• 60 59:27
    9:7
    (Völfl)

FBC Spartak Kaplice - T.K.S. TJ Turnov 9:7
branky: 2. Jan Völfl, 2. Petr Bláha, 2. Michal Forst, 6. Jan Völfl, 31. Jan Völfl, 36. Petr Lukš, 42. Michal Forst, 52. František Dvořák, 60. Michal Forst - 10. Šimon Janoušek, 10. Martin Hejduk, 11. Jonáš Mellan, 18. Emil Hejduk, 27. Martin Hejduk, 47. Matěj Hájek, 49. Ondřej Šmída; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek -7 - Ondřej Šafář -3, Petr Suchomel ?; po třetinách: 4:4, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Krásné vyrovnané utkání plné zvratů, které jsme až nečekaně skvěle rozjeli, ale soupeř jasně ukázal, že se nevzdá a nedá nám nic zadarmo za každého stavu. Celá série je velmi vyrovnané a zítra uděláme vše pro to, abychom si zahráli rozhodující utkání a nabrali další cenné zkušenosti. Děkuji soupeři za krásné utkání, hráčům za super bojovný výkon a skvělým divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas. Na NHL kluzišti to bylo hodně soubojové a každá střela byla nabezpečná. Po katastrofálním začátku musím kluky pochválit, že se ze špatného vývoje nesesypali a dokázali rychle srovnat. Během zápasu jsme ale soupeři darovali spousta šancí, které dokázali zužitkovat. No nic, zítra to zkusíme dokončit. Tým na to máme. Díky soupeři a divákům za match.
59:27 GÓL FBC Spartak Kaplice! 9:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (9:7)
56:46 Timeout T.K.S. TJ Turnov
54:25 Vyloučen hráč #47 Michal Forst družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:21 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #4 Jan Völfl (8:7)
48:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (7:7)
46:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #9 Lukáš Maršík (7:6)
41:17 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:5
35:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #17 Petr Bláha (6:5)
32:21 Vyloučen hráč #85 Adam Komárek družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
30:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #22 Tomáš Kadlec (5:5)
26:56 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk z trestného střílení (4:5)
23:47 Vyloučen hráč #28 Martin Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
20:55 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
17:04 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #9 Lukáš Maršík (4:4)
10:32 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #28 Martin Hejduk (4:3)
09:20 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #24 Matěj Hájek (4:2)
09:07 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #29 Jakub Janoušek (4:1)
07:29 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
05:36 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #60 Pavel Wunsch (4:0)
05:36 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Petr Suchomel družstva T.K.S. TJ Turnov
01:55 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:0
01:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Bláha, asistoval #8 Antonín Ballák (2:0)
01:04 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0