59
  • 59 58:30
    2

Fbc Strakonice - Sokol Rudná 4:6
branky: 20. Karel Šavrda, 27. Matěj Čajan, 47. Vojtěch Houska, 48. Lukáš Pluskal - 11. Sebastian Šmíd, 14. Štěpán Hanzl, 17. Martin Kameš, 41. Jan Josef Brychta, 42. Michal Honek, 46. Adam Pivoňka; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 118; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 25 - Jan Křemen 26; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:3
60:00 Komentář hostů Hluchý Marek (Vedoucí): Dneska zápas na mé nervy. Křečovité až někdy hloupé. Zase jsme posunuli hranici toho, co se nedá proměnit dál. I přesto jak jsme si to sami komplikovali zbytečnými chybami jsme, spíš na vůli, zápas vyhráli. Děkujeme soupeři a budeme se těšit v naší hale. Ještě musím pochválit diváky obou táborů. Atmosféra jak na derby pražských S.Děkujeme a doufám, že u nás bude stejná.
60:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Trenér): Dneska o dost lepší výkon než včera.Troufnu si říct že po florbalové stránce jsme byly lepší než soupeř.Jenom škoda že děláme naprosto zbytečné fauly,které nás stojí zápas.No nic, série se hraje na tři výhry.Do dalšího víkendu si vyčistíme hlavy a vrátime serii zpátky domu.Díky soupeři za zápas a divákům za skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
58:30 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
57:22 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky
55:19 Timeout Fbc Strakonice
52:29 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
47:06 GÓL Fbc Strakonice! 4:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #77 Matěj Mikeš (4:6)
46:08 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (3:6)
45:26 GÓL Sokol Rudná! 2:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #47 Lukáš Bárta (2:6)
44:20 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
41:05 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #14 Marek Cihelka (2:5)
40:16 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #47 Lukáš Bárta (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:42 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:25 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
37:56 Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:39 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
26:26 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan bez asistence (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:13 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (1:3)
16:52 GÓL Sokol Rudná! 0:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #26 Martin Špaček (0:3)
13:28 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #14 Marek Cihelka (0:2)
10:12 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Sebastian Šmíd, asistoval #5 Lukáš Slepička (0:1)
06:38 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #31 Jan Karásek.
03:34 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost