)
28:30 Ondra Sihelský provětral Krále!
27:44 Hala bouří, Gorily se ubránily a ihned otáčí do útoku.
27:00 Gorily oslabení hrají dobře. Ale mají i štěstí! Míša Strnad skvěle blokoval střely Dvoreckých.
25:36 Vyloučen hráč #18 Jan Pojar družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:30 Filip Tábořík nechtěně sáhl na balónek. Teď to vypadá na další trest.
24:56 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hra rukou
24:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (5:3)
23:54 Podruhé v krátké době hráč na zemi. Po Haškovi i Janata. Tohle nevidíme rádi. Oba budou ale v pořádku.
22:58 Čtyři zákroky předvedl Král, ale uchránil před Gorilami branku.
22:18 Ondra Hlinovský pálil z první, ale jen do ochranné sítě.
20:16 Parádní střela Michala Strnada v přesilovce otáčí skóre. Gorily vedou a jsou dále aktivní.
20:15 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #17 Matěj Surák (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:28 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
17:51 Tvrdé play-up odnesl Jan Pojar, ale vstává a sklízí aplaus z tribuny.
16:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #17 Matěj Surák (3:3)
16:17 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:55 Gorily se tlačí do zavřené obrany, Sokoli moc vrátek neotvírají a čekají na rychlý protiútok.
12:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #18 Jan Pojar (2:3)
10:48 Další proměněná akce hostů! Baudisch měl jasnou příležitost pálit z mantinelu a pověsil míček do sítě.
10:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #20 Karel Vašák (1:3)
08:55 Střela Ondry Hlinovského se vešla mezi nohy gólmana Krále. A míček nakonec přešel až za čáru! Gorily snižují.
08:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (1:2)
07:06 Podařený brejk hostů dotáhl Adámek. Se Sukovou střelou si Vojta Šimůnek poradil, na dorážku neměl nárok.
07:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #13 Rudolf Suk (0:2)
05:44 Jan Pojar schoval Krále do branky. Povalil ji až na hostujícího brankáře. Ten je v pořádku.
03:29 Vašák se probil podél mantinelu až před Vojtu Šimůnka a nadvakrát dostal míček až do branky Goril.
03:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák bez asistence (0:1)
01:48 Král si poprvé sáhl na míček. Neměl problém si zjednat respekt v brankovišti.
00:10 Gorily zatlačily soupeře, ten si musí pomoci na začátku utkání dlouhou přihrávkou.