3:6
    Hynek JIRKŮ
    ()

FBC DDM Kati Kadaň - Andone SK Jihlava 3:6
branky: 16. Daniel Jäschke, 16. Daniel Muchna, 26. Jiří Prokop - 35. Kryštof Kůs, 42. Jan Beránek, 52. Hynek Jirků, 52. Jan Beránek, 60. Jan Beránek, 60. Hynek Jirků; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 15 - Tomáš Policar 23; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:5
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Po opatrném začátku se nám nepodařil závěr první třetiny. Je dobře, že jsme si něco vzali z první přestávky a výrazně zlepšili naší hru a díky tomu dokázali otočit zápas a dotáhnou do vítezního konce. Díky hráčům za přístup a soupeři za utkaní. Zítra se těšíme na další zápas.
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: První třetina za mě byla odehraná velice dobře, vedli jsme, ale bohužel našim přístupem do druhé třetiny jsme si zápas prohráli sami. Z naší strany hodně špatné dvě třetiny. Na druhou stranu jsme tuhle facku potřebovali, aby jsme si uvědomili, že to samo nepůjde. Omluva našim skvělým fanouškům, zítra přijde úplně jiné mužstvo! Přijďte nás podpořit i zítra! Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 Doufejme, že první vyhrání z kapsy vyhání.
59:51 GÓL Andone SK Jihlava! 3:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků bez asistence (3:6)
59:31 GÓL Andone SK Jihlava! 3:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek bez asistence (3:5)
59:00 Minuta do konce...
58:43 Kulík do boční síťky.
58:05 Alespoň těm našim biatlonistkám se dneska daří.
57:57 Už je to hodně ostré.
55:36 Kulík bohužel podrazil balonek.
54:35 Času je současně dost a málo.
53:55 Jeden Beránek na zemi, druhý oroduje u rozhodčích. Když to nevyšlo u jednoho, zkusil druhého.
52:47 Kadaň stáhla hru na dvě lajny.
52:16 Lenkeho střela prosvištěla nad Policarovou bránou.
51:56 GÓL Andone SK Jihlava! 3:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (3:4)
51:56 Co s tímhle má Štěpánek dělat, když obrana prakticky není...
51:39 GÓL Andone SK Jihlava! 3:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (3:3)
51:39 Toho dramatu před 14 dny snad bylo málo?
51:35 Díky Bohu za Štěpánka dneska.
50:57 Kolitsch byl v obraně sám na 3 jihlavské hráče.
49:36 Skvělý Štěpánek!
49:17 Prokop přestřeluje.
48:14 Lenke hledal Jäschkeho, marně.
47:18 Další odevzdaný balónek, to nevymyslíš...
46:27 Domácí prostě přestali pořádně hrát.
44:37 To je bída zase.
41:55 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
41:55 Opět volný hráč... Nepoučitelní dokud není pozdě.
41:24 Štěstí, že Chládek natáhl svou hůl do střely Vosláře.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
38:29 Štěpánek se opšt zlobí na obranu, protože Andrýsek zůstal sám před brankou. Naštěstí tyto vyložené šance jihlavští hráči neproměňují.
37:39 Opět od Kalfiřta odevzdaný balonek.
36:57 Prokop trefuje břevno!
34:42 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #27 Vít Andrýsek (3:1)
34:42 Občas se střilet mimo bránu vyplácí, když na druhé tyči stojí váš spoluhráč a vaší střelu odraženou od mantinelu za branku zasune za Štěpánka.
33:11 Tomuto projektilu Andrýska by nepomohla ani fotbalová brána.
31:33 Vrbický to zkoušel po zemi k tyči, Štěpánek pozorný.
30:13 Beránek posílal na Vosláře, který byl zcela osamocen u tyče Štěpánka. Domácí polevili v obraně.
29:51 H. Jirků se promotal celým hřiště, ale nezakončil.
28:01 Za Štěpánkem již důrazně zvonila tyčka.
27:56 Štěpánkova gesta mluví za vše: „To je zase marný."
27:24 Lenke se na poslední chvíli otáčel, jinak by Andrýsek šel sám na Štěpánka.
26:12 Michálek hledal před brankou Jäschkeho. Našel pouze jeho paty.
25:59 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou
25:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #47 Bořek Dundr (3:0)
25:28 Dundr se skvěle protáhl skrze střed hřiště a Prokop se výjimečně nemýlil.
24:39 Pokorný musel hasit Michálkovu hrubici.
23:31 Policar vyčapal Lenkeho.
22:46 A opět doba vyčkávací.
20:55 Štěpánek udržel ballonek.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:01 Andrýsek přestřeluje.
18:11 Michálek sestřelil pouze svého spoluhráče.
17:28 Rychlá souhra Lenke - Štěrba - Pokorný končí tyčí zvonící za Policarem.
17:00 Hra se zcela převrátila, nyní jsou výhradně na mmíčku domácí.
15:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:0)
15:51 Tak tohle si nechám líbit, takhle by to šlo.
15:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (1:0)
15:10 A je tam...
15:03 Domácí první lajna točí Jihlavu.
14:40 Lenke v úzkých dobře vyřešil situaci.
12:01 Chládek přesně mezi branku a našeho fotografa Vojtu stojícího za ní.
11:35 Pokorného střela byla na poslední chvíli přizvednuta.
09:36 Jihlava má dosti uspávací až nudný styl hry.
08:35 Kolář si přitáhl balonek až na střed, ale místo toho, aby střílel, tak ještě zbytečně nahrával.
08:02 Dundr míjí bránu.
07:13 Jihlava výhradně na míčku, Kadaň vyčkává na chyby. Chyby přicházejí, ale domácí je zatím nejsou schopni trestat.
04:58 Oťukávací začátek utkání.
03:46 Kulík už měl poloprázdnou bránu, ale promáchnul.
01:59 Utkání zatím provází značné množství chyb.
01:01 Domácí se teprve teď dostávají na delší dobu na balonek.
00:22 Pojer laxně ztratil balonek, bohužel pro domácí Lenke jeho chybu patřičně nepotrestal.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Vítám Vás u sledování dnešního online zápisu z prvního zápasu 2. kola play-up, které sehrají mezi sebou domácí Kati s týmem Andone SK Jihlava.