60
  • 60 59:04
    Mohelnice

FBC Mohelnice - FTC Vysoké Mýto  9:3
branky: 7. Jiří Šincl, 15. Jiří Šincl, 17. Michal Vaněk, 22. Jakub Weiss, 23. Jan Procházka, 29. Adam Navrátil, 39. Tomáš Pudil, 49. Matěj Bizek, 55. Jiří Šincl - 10. Petr Lesák, 11. Adam Kobr, 20. Vojtěch Novák; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Jan Hampl 24 - Adam Rozlivka 13; po třetinách: 3:3, 4:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Na florbalovém hřišti s klasickými rozměry jsme lepším týmem. Připravíme se na rozhodující zápas. Díky soupeři, sudím i divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Prospali jsme druhou třetinu a posadili domácí na koně. Zbytek zápasu si už zkušeně pohlídali. Opět skvělý zápas, kulisa i pořadatelství. My se ale nevzdáváme, válka ještě neskončila :)
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
60:00 Další utkání je zatím naplánovano na úterý 5.3. ve Vysokém Mýtě. Doufám, že tam s námi  pojedete podpořit naše borce za cestou do dalšího kola play-up.
60:00 A je po zápase, halou zní Perche ti amo. A celá hala bouří dresy lítají vzduchem. Možná jsem zahlédl i nějaké spoďáry.
59:50 Máme posledních 10 vteřin.
59:06 Fotbalové derby skončilo 0:0.
59:04 Timeout FBC Mohelnice
59:04 Domácí si berou time-out. Fanoušci řvou my chceme deset a my si teď můžeme vychutnat minutu, protože doma se neprohrává.
59:00 Právě probíhá poslední minuta základní hrací části. Nejspíše podle stavu i celého utkání.
58:20 Michal Dohnal si v Buldocích asi hodně zvedl fyzičku a pokaždé když se podívám na hříště, tak někam utíká v plné rychlosti.
57:43 Teď jsem byl chvíli mimo, vybíral jsem hráče utkání. Doufám, že jsem zvolil dobře, kdyžtak mám ještě chvíli to změnit.
56:48 Hokejky o sebe mlátí ale míček je pořád na stejném místě.
55:47 Hostující každou možnou chvíli zkouší hru v šesti.
54:38 GÓL FBC Mohelnice! 9:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #47 Michal Dohnal (9:3)
54:38 Míša Dohnal zachytil přihrávku a ihned posíla míček na střed na volného Šincla, který trefuje prázdnou branku. Jirka si stežoval, že ho moc hejtím, ale já ho svým způsobem crushuji jako spousta lidí v hledišti.
54:18 Čas plyne a zatím žádná střela.
52:42 Hostující to zkouší v šesti.
52:16 Další pokus FTC, ale domácí obrana je dnes kompaktní a vyráží pokus za mantinel.
50:56 Zatím hostující nemohou najít cestu k překonání Hampla, který včera i dnes předvádí fantastický výkon. Můžeme být rádi, že v Mohelnici máme tolik kvalitních brankářů, ikdyž jsou občas trošku svý, že Němo.
49:37 Fanoušci FTC jsou značně nespokojení a řvou: "Jebat Mohel." Míček je kulatý a oba týmy mají 60 minut na to, co předvedou.
48:25 Jinak na hale je od první minuty i mohelnický kameraman. Děkujeme, že si mohelnická televize nenechala ujít oba dny a vy se můžete těšit na reportáž, která vyjde snad brzy.
48:21 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #46 Tomáš Pudil (8:3)
48:21 Bizek a jeho kotník zatím drží, bekendovou střelou dostal míček do odkryté branky.
47:48 Hampl leží vedle branky, ale zatím ošetření nepotřebuje.
46:57 Dnes si na halu našlo cestu skvělých 173 fanoušků, nechápu proč vás není více jako včera. Ale nadruhou stranu u online je dnes minimálně o 1000% více lidí. Doufám, že na to mám i já nějakou zásluhu.
46:19 Dlouho jsme neslyšeli dej Šalda gól. Myslím si, že tento sváteční střelec by se dnes mohl probudit.
45:29 Tomáš Pudil střílí, ale jeho zblokovaná střela těsně míjí levou tyč branky.
44:30 Viděl jsem v hale spoustu log Sparta Praha. Tak dnešní derby je zatím v 75 minutě a zatím je stav 0:0.
43:03 Teď by mohli mít šanci, kdy Knypl zabíha za Hamplovu branku, ale Jakub Weiss ho obírá o míček a utíká do útočného pásma.
42:22 Domácí na míčku a hostující kotel skanduje ve čtyřech. Nevím jestli jsou za kopcem Copperfieldi, ale bez míčku na hokejce to težce zvládnou.
41:44 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za opakované přestupky
41:44 Máme tu vyloučení, vypadalo to na trestné střílení. Nakonec je to jenom trest za opakované přestupky pro Pavláka.
41:35 Za domácí brankou Jirka Šincl, v takovém prostředí by ve fife měl červenou zónu v mohelnickém dresu.
40:01 Nestíhal jsem, ale už mi u stolku hlásí, že buly zase vyhrálo Mejto.
40:00 Další třetina za námi. Já mám sucho v krku, ale musím vám představit i naše FBC. Klub byl založen v roce 2003, kdy letos probíhá naše 20. florbalová sezóna. Členem Českého florbalu jsme od roku 2011. Od roku 2019 hrajeme divizi a každý rok, kromě pauzy během covidu bojují naši muži v play-up, ale zatím každý rok neúspěšně. Tato serie se v Mýtě nevyvíjela dobře, ale zatím to vypadá, že se popereme do posledního zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:01 Kapitán dorostu posílá pozdrav z Itálie, kde tráví teď jarní prázdniny Vytopilovci a Vykydalovci. Popíjí pivo, špagety už nechtějí ani vidět, ale když jde o florbal, ten jim chybí kdekoliv. Hoši nezapomeňte na svůj individuální rozvoj a ráno v sedm budíček a dát si nějaký regenerační výběh. Jojo test se blíží.
38:48 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #36 Jiří Šincl (7:3)
38:48 Jirka Šincl si vzal míček z obrany proběhl středem hřiště a našel před brankou Pudila, který jen zametá do prázdné branky.
37:36 Bizek reklamuje úder do nosu, ale rozhodčí o tom nechce nic slyšet.
36:10 Vhazování po levici od Hampla vyhráli domácí a následně po faulu mají rozehrávku.
35:11 Hampl skáče v brance jak ryba v síti, ale zatím za své záda nepustí ani prach.
34:10 Dohnalova dalekonosná střela skončila v malém brankovišti, ale Bizek nestihl zareagovat a obránce hostů míček vyhazuje za mantinel.
33:21 Miša Dohnal zvolil tandemovou přihrávku na Šincla, ale ten netrefuje branku. Možná kdyby byla házenkářská, tak by byl úspěšný.
33:03 Domácí pořád zkouší držet hostující obranu pod tlakem a využívají každý moment k pressingu.
32:22 Hampl si stoupá a dává na chvíli odpočinout svým kolenům, když je míček v klidu za brankou na hokejce Weisse.
31:24 Hra se teď trochu zpomalila a FTC začíná vyčkávat na půlce. S takovou ten zápas darují.
31:04 Rozehrávka hostujících z prostoru jejich střídačky.
30:00 Polovina základní hrací doby.
28:59 Timeout FTC Vysoké Mýto
28:59 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #87 Jiří Šula (6:3)
28:59 Hostující si berou time out, uvidíme, co jim jejich trenér naordinoval.
28:59 Domácí pořádně přítápí na hale a zvyšují skore, kdy Adam Navrátil se dostal k míčku po souboji na středu. Naznačil střelu a na bližší tyč překonal zatím bezchybného hostujícího Rozlivku.
28:49 Oba hráči pelášili na střídačku, asi si moc neodpočinuli a potřebují doplnit tekutiny. Bohužel to tu není jako v hokeji, kdy mají k dispozici občerstvení.
28:21 Hra 4 na 4 nám nic zajímavého nepřinesla a za chvíli vběhnou oba trestanci na palubovku.
27:38 Předseda není zvyklý dnes prohrávat a zatím hrdě stojí v sektoru VIP a je spokojený s vývojem utkání.
26:36 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
26:36 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
26:36 Pavlák při kontaktu zkopl při pádu Weisse, ale nakonec jdou oba na trestnou za hrubost.
26:17 Ošetření hostujícího brankáře a my si tu můžeme užít Perche ti amo, včera to mělo větší grády ale hoši.
26:16 Michal Vaněk sám před brankářem, ale Rozlivku přelobovat nedokázal.
25:22 Hostující Rašek objal Weisse a poslal ho na zem, ten rychle vstal a chtěl běžet do útoku, ale rozhodčí mu nedali výhodu a budeme rozehrávat. Kuba aspoň využil grimasy ve tváři, aby se vysmál Raškovi.
24:04 Bohdan Kopelec z olomouckého FBS přišel podpořit svého spoluhráče Šinyho z angažmá v ostravských Vítkovicích a určitě si přeje, aby si proti sobě další kolo play-up zahráli. Vývoj utkání zatím nasvědčuje, že by se mohla serie vrátit za kopec, ale musím teď pořádně zabouchat na dřevo.
22:26 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka, asistoval #47 Michal Dohnal (5:3)
22:26 Míša Dohnal  bojoval za brankou a v předbrankovém prostoru se objevil Procházka před Rozlivkou a neváhal ani okamžik, aby překonal hostujícího brankáře. Šternberští trenéři v hledišti musí být nadšení ze hry jejich odchovance.
22:07 Jakub nemá čas ani pozdravit fanoušky, protože musí vymyslet nějakou šmakuládu jak se dostaneme do další střelecké šance.
21:56 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #65 Tomáš Šalda (4:3)
21:56 Jakub Weiss se zapsal mezi střelce a může si teď vyslechnout skandování kotle. Díky Kubi.
21:39 Na hale je i náš nejoblíbenější kondiční trenér Peťa Dudek, kterému možná chybí, že ve florbale není 24 vteřin na útok jako v basketbale. Ale podle jeho kríglu mu pivo chutná a tím vás také zvu do našeho dokonalého bufetu za Tomášem Berkou, který vám vše připraví s láskou.
21:10 U stolku nejde slyšet vlastního slova jaká tu je bouřlivá atmosféra z mohelnického ochozu.
20:01 Další třetina a další buly pro Mejto.
20:00 Máme poslední minutu do začátku druhé třetiny. Týmy už se pomalu schází na palubovku jako švábi na pivo a rozhodčí už jsou nedočkavý, až si zase fouknou do píšťalky.
20:00 Z geografie už snad víme všechno. Můžeme si představit jednotlivé týmy. FTC Vysoké Mýto bere svoje první zmínky o založení v roce 1999, kdy tenisti používali florbal jako doplňkovou činnost. Proto FTC znamená Florbalový a Tenisový klub Vysoké Mýto. Registraci pod Českým florbalem je datována k roku 2000. Od roku 2017 hrají divizní soutěž a dnes bojují o možnost postupu do Národní ligy.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:59 Máme tu konec první třetiny, kdy se toho událo spoustu. Uvidíme co nám dalších 40 minut přinese.
19:26 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (3:3)
19:26 Tak se Procházka dlouho neohřál a máme tu další rychlou přesilovku. A zase vyrovnáno. Kurňa to je zápas.
19:04 Vyloučen hráč #34 Jan Procházka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
19:04 Procházka poslal na mantinel hostujícího hráče a bude si muset schladit hlavu po mojí levici. Nechci hodnotit souboj ze svojí strany, abych držel nějakou nestranost, ale rozhodčí to vyhodnotili jako hrubost.
17:33 Mám tady hezký vzkaz, o který se s vámi musím podělit. Filda Diblík je teď v Ostravě, ale ukázal kdo nosí doma kalhoty a se ženou podporují domácí borce v zápase a hltají každé moje slovo. Děkuji.
17:00 Vhazování zase ovládli hosté, tuhle dovednost budou muset domácí kluci ještě potrénovat.
16:59 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #34 Jan Procházka (3:2)
16:59 A máme tu další domácí branku, kdy Michal Vaněk neváhal a využil pobídku Procházky.
16:15 Zápas je velmi plynulý a blíží se neúprosně konec první třetiny.
15:38 Už se zase hraje.
15:37 Hampla sekl Fuňk do ruk a máme menší přestávku.
14:53 Tomáš Šalda trochu nezvládá tlak domácího kotle a míček mu skáče jako horký brambor.
14:41 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:2)
14:41 #36 je v nasich srdcích. Jirka Šincl po chvíli ukončuje trápení Nováka na trestné a vyrovnává utkání střelou z basketbalové trojky.
14:24 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
14:24 A mame tady další přesilovku. Hostující Novák si počínal za hranicí pravidel a čeká ho odpočinek u stolku.
14:07 Hamplovi napoprvé míček nějak vyklouzl, ale za chvíli přesunem vychytal jasně brankovou situaci. Díky Hanes.
13:26 Tomáš Pudil zkusil vystřelit,ale trefil připraveného Rozlivku mezi nohy.
13:04 Procházka u střídačky naznačil tvrdou hrou, že tudy cesta nepovede.
12:22 Aha tak to je Mejto.
12:16 A zase nám sem přijel asi Baník.
12:00 Jirka Šula se rozběhl do útoku, ale nakonec skončil v rohu, kde o míček přišel.
11:09 Dnes mladší žáci na turnaji v Hranicích obdrželi jedinou branku za celý turnaj. Možná by se muži mohli jít někdy podívat, jak se hraje bez chyb do obrany a učit se od svých mladších kolegů.
10:22 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #11 Jakub Poláček (1:2)
10:22 FTC Vysoké Mýto jde do vedení. Po rozehrávce si převzal Kobr míček od Poláčka a schovanou střelou našel skulinku, kterou ani Hampl nedokázal zacelit. Musím podotknout, že nemohl nic vidět.
10:06 Hampl vyráží míček maskou na střed hřiště.
09:37 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (1:1)
09:37 A máme vyrovnáho. Petr Lesák neměl težkou práci dostat míček za Hampla.
09:33 Tomáš Mekyska sice zatím do zápasu nenastoupil, ale snaží se být platným členem týmu a podporuje své spoluhráče na střídačce.
09:04 Dokonce mohl padnout branka v oslabení, kdy Míša Dohnal nastřelil pouze hostujícího Rozlivku.
08:58 Vypadá to, že první oslabení domácí zvladnou bez inkasované branky.
08:34 Kubíček vyráží pokus Nováka za mantinel.
07:41 Hostující více času na míčku a snaží se dostat do výhodné pozice.
07:06 Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
07:06 Jirka Šincl měl menší problém s hostujícím trenéram Koubkem, nakonec vše proběhlo bez velkých emocí a domácí se teď budou muset poprat s početní nevýhodou na hřišti.
07:06 Máme tu první vyloučení, na trestnou míří mohelnický Navrátil za sekání.
06:00 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl bez asistence (1:0)
06:00 Jirkááá Šincl se dostal před Rozlivku a dokázal ho blafákem překonat a domácí tým stejně jako včera jde do vedení.
05:38 V hledišti můžeme vidět vedle sebe i velké florbalové ikony. Dominik Liewehr, Jiří Valigura a Petr Graclík sledují zápas bez mrknutí oka.
04:01 Tak i Hampl zachytil přihrávku a ochytal si zápasový míček tedy aspoň na chvíli.
03:17 A máme tu první zákrok hostujícího Rozlivky, ale se střelou Bízka neměl moc práce. Na druhé Hampl je pozorný, ale ten kulatý nesmysl si zatím ještě pořádně neošahal v zápase.
03:03 Ze stolku zdravím Hublise domů, pěkne si počti a nesimuluj tak. Dobře Hublis.
02:17 Zatím čekáme na první zákrok brankářů. Obrany obou týmů hrají zatím důsledně a nikoho do střelecké pozice nepouští.
01:24 Bizek má ze včerejší cesty po schodech kotník nejspíše v pořádku a na hřišti dnes běhá jako laňka. Snad mu to vydrží celý zápas.
00:18 Poprvé míček na hokejkách domácích.
00:01 Zápas je rozehrán a první buly vyhrál tým z Vysokého Mýta. Domácí se nepouští do pressingu a vyčkavají na první útok.
00:00 Je tu tma, bouřliva atmosféra a týmy nabíhají na mohelnickou palubovku. Za pár minut začínáme.
00:00 Dobrý den,  vítám vás u dnešního čtvrtého utkaní play-up divize mezi FBC Mohelnice a FTC Vysoké Mýto. Já jsem zrovna přijel syt z Hranic. Gulášek byl výborný a ted se vám mohu věnovat. Včerejší utkání domácí vyhráli 5:4, kdy 7 vteřin před koncem zařídil další utkání Tomáš Pudil a dnes čekáme zda se serie vrátí přes kopec do Vysokého Mýta nebo našim borcům skončí sezóna.