57
  • 57 56:43
    Saurians

PASKOV SAURIANS - Hippos Žďár n/S. 3:5
branky: 3. Adam Sikora, 44. Patrik Bonczek, 49. Daniel Filip - 9. Vít Petříček, 9. Roman Kábele, 19. Roman Kábele, 27. Vít Petříček, 45. Jan Lukeš; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 21 - Adam Sochor 20; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Trenér): Dnes zasloužená výhra. Soupeř první třetinu docela nestíhal, po včerejšku hodně tahal nohy. Poté už svojí hru zlepšil. Pořád jsme měli ale lehce navrch a dnes už jsme to doklepali. Zlepšená hra 5 na 5, tam nám něco napadalo. Do obrany to bylo docela dobré. Série bude ještě dlouhá, těšíme se na zápasy doma. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): V poslední době hrajeme na velmi malý počet hráčů a to ještě někteří z nich mají nedoléčené zdravotní problémy. Oproti včerejšku dnes mínus další dva. To považuji za hlavní důvod naší dnešní porážky. Hosté vyhráli zcela zaslouženě, byli všude o krok dříve. Děkuji skvělému publiku i soupeři, kterému gratuluji k vítězství. Pak jsou zde věci, ke kterým bych se poprvé v sezóně rád vyjádřil, ale nemohu. Kdo byl v hale přítomen, ví co mám na mysli. Těšíme se do Žďáru!
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:18 paskov rozehrává v útočném rohu
58:59 je před námi poslední minuta
56:59 domácí jdou stejně jako včera do šesti pokud mají míček
56:43 Timeout PASKOV SAURIANS
55:18 další nádherný zákrok kořínka když utekl jeden z hostů a šel sám na golmana
53:20 paskov napadá i na polovině hostů a docela se jim to daří
52:35 hroši si drží míček a čekají co paskov vymyslí
50:02 zbývá 10 minut do konce a paskov má čím dál více šancí ještě je tak proměnit
48:56 hned po buli další šance paskova
48:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #4 Patrik Bonczek (3:5)
47:05 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #71 Tomáš Pěchuvka.
47:05 faul ve velkém brankovišti a paskov jede nájezd
44:27 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #21 Filip Dvořák (2:5)
43:18 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #23 Filip Krčmář (2:4)
42:55 přesilovka zůstala nevyužita
41:40 hosté svou přesilovku hrají v klidu a nikam nespěchají
40:52 Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:30 únik paskova je zastaven kousek za polovinou
36:30 žďár přebíra nepovedenou přihrávku a ťukají si to na útočné polovině
34:35 zkouška paskova o střelu z poloviny hřiště se nepovedla
32:32 nebezpečně odražená střela od domácího golmana z rohu skákala po brankové čáře
29:20 vypadá to že se domácí už trochu probali a během minuty jsme viděli 4 střely
27:55 hosté hrají vysokou nohou a je standartka před jejich bránou, míček končí v rohu
26:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #14 Jakub Král (1:4)
26:23 po faulu v rohu který rozhodčí zřejmě neviděl padá míček do brány domácích
24:20 útočník hostů se uvolnil před bránou ale asi mu vletěla moucha do oka protože bránu minul o 5 metrů
22:51 paskovu se podařila zachytit jedna přihrávka hostů, jdou dopředu a míček chytá golman
21:47 míček mají hosté ale nikam se necpou a hrají na jistotu
20:34 buli vyhrává žďár ale míček už přebírá paskov
20:00 Střely v 1. části: 5:15
18:40 paskov se asi nechal unést svou včerejší výhrou a už by se měli probudit
18:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #3 Jan Lukeš (1:3)
16:20 hosté netrefují prázdnou bránu po křižné přihrávce ve velkém brankovišti
15:13 porozehrávce z vlastního rohu se paskov drží na míčku a snaží se neco vymyslet aby se dostali přes obránce žďáru
14:35 další brejk paskova skončil v golmanovi
13:42 žďár se stahuje za bránu a vklidu střídá
13:05 hosté rozehrávají v útočném rohu
12:12 přesilovka se žďáru nepovedla a paskov je na míčku
10:20 paskov má první oslabení v zápase tak snad jim to půjde lepe než včera
10:05 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
08:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
08:41 další nebezpečná střela hrochů
08:15 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
07:75 ždár se drží dneska více na míčku ale každou chybu trestá paskov nebezpečným brejkem
06:27 žďár střílí a trefuje boční síťku
04:30 hroši se dostali do nebezpečné pozice před bránou paskova  ale kořínek podržel
03:40 Paskovského útočníka zradil mantinel a míček se odrazil úplně jiným směrem než zamýšlel
02:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #20 Adam Sikora, asistoval #12 Marek Gaščík (1:0)
01:20 žďár zkouší střelu z poloviny hřiště ale jejich útočník nastihl před střelou uhnout
00:01 kvůli špatnému postavení u buli bude zahajovat hru ždár rozehrávkou ze středu