11:2
    Jakub WEISS
    (Dohnal)

FTC Vysoké Mýto - FBC Mohelnice 11:2
branky: 6. Tomáš Belej, 18. Tomáš Belej, 22. Martin Fuňk, 28. Petr Lesák, 32. Jiří Unzeitig, 37. Marek Cifra, 38. Vojtěch Novák, 41. Patrik Rašek, 42. Petr Lesák, 50. Patrik Rašek, 51. Vojtěch Novák - 37. Jan Procházka, 54. Jakub Weiss; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 325; zásahy brankářů: Václav Musel 30 - Jan Hampl 13, Vojtěch Hrachovina 11; po třetinách: 2:0, 5:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Jsem na naše kluky opravdu hrdý!!! jakým způsobem tento mladý tým zvládl takto náročnou serii... Po dvou prohrách v Mohelnici jsme se dokázili neuvěřitelně připravit v hlavách, klobouček. Chtěl bych poděkovat soupeři za skvělou a férovou sérii, dále všem fanouškům! To, co oba tábory předváděly ve všech zápasech bylo místy až neuvěřitelné. Zítra odpočinek v pátek začíná příprava na víkend v Olomouci.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Dnes jsme to nezvládli. Soupeři gratuluji k postupu a díky za pěknou sérii. Největší díky patří našim fanouškům, byli jste skvělí. DĚKUJEME!
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
58:59 Zbývá minuta do konce a už je téměř jisté že Mýto se stane vítězem této série.
56:47 Mohel to zkouší opět v 6, bohužel jejich střelecké pokusy letí nad, dnes nemají moc svůj den.
55:00 MOOOC DĚKUJEME NAŠIM FANOUŠKŮM. Dnes ve všední den, se Vás přišlo podívat neuvěřitelných 325 diváků. Patří Vám za to obrovské díky, taky děkujeme divákům z Mohelnice kteří sem vážili cestu v tak pozdních hodinách.
54:39 A Mohelnice zkouší hru v 6.
53:11 GÓL FBC Mohelnice! 11:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #47 Michal Dohnal (11:2)
52:57 Mohelnice se stále sympaticky snaží něco ještě udělat.
50:55 A Novák si též zlepšuje náladu, hezkou střelou backhendem přehazuje Hrachovinu.
50:54 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (11:1)
49:12 Paaatrik Rašeeek, 10 gól týmu FTC! Toto bych nazvala demolicí hostujícího týmu. Mohelnice vůbec nepočítala s tím že by se ten zápas mohl vyvíjet takovým způsobem a je zaskočená, po většinu času podporující a hlučná střídačka jen mlčí a odpočítává sekundy do konce (podle mého, může to být však jinak).
49:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #8 Tomáš Belej (10:1)
48:23 Mýto hraje opravdu skvěle, mají dobrou disciplínu a opravdu skvělou obranu.
46:58 Souhra Mohelnice hezká, střela už tak moc ne, kdyby se měly počítat i střely mimo jsem si na 100% jistá že by Mohel vyhrála.
46:09 A opět Mohelnice střílí nad, musím říct že dnes mají mířidla hodně jinde.
45:11 Venca Musel a jeho další skvělý zákrok, opravdu se na něho může tým spolehnout.
44:11 Belej mohl kompletovat hattrick, Hrachovina však předvedl další dobrý zákrok.
43:04 Neuvěřitelnou zadovkou našel Novák Cifru který tak šel sám na Hrachovinu, ten však zabránil dalšímu gólu.
41:42 A Mýto nepolevuje, chce dál hrát a chce dál dávat góly. Toto je opravdu jejich zápas, od druhé třetiny jsou to oni kteří jsou v tom zápase na 120%. Je vidět že opravdu moc chtějí postoupit do druhého kola play-off.
41:41 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (9:1)
40:33 Rašek přivítal Hrachovinu skvělým gólem k tyčce. Ale musím tady vyzdvihnout jiné jméno. A to Lukáš Slabý, dnes má opravdu zápas, krom jedné chyby maká na 120% a o jeho 5 asistencích ani nemluvím, je to on díky kterému má Mýto takový náskok.
40:32 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #23 Lukáš Slabý (8:1)
40:01 Mýto vyhnalo Hampla z brány a tak naskočí Hrachovina. Posleední buly opět pro domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Vojtěch Hrachovina družstva FBC Mohelnice
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:32 Další šance Mohelnice mimo tři tyče, a následně skvělý zákrok Vency Musela, je to opravdu velká posila pro domácí.
37:51 Další skvěle využita přesilová hra, dámy a pánové vypadá to tak jednoduše v podání domácích kluků. Novák skvělou střelou dvacet nad led využívá a zasazuje tak 7 špendlík do Mohelnického obláčku.
37:50 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (7:1)
37:02 Trochu vyostřený souboj, a nepřiměřenou sílu využil Bizek a tak si tu odsedí dvě minuty.
37:01 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #19 Jiří Unzeitig (6:1)
36:19 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka, asistoval #64 Jindřich Novák (5:1)
36:19 Po úniku Slabého se dostala Mohelnice do přečíslení a dobře ho využil Procházka střelou do šibenice.
35:02 Mýto hraje teď opravdu skvěle, mají dobré šance na vstřelení dalšího gólu a budu se opakovat ale tvrdou a neprůstřelnou obranu. Mohelnice si neví rady.
32:55 Mohelnice se dostane jen ke střelám od půlky, a to jich k Muselovi doletí tak polovina, opravdu má Mýto dnes predcizní obranu. A pokud se k němu míček dostane, vytáhne velice jistý zákrok.
32:46 Fuňk leží na zemi, pravděpodobně dostal do obličeje florbalkou. Rozhodčí však nic vylučovat nebudou. Doufáme že bude v pořádku.
32:00 A Záruba na hřišti, ani tato přesilovka nebyla pro hosty nic hezkého, naopak Mýto zatím hraje skvělý utkání!
31:03 No nevím jak vy, ale Mýto opět střílí góóól!!! Řekla bych že Mohelnice podcenila sílu domácích v oslabení a opět po úniku dávají gól v oslabení.
31:02 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:0)
30:00 A Záruba opět u nás u stolku, tentokrát se dopustil sekání hodného dvou minut.
29:51 Vyloučen hráč #15 Patrik Záruba družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
28:58 Velkou oporou Mýta je Musel, to s jakou jistotou chytá dává Mýtu velkou sílu.
28:18 Další střelecký pokus FTC, tentokrát Knypl se pokus zakončit, střela ale letěla těsně mimo branku Hampla.
27:18 Neskutečná souhra mezi Unzeitigem a Lesákem, krásná nahrávka na střed a nekompromisní střela kterou nemohl Hampl chytit.
27:17 Timeout FBC Mohelnice
27:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:0)
27:01 Svoji šanci na skórování má i FTC, procento využitých přesilovek se u nich pohybuje okolo 30%.
26:28 Vyloučen hráč #95 Michal Vaněk družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
25:40 A opět vztyčená pravačka, sudí budou vylučovat. Tentokrát na straně hostí.
25:04 Mohelnice se snaží zlepšit zápas tím že přidá na tvrdosti. Dostávají se ale málo do vyložených gólových šancí.
23:04 Mohelnice se zdá být trochu opařená tím jak domácí vstoupili do druhé třetiny. Na to jak od poloviny první třetiny tvořili hru a byli to právě oni kdo měl větší procento držení míčku. Tak teď je to naopak, Mýto je dominantnější po všech stránkách.
22:47 Menší střet mezi Hamplem a Knyplem, doufáme že to nebude nic vážného a Hampl bude pokračovat ve hře.
22:01 Za dosavadní odehranou část se Mohel nedostala do žádné vyložené gólové šance, Mýto skvěle brání, mají včasné a pohotové bloky.
21:20 A máme tu další gól domácích, skvělý začátek druhé třetiny pro Mýto.
21:15 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Martin Fuňk, asistoval #23 Lukáš Slabý (3:0)
20:40 Mohel v šanci, na poslední chvíli však blok.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:55 Mohelnice se pokusila o závěrečný tlak ale byla z toho jen střela vysoko nad bránu domácích.
18:26 A Knypl už na hřišti, ani tato přesilovka se jim moc nepovedla a ke všemu ještě gól inkasovali. Vcelku nepříjemná situace ke konci první třetiny.
17:36 Sprcha pro hosty, ve vlastní přesilovce jim utekl Belej a beckhendem vystřelil na zadní tyčku, kde nachytal Hampla v nepozornosti.
17:35 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #23 Lukáš Slabý (2:0)
16:34 Mohelnice má tak druhý pokus k tomu aby vyrovnali stav tohoto zápasu.
16:12 Obránci Mohel se snaží procházet jedna na jedna, z toho pramění fauly od domácích.
16:11 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
16:01 I teď tu rozhodčí drží ruku nad hlavo a opět si půjde sednout domácí hráč.
14:34 Fuňk teď trefil tyčku, obrana hostí chybuje a Mýto má spoustu střeleckých pokusů, ale skóre zatím zůstává stejné.
13:44 A Belej opět v šanci, sám před Hamplem, ten tentokrát nemusel zasahovat, jeho střela letěla mimo tři tyče.
11:42 Mohelnice se nebojí napadat za bránou ve dvou. Od přesilové hry jsou na míčku především oni. Mýto tak hrozí z protiútoků.
10:50 FBC je teď na koni a snaží se Mýto uběhat a vytvořit si tak nějakou tu gólovou šanci.
09:22 A Záruba je zpět na hřišti, dobrými bloky a zákroky Musela se Mýto ubránilo.
08:45 Mýto zatím skvěle brání oslabení a nepouští Mohelnici do větších šancí.
07:20 Uvidíme zda Mohelnice využije tuto možnost a dotáhne tak náskok domácích.
07:15 Vyloučen hráč #15 Patrik Záruba družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
07:05 A máme tu odložené vyloučení, Mohelnice si zahraje přesilovou hru.
06:10 A opět skvělý Musil, vyrazil střelu ramenem nad branku.
05:26 A máme tu první branku domácích!!!! Tomáš Belej se dostal přes protihráče, natáhl ke střele a prostřelil vše co mu v cestě stálo.
05:13 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
04:34 Od začátku velice aktivní zápas od obou mužstev, můžeme vidět spoustu osobních soubojů. Můžu řict že diváci se nemůžou nudit.
04:00 Do dnešního zápasu nastoupil Václav Musil, který byl dřívější velkou oporou domácího FTC. Po krátké pauze tak opět pomáhá chránit domácí svatini. A hned se předvedl dobrým a jistým zákrokem.
02:04 Skvělý blok teď předvedl Knypl.
00:40 V útočném pásmu se na chvíli usadilo FTC, zkusili i standardní situaci z rohu, nahrávka před bránu byla zblokována a na míčku tak Mohelnice která zakládá postupný útok.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý večer, Vám všem, kteří se už nemůžou dočkat tohoto rozhodujícího zápasu. Za necelých 10 minut zazní poslední úvodní hvizd píšťalky rozhodčích. V naší hale už se scházejí diváci jako šváby na pivo. A my už se nemůžeme dočkat začátku.